Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

За ксенона и рефлекторния фар

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 04 май 2012 - 16:13

Добър ден колеги.
Скоро не беше ставало дума за "любимата" ми тема "За ксенона и рефлекторния фар", но днес ОТНОВО установих, че и втората тема, която бях пуснал я няма!!! Всички други мои теми са налични, включително такива от 2006г!
За справка -> http://www.opelclub....l=&fromsearch=1

От тук си правя извода, че изчезват конкретно темите ми за ксенона. Т.е. на някой от модераторите явно не му е изгодно тази информация да се разпространява. Затова искам тук публично да задам въпроса защо за втори път се трие тема засягаща този проблем?

Ясно е, че на много хора (предимно търговци) не им допада идеята, че масово монтираните от тях ксенони са всъщност опасни за движението. Също така знам, че много хора от форума не искат да си признаят, че за да спестят някой лев от фарове карат само с подменени крушки и съзнателно пречат на останалите участници в движението. Това което не знаех е, че някой от модераторите използва правата си във форума за да надделее личния над обществения интерес!

Господа модератори, моля да дадете вашето становище тук в темата, за да бъде то достъпно за всички в този форум!

Поздрави!
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 05 май 2012 - 15:47

Понеже и аз съм от хората писали и в двете теми се заинтригувах какво се случва защото ги няма... след търсене обаче допускам, че колега модератор може да ги е слял или поне част от тях... Виж това и кажи дали е така защото в тази намирам много твой и мой мнения - http://www.opelclub....ic=39272&st=440
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 05 май 2012 - 22:50

Тук намирам единствено констатацията ми за първата изчезнала тема!

 Astra 1.4mi, на 15 ноември 2010 - 09:17, каза:

Такава тема имаше, аз я пуснах, ама изчезна!


Темите за които говоря ги няма и двете. Хубаво е че колегите от други форуми са я намерили ->
http://www.citroen-b...hp?f=29&t=44005

Все още очаквам отговор от модераторите!
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 07 май 2012 - 21:50

Все още нищо. Това мълчание поражда все повече подозрения господа модератори!
Отговори

Рошко снимка Рошко 08 май 2012 - 00:24

 Astra 1.4mi, на 07 май 2012 - 21:50, каза:

Все още нищо. Това мълчание поражда все повече подозрения господа модератори!

Хайде само да посмекчиш малко тона и да не се опитваш да се държиш като даскал пред ученици, а? Става ли? Аз също се опитвам да разбера какво се е случило с темата и съм поставил въпроса за разискване където трябва, но нали се сещаш, че не всеки от колегите модератори "виси" ежеминутно във форума? Всеки си има семейство, работа, грижи... Не може докато поискаш отговор и всички да ти се строят на пета!

Когато има резултат, ще те уведомя!
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 08 май 2012 - 09:54

Благодаря за отговора.
Ако беше написал, че се работи по въпроса нямаше да се правя на "даскал". Само, че до сега изглеждаше като че ли темата се игнорира.
Отговори

Рошко снимка Рошко 08 май 2012 - 20:40

Kaкто вече обясних, всеки от нас си има и други ангажименти бол и не можем да сме на линия 24/7, за да даваме отчет какво и как точно се върши.
Отговори

fanatic снимка fanatic 13 май 2012 - 18:31

И следа няма от тия теми. ФОрума не е местен или да е имало някаква загуба...идея нямам как може да се затрие нещо такова... дори да беше изтрито от модератор или админ щеше да се види...
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 14 май 2012 - 08:35

Що ли не съм изненадан...
Както и да е. Аз си имам обяснението, както и не само аз предполагам. Сега се чудя да я пусна ли за трти път, да видим колко ще изтрае.
Извинявам се са тона си, но след 6 години в този форум и хилядите полезни теми и дискуции, не мога да скрия разочарованието си от това което се случва!
Отговори

fanatic снимка fanatic 14 май 2012 - 10:42

Какво е обяснението... всякаква злоупотреба щях да я видя...
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 14 май 2012 - 12:16

 Astra 1.4mi, на 04 май 2012 - 16:13, каза:

От тук си правя извода, че изчезват конкретно темите ми за ксенона. Т.е. на някой от модераторите явно не му е изгодно тази информация да се разпространява.

Дано да не съм прав, но за момента това е най-логичната причина. Не знам в детайли какво може и какво не може да бъде видяно от администратор. Не мисля обаче, че е невъзможно който е затрил темата да е затрил и следите от това.
Също така дори и да излезе нещо нередно, уличаващо господин Х, смятам че от колегиалност, компромата може да не види бял свят.
Тези два варианта просто са далеч по-вероятни от това да изчезнат точно тези 2 от всичките ми теми за 6г. Теми на една и съща тематика и то без никаква следа.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 14 май 2012 - 12:34

Колега, не се ядосвай излишно :icon_wink2: Пусни си я пак просто :newsm05_41:
Отговори

fanatic снимка fanatic 14 май 2012 - 13:36

 Astra 1.4mi, на 14 май 2012 - 12:16, каза:

Дано да не съм прав, но за момента това е най-логичната причина. Не знам в детайли какво може и какво не може да бъде видяно от администратор. Не мисля обаче, че е невъзможно който е затрил темата да е затрил и следите от това.
Също така дори и да излезе нещо нередно, уличаващо господин Х, смятам че от колегиалност, компромата може да не види бял свят.
Тези два варианта просто са далеч по-вероятни от това да изчезнат точно тези 2 от всичките ми теми за 6г. Теми на една и съща тематика и то без никаква следа.


Теория на конспирацията значи... според мен е тъпо да се хвърлят обвинения без никакви доказателства. А и честно казано от тия които ги познавам а аз ги познавам всичките не виждам кой ще трие такава тема...

Междувпрочем има и друг вариант, но искам да проверя...
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 16 май 2012 - 09:47

 Виктор Станчев, на 14 май 2012 - 13:36, каза:

Теория на конспирацията значи...

По-скоро теория на вероятностите :)
Никого не обвинявам, просто казвам кое според мен е по-вероятно. Все пак предишните две теми изчезнаха, а третата часове след като я пуснах стана "Важна". Явно подхода на "даскала" дава резултат. Спирам да изказвам мнения, всеки сам може да си прецени.
Все пак ако се разбере нещо повече ще добре. Ако не - здраве да е.
Казвал съм го и преди, ще го кажа и сега. Фен съм на марката и на форума и правя всичко това с най-добри намерения. Не страдам от мания за величие, не се правя на кой е по- по- наи-. Просто искам информация, която е важна и в същото време непозната за много хора, да достигне до повече наши колеги.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 16 май 2012 - 11:51

 Astra 1.4mi, на 16 май 2012 - 09:47, каза:

а третата часове след като я пуснах стана "Важна". Явно подхода на "даскала" дава резултат.

Стана "важна" защото аз я направих такава след като я пусна, причините за това са, че аз също се чудя къде са отишли предишните поради факта, че и аз съм писал доста в тях и защото като е важна, по-трудно може да стане грешка и да изчезне...
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 16 май 2012 - 12:56

За което ти благодаря! Вярвам, че няма да има повече проблеми от този тип.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg