Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Вектра А, автоматик

plamen_spasov снимка plamen_spasov 13 юни 2008 - 20:23

Здравейте колеги,
загледах една вектра А, 2.0, 115 кс, с автоматична скоростна кутия.
Притеснява ме факта, че е четири степенна. Колко харчи извънградско? Какви са оборотите примерно при 130 км/ч? Правят ли проблеми?
Сега съм с Вектра А, C16NZ, ръчни скорости, така че вектрата, като кола, ми е позната, не съм запознат с автоматичните скорости и ще се радвам да споделите мнения!
Предварително благодаря!
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 13 юни 2008 - 21:59

 plamen_spasov, на Jun 13 2008, 09:23 PM, каза:

Здравейте колеги,
загледах една вектра А, 2.0, 115 кс, с автоматична скоростна кутия.
Притеснява ме факта, че е четири степенна. Колко харчи извънградско? Какви са оборотите примерно при 130 км/ч? Правят ли проблеми?
Сега съм с Вектра А, C16NZ, ръчни скорости, така че вектрата, като кола, ми е позната, не съм запознат с автоматичните скорости и ще се радвам да споделите мнения!
Предварително благодаря!


колега карах такава вектра, 2.0 115 коня, автомат, продадох я и си взех вектра б, пак автомат.
не трябва да те притеснява че е четири скоростна, скоростите са дълги и върви доста добре. извънградско повече от 8 няма да ти дава. оборитете при 130 са окиоло 3000. а при 190 около 4700, така че не се плаши стига да е здрава колата я взимай.
успех и дано съм бил полезен
Отговори

plamen_spasov снимка plamen_spasov 13 юни 2008 - 22:07

Много ти благодаря, колега!
Слагал ли си АГУ, ако си слагал: газов инжекцион или може и с обикновена газова?
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 14 юни 2008 - 07:51

с обикновенна няма проблеми, колата я понася без проблем. аз бях с АГУ, градско мми даваше 14, извънградско 9-10
Отговори

plamen_spasov снимка plamen_spasov 14 юни 2008 - 14:23

Благодаря колега, информацията ми е много полезна!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg