Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Орлите Vs Радио Гонг

Vassil снимка Vassil 21 май 2006 - 16:56

Днес, играхме срещу Форумът на Радио Гонг. Получи се един добър мач. Имаше много положения и емоций, а освен това, за сметка на предишният беше и доста коректен. Резултатът е 2:0 в наша полза, а и да отбележа, че играхме цял мач с човек по-малко. Освен това, на половината ни беше дооооста тежко, но това вече е навик :opel_forever:
Искам да благодаря и на Агитката. MpbHku отново ни подкрепяше, deyan беше в ролята на ст. треньор, а другото момче, на което все му забравям името, беше помощник. За второто полувреме имаше и подкрепление. Дойде Moki заедно с един малък фен на Опел и отбора. Опа, за малко да забравя и двете девойки, които ни гледаха отстрани. БЛАГОДАРЯ ВИ НА ВСИЧКИ :19a:
Та така, ето и снимките + кратък коментар от мен :19a:

Малко от Допинга на Баба преди мача, а и след тежката вечер :icon_sad:
Публикувано изображение

Това, НЕ е след мача. За съжаление, така изглеждахме още преди него :19a:
Публикувано изображение

Хаха, тук умрях от смях, tybaman изглежда като тия мечите кожи на земята :19a:
Публикувано изображение

Fanatic и tybaman раздават автографи, на нетърпеливите фенки :19a:
Публикувано изображение

Преди началото на двубоя. Филма Божествени Тела сте го гледали, нали :19a:
Публикувано изображение

Противниците ни. Имаха леко превъзходство на Ръст и Килограми, но само до там :19a:
Публикувано изображение
Отговори

Vassil снимка Vassil 21 май 2006 - 17:02

Не ми е лесно. Цъкнах "публикувай" вместо "прегледай". Сори........

Размяна на фанелките. Фенове, кво да ги правиш :opel_forever:
Публикувано изображение

Сина на Вятъра - fanatic. Толкова бърз, че не го хваща фокуса :tongue:
Публикувано изображение

В търсене на топката, след поредния заухав шут на съперниците :icon_sad:
Публикувано изображение


Тва бяха от мен. За съжаление свършиха батерийте, а нямахме резервни. Айде давайте и вие другите снимки. Пацо, кат свършиш с бройкането ги качи. Мисля, че и некво клипче имаше, само, че не разбрах на кой на фотото. Тоя път бяхме с три :19a:
Отговори

ГостSkut_* 21 май 2006 - 17:15

ХАХАХАХА много яки снимки са станали особено с твойте коментари :opel_forever:. Браво на целия отбор днес, всички бяха невероятни :icon_sad:
И публиката днес ни беше на професионално ниво. Браво и на тренйора ни за точните напътствия които доведоха до първия гол :19a:.

П.С. Искам и да се извиня защото днес бях зел функцията на дарво на терена :2angry1:, но щом сега съм жив догодина правя курбан на днешната дата и до тогава нито капчица алкохол :19a:
Отговори

tybaman снимка tybaman 21 май 2006 - 17:29

pi4a, на May 21 2006, 05:15 PM, каза:

ХАХАХАХА много яки снимки са станали особено с твойте коментари :opel_forever:. Браво на целия отбор днес, всички бяха невероятни :icon_sad:
И публиката днес ни беше на професионално ниво. Браво и на тренйора ни за точните напътствия които доведоха до първия гол  :19a:.

П.С. Искам и да се извиня защото днес бях зел функцията на дарво на терена :2angry1:, но щом сега съм жив догодина правя курбан на днешната дата и до тогава нито капчица алкохол :19a:
 

Не ти вярвам за алкохола!!!! :19a:
Отговори

ГостSkut_* 21 май 2006 - 17:38

Ще се постарая ама..... ще видим :dancin:
Отговори

deyan снимка deyan 21 май 2006 - 18:07

Браво момчета! Гордея се с вас! Въпреки численото и ръстово превъзходство на противника и тежкото състояние на някои от нашите играчи в предвид тежкия труд извършен вчера от тях, мачът протече като по ноти за нас! Както и предположих техният отбор отпадна физически малко след началото на второто полувреме! Тогава нанесохме своя удър! Защитата не допусна фатални грешки, вратаря беше на супер ниво /и съгледвачите от чужбина го отчетоха/, нападателите действах в синхрон и само благодарения на вратаря на противника, централния им защитник и малогабаритните врати / 1-1.5 м. / които нашите нападатели виждаха като цигарени кутий не можахме да се поздравим с по-изразителен резултат! За играч на мача единодушно избрах Васко, но пък той реши да продаде наградата / Опел Астра/ и да я раздели със съотборниците си! След мача направихме разбор в бензиностанция ЕКО, който протече в дружески дух, пред завистливите погледи на колегите от БМВ
:opel_forever:
Отговори

ГостSkut_* 21 май 2006 - 18:19

Днес Пацо беше като стена в защита та, отново браво на всички :opel_forever: . До сега се рових в форума на трето полувреме с които трябва да играем след 2 седмици и вижте какво са написали за тогава:

[QUOTE]миГнOвeнA cмъpт (и вечен живот)
Оттук нататък сме от 10.30 в програмата и гледайте да се събираме, че идат решителни мачове! Следващият е с Еврофутбол и там пак гоним 100% победа. Обаче след това играем с най-неясния от всички отбори - Опел (Орлите), които са в състояние да поднесат ГОЛЕМИ изненади. Още отсега Жужо и Бербата да си планират да са свободни след 2 седмици :icon_sad:
Отговори

Vassil снимка Vassil 21 май 2006 - 18:22

pi4a, на May 21 2006, 06:38 PM, каза:

Ще се постарая ама..... ще видим :dancin:
Нема кво да го гледаш. То си е ясно. Идва 25ти, а и края на месеца :opel_forever:

deyan, на May 21 2006, 07:07 PM, каза:

Браво момчета! Гордея се с вас!
И ние се гордеем с теб Тренер. Наистина е много по-лесно, когато някой гледа отстрани и ти казва къде бъркаш, какво да правиш и т.н. Успехът ни се дължи до голяма степен и на Теб :icon_sad:

deyan, на May 21 2006, 07:07 PM, каза:

За играч на мача единодушно избрах Васко, но пък той реши да продаде наградата / Опел Астра/ и да я раздели със съотборниците си!
Ехехехех, мерси за наградата и признанието :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 21 май 2006 - 18:27

pi4a, на May 21 2006, 07:19 PM, каза:

Днес Пацо беше като стена в защита........
........Обаче след това играем с най-неясния от всички отбори - Опел (Орлите), които са в състояние да поднесат ГОЛЕМИ изненади........
Да, евала на Пацолин. Беше много стабилен наистина :opel_forever:
А иначе, ние сме много предвидим. Мачкаме наред. Непредвидимо ни е само събирането. Радвам се, че напоследък се получава горе долу. Благодаря на Всички :icon_sad:
П.С. Тея смешковци ше ги отупаме на сто :19a:
Отговори

deyan снимка deyan 21 май 2006 - 18:30

А някой има ли идея тия от Трето полувреме що за стока са?
Отговори

ГостSkut_* 21 май 2006 - 18:31

То си е вярно, че ще ги отупаме ама тогава се пада 04.06 и ти няма да си тука, и не се знае да ли ще можем да се съберем с тези контузий в отбора :opel_forever:
П.С. Ами в 5 кръг падат 1AEG, а в миналия бият FCPCM с 5:0. Днес бият с 5:2 отбора на Аllstars.data.bg
Отговори

Vassil снимка Vassil 21 май 2006 - 18:38

deyan, на May 21 2006, 07:30 PM, каза:

А някой има ли идея тия от Трето полувреме що за стока са?
Играят момчетата. Имат 4ри победи и 2 загуби. Не са лоши като единици, но колектива го няма. Нещо като нас :opel_forever:

pi4a, на May 21 2006, 07:31 PM, каза:

То си е вярно, че ще ги отупаме ама тогава се пада 04.06 и ти няма да си тука, и не се знае да ли ще можем да се съберем с тези контузий в отбора :icon_sad:
Ооо да, малко съм Тъп. Верно, че сега сме със Хардуер БГ-то. Нищо, ще дойде и техен ред :19a:

П.С. Относно състава, сега ще картотекираме и момчето което идва с Деян. Мисля, че ще ни позволят някъф такъф компромис. Все пак и Деян е аут за два месеца. Ще видим какво ще измислим :19a:
Отговори

astra_driver снимка astra_driver 21 май 2006 - 18:40

Абе каде ритате че и аз имам някои футболни умения ?
Отговори

Vassil снимка Vassil 21 май 2006 - 18:43

astra_driver, на May 21 2006, 07:40 PM, каза:

Абе каде ритате че и аз имам някои футболни умения ?

Имай, те много имат. Въпроса е, къде бяхте като едвам събрахме отбора. Сега всеки иска. Не, че искам да кажа нещо. Нищо лично...... :opel_forever:
Иначе, след като имаш желание, ще се разберем. За този сезон нямаш право да участваш, но за следващия може да се измисли нещо. Има време. Ще се пусне Тема за набиране на хора :icon_sad:
Отговори

astra_driver снимка astra_driver 21 май 2006 - 18:49

Ndoe, на May 21 2006, 06:43 PM, каза:

astra_driver, на May 21 2006, 07:40 PM, каза:

Абе каде ритате че и аз имам някои футболни умения ?

Имай, те много имат. Въпроса е, къде бяхте като едвам събрахме отбора. Сега всеки иска. Не, че искам да кажа нещо. Нищо лично...... :opel_forever:
Иначе, след като имаш желание, ще се разберем. За този сезон нямаш право да участваш, но за следващия може да се измисли нещо. Има време. Ще се пусне Тема за набиране на хора :icon_sad:
 
ОК не бе щото футбола ми е хоби да скоро и тренирах а и са на мачове хода и доста съм си запален та за това ок кажете като станат записванията !!! :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 21 май 2006 - 23:05

Ето още няколко бързи, от малко по-далечна дистанцийка за съжаление, но пак е нещо :19a:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Чакаме и Пацо да се включи в най-скоро време с някой интересен кадър :helpsmilie:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 21 май 2006 - 23:19

Ето какво имам аз :dancin: Наистина мача беше готин, този път в защита бяхме по-сериозни от предишния път, пак малко некъсмет в нападение, но поне резултата е на лице! :helpsmilie:

Този път имаше картони и получихме 3... :19a: Нужно беше да се отбележи :19a:

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

Vassil снимка Vassil 21 май 2006 - 23:33

Снимките са много добри, баси разделителната :19a:
Иначе, клипчето е култово. Като на Про Сокър '92 се виждаме, не мога да се различа :19a:
Е понасъбра се материал. Браво. А тия картони беха ноу зли, зайби. Абсолютно си ги изпросихме, еле па аз и боби. Твоя дори не помня за кво беше...... :helpsmilie:
П.С. Май остана само клипчето от на Моки фотото. Снимките ми ги прати ама него не стана, защото е около 50мб :19a:
Васи, предполагам ше ти го прати на тебе, а ти после му мисли как да го сложиш тук. Май ше требва подкрепа от Пацолин :19a:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 22 май 2006 - 07:43

Пиши ми на icq-то като се логнеш днес да измислим как да го оправим =) А иначе и моя картон беше като ваще :helpsmilie: Само дето аз като я пипнах агитката нещо беше много недоволна, а аз копеле незнам защо така стана, нещо ми се отметна ръката и... :19a:
Отговори

fanatic снимка fanatic 22 май 2006 - 08:24

Ето ме и мен. Благодаря на защитата, беше на ниво тоя път. извинявам се за уникалните пропуски тоя мач но с тая скорост вратата ми е като шпионка и много трудно се бележи. Играхме добре въпреки малкото сили които имахме. Можехме да бием с доста повече но и това е добре, дано головете да са за следващия ни противник. Видяхте съдията когато свири като хората как мача тече идеално и нито една приказка нямаше и от 2 та отбора. Всичко се решава на терена. Друго не се сещам, чакаме следващия мач и дано да е в некъв нормален час е това 13:30 направо ми съкрати живота поне с 1 година.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg