Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

тунинг на фарове омега А

ascona_16d снимка ascona_16d 02 февруари 2009 - 09:31

хрумна ми такава идея да сменя фаровете на омега А с такива от омега Б. след неуспешно търсене на фарове с лупи за омега А се замислих за тази интервенция. не съм опитен в такива проекти и реших да се допитам до по-опитните колеги , какво освен фаровете трябва да се смени или преправи? :mhihi:
Отговори

fanatic снимка fanatic 02 февруари 2009 - 10:51

Ама те са различни бе колега как ще ги смениш. Пък и не съм убеден че са много хубави форовете на Б-то. А и на Омега А май няма да седят добре.
Отговори

ascona_16d снимка ascona_16d 02 февруари 2009 - 11:12

 fanatic, на 02 Feb 2009, 10:51 AM, каза:

Ама те са различни бе колега как ще ги смениш. Пък и не съм убеден че са много хубави форовете на Б-то. А и на Омега А май няма да седят добре.

точно защото са различни питам какво трябва да се смени/преправи. отворен съм за други идеи. просто ми се иска да имам фарове с лупи
Отговори

doolettle снимка doolettle 04 февруари 2009 - 23:48

 ascona_16d, на 02 Feb 2009, 11:12 AM, каза:

точно защото са различни питам какво трябва да се смени/преправи. отворен съм за други идеи. просто ми се иска да имам фарове с лупи

ами като за начало тряа да се преправи половината предница- калници, капак, маска, боя за всичко и накрая в раздел селски тунинг!
Ако толкова искаш лупи по-добре да ги вградиш в оригиналните фарове, иначе ш'се наиграеш
Отговори

pampito снимка pampito 05 февруари 2009 - 08:45

 ascona_16d, на 02 Feb 2009, 09:31 AM, каза:

хрумна ми такава идея да сменя фаровете на омега А с такива от омега Б. след неуспешно търсене на фарове с лупи за омега А се замислих за тази интервенция. не съм опитен в такива проекти и реших да се допитам до по-опитните колеги , какво освен фаровете трябва да се смени или преправи? :mhihi:



Имам фарове за омега А с оригинално вградени допълнителни във фара ако те интересуват
Отговори

ascona_16d снимка ascona_16d 05 февруари 2009 - 09:20

Цитат

ами като за начало тряа да се преправи половината предница- калници, капак, маска, боя за всичко и накрая в раздел селски тунинг!
Ако толкова искаш лупи по-добре да ги вградиш в оригиналните фарове, иначе ш'се наиграеш

колега, отказа ме. не искам да правя чак такива простотии

 pampito, на 05 Feb 2009, 08:45 AM, каза:

Имам фарове за омега А с оригинално вградени допълнителни във фара ако те интересуват

интересуват ме. прати ми снимки, цени и друго инфо на ЛС или a.krastev@abv.bg
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg