Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

сервиз Аутореспект(ЛУКСОР)-София

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 27 юли 2011 - 18:01

Колеги става въпрос за този сервиз http://avtorespect.h...avtoserviz.html
Намира се в кв.Илиенци ,бул Рожен 80.
Случая е следния .В Тунинг форума,виждам преди няколко дни обява ,че освен ремонт на автоматични скоростни кутии,изкупуват такива.Вдигам телефона и говоря с собственик ли шеф ли ,че предлагам за продажба 3 бр атоматни скорости ,две с повреди и една напълно изправна.Човека се казва Явор ,същия предложи цена 6-700 лв.Викам ОК колега,ще ги пратя по Еконт,като транспорта се разбрахме да е за моя сметка.
Но цена на куриерската услуга не ми хареса ,споделих с него и се разбрахме ,днес да тръгна от Габрово и да откарам кутиите в София.
Пристигам след лутаници около 9,00ч. намирам АВТОМИВКА ,не сервиз.Чукнах на Явора по тела ,и тои каза еисега идвам.Хубаво ама това еисега стана 3 часа.Единия от работниците там ,казва,,шефчето рече оставяи кутиите за оглед и си вьрви,,.След този разговор телефона на шефчето незнаино защо се изключи.
След като почаках още малко и изтърпях хиленето на проидохите които дали са монтьори или миячи ,запалих и си тръгнах за Габрово.
След 2-3 часа телефончето на Явор се включи и при опит да получа обяснение защо АДЖЕБА тоя ме разкарва като преял кон на 500 километра ,само ми се затваря телефона.
Равносметката загубен 1 работен ден и 100 лв транспортни разходи.
Как да се прави бизнес с такива хора,като не сьм тръгнал на сляпо а след поне 6-7 тел обаждания и уговорки в които всичко беше точно.
Правете извод и мислете дали бихте се доверили на тоя сервиз ли е мивка ли е ,така и не разбрах
Отговори

помагащ снимка помагащ 28 юли 2011 - 08:37

Трябвало да му оставиш и кутиите че да си тотална щета . Майтап колега .
Ако искаш да се изкевиш не се прави така . Сега му звъни твой приятел по-възможност жена с притеснен глас и го пита за ремонт или втора ръка такава кутия и че доста е обикаляла и не може да намери и следват два варианта ако този е голямо перде ти звъни и си реализираш кутията на желана от теб цена или си изяжда топките от яд че е пропуснал далаварата .
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 28 юли 2011 - 08:59

Мда и аз мисля така, гаранция си е мислел да ги вземе от теб, и после да ги шътне на сервизите за автоматици, в София кадърни сервизи аз знам 2 макс 3, мислел е че е голяма далавера и затова те е накарал да ги донесеш, обаче после са го отрязали и като е усетил че няма да има далавера се е покрил....В единия сервиз знам на 100% че си внасят от чужбина с тирове кутии..

Направи му номера както казва Помагащ и ще видиш как ще ти запали телефона...
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 28 юли 2011 - 16:56

Стана ми ясно ,че е далаверка като с катализаторите .Аз съм му измислил наказание вече само да стане ,ще пиша
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 17 юли 2012 - 17:02

http://audibg.com/fo...howtopic=126797
Нови издънки от играчора Явор.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg