Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Кво става, ще живее ли сектата?

Тази тема е заключена « Prev

freez3r снимка freez3r 15 октомври 2008 - 03:42

Половин година ни вест ни кост от никого, какво става наште?
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 15 октомври 2008 - 07:34

абе мърдаме някак си
<_<
просто хората ги е грабнал живота и нямат много време за срещи и т.н.
Отговори

ssss снимка ssss 15 октомври 2008 - 08:07

ами хайде де да се размърдаме малко и да организираме нещо от нас зависи...
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 15 октомври 2008 - 08:55

[хайде
идеята не е лоша
Отговори

freez3r снимка freez3r 15 октомври 2008 - 20:59

твърдо съм за! момчетата от сектата със "селските вагони" са превзели града а ние спим.
Отговори

Petsata снимка Petsata 19 октомври 2008 - 07:57

Неделя 26.10 от 18.00 ч. - на паркинга на текето (горния) и ако има някой димитър да вземе бонбони да черпи айди че някои хора имат да се похвалят (и да почерпят) за новите си машини !
Отговори

freez3r снимка freez3r 19 октомври 2008 - 08:36

 Petsata, на Oct 19 2008, 08:57 AM, каза:

Неделя 26.10 от 18.00 ч. - на паркинга на текето (горния) и ако има някой димитър да вземе бонбони да черпи айди че някои хора имат да се похвалят (и да почерпят) за новите си машини !


хаха, ебати твърдия намек. Кво да се прай, ще черпя. :newsm05_41:
Отговори

Petsata снимка Petsata 19 октомври 2008 - 13:36

ако някой иска днеска да се съберем е така лекинко аз ще съм на текето на долния паркинг с още няколко опела ако има зарибени ги чакам ако не - ще се видим на 26ти
Отговори

Petsata снимка Petsata 21 октомври 2008 - 15:20

обаждайте се на ваши познати с опели да се съберем повече хора - по весело. аз съм се обадил на няколко момчета с вектри и ще дойдат !
Отговори

Petsata снимка Petsata 22 октомври 2008 - 07:51

ей обадих се на момчетата от Велико Търново - така че работата може да загрубее (в добрия смисъл), имали няква астра OPC и можело да дойдат с нея !
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 22 октомври 2008 - 09:44

Здравейте, ако се върна в Русе в неделя по навреме мога да намина, като гледам се очертава да бъде интерестно и голямо събиране. :mhihi:
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 22 октомври 2008 - 16:10

И тук от В.Търново маи се очертава да се патува към Русе:))
Отговори

Petsata снимка Petsata 22 октомври 2008 - 18:56

русенски събратя и колеги тази неделя се очертава яка сбирка и ще имаме гости от велико търново - помислете по въпроса защото трябва да се представим добре и най - важното да сме сериозни и организирани ! после може да хвръкнем до полигона да поизтрием малко гуми ! :mhihi:
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 25 октомври 2008 - 16:03

Колегата ssss - тука от известно време често често те засичам из Русе, та ще ми е интересно да огледам Вектрата по-отблизо... Утре съм там.
Отговори

svetlio999 снимка svetlio999 26 октомври 2008 - 08:28

и аз съм там
но последно на горния или на долния
18.00
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 27 октомври 2008 - 15:35

нямах въможност да дойда вчера
събрахте ли се много ,дойдоха ли колегите от Търново и тяхното OPC
давайте снимки колеги да видим за кво е ставало въпрос
:kuku:
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 27 октомври 2008 - 21:08

Има една единствена снимка... на мен лично ми хареса как се получи срещата ! Искрене покажи на света че Опел Клуб Русе съществува !!!
Отговори

raid снимка raid 27 октомври 2008 - 21:27

 Ka4o_pi4a, на Oct 27 2008, 09:08 PM, каза:

Има една единствена снимка... на мен лично ми хареса как се получи срещата ! Искрене покажи на света че Опел Клуб Русе съществува !!!



Е, дайте някоя снимка да видим де !
Отговори

freez3r снимка freez3r 27 октомври 2008 - 22:25

снимки само от масата

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Petsata снимка Petsata 28 октомври 2008 - 18:02

добре стана добре - аз предлагам да ни стане традиция тези срещи на паркинга на текето защото е широко и не е много далеко от града - само искам да обсъдим дали всяка неделя да се събираме или примерно всяка последна неделя от месеца.
записал съм телефоните на всички сериозни опелджии на едно листче и като наближи среща ще им пускам по един SMS и се надявам със всяка изминала среща да ставаме все повече и повече.
Вчера в магазина се запознах с едно момче с астра ГСИ и му казах че сме се събирали и него го хвана много яд защото не е знаел - записах му номера и му казах че за следващото събиране ще му се обадя така че другия път сме с един повече - кайете само как да бъде традицията - дали всяка неделя или по на рядко !
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg