Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

Remap Opel Signum 3 v6 cdti

Nely_lp снимка Nely_lp 28 юни 2019 - 14:08

Здравейте. Някой знае ли къде правят remap на opel signum 3 v6 cdti. Никой за момента не може да ми изключи софтуерно egr-a и dpf-a.
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 28 юни 2019 - 18:39

При дилър на Опел но не се лъжи да му качваш мощността този мотор и без това е на границата си на прегряване а след това цената на ремонта е прекалено болезнена.
Отговори

gramis снимка gramis 29 юни 2019 - 14:30

 Nely_lp, на 28 юни 2019 - 14:08, каза:

Здравейте. Някой знае ли къде правят remap на opel signum 3 v6 cdti. Никой за момента не може да ми изключи софтуерно egr-a и dpf-a.

0886189973 Цветан.
човека е много в час ще помогне!
Отговори

k opel e снимка k opel e 29 юни 2019 - 19:27

На моторите 2,2 и 3,0 дизел на Вектра Ц и Сигнум никой не може да помогне. Правени са опити и накрая няма мотор. Ники от Горна Оряховица ги правеше, но ако има колега, който още да кара да ми пише на лични. Влади от Благоевград ги отказва. Прави ги перфектно, но той е казвал защо не иска вече. Тези мотори идват в БГ със страшно много проблеми. Пет души в БГ ги вкарват в заводски норми. Колите стават трепачки, ако се възстановят по дебелите книги. От батисана кола да се прави ремам е глупост. Достатъчно мощни са, ако са в заводски норми. А за 2,2 питайте за помпа PSG 16 и за 3,0 питайте за прегряване. Писано, писано, писано....
Мнението беше редактирано от k opel e: 29 юни 2019 - 19:28
Отговори

Nely_lp снимка Nely_lp 30 юни 2019 - 19:59

 k opel e, на 29 юни 2019 - 19:27, каза:

На моторите 2,2 и 3,0 дизел на Вектра Ц и Сигнум никой не може да помогне. Правени са опити и накрая няма мотор. Ники от Горна Оряховица ги правеше, но ако има колега, който още да кара да ми пише на лични. Влади от Благоевград ги отказва. Прави ги перфектно, но той е казвал защо не иска вече. Тези мотори идват в БГ със страшно много проблеми. Пет души в БГ ги вкарват в заводски норми. Колите стават трепачки, ако се възстановят по дебелите книги. От батисана кола да се прави ремам е глупост. Достатъчно мощни са, ако са в заводски норми. А за 2,2 питайте за помпа PSG 16 и за 3,0 питайте за прегряване. Писано, писано, писано....

Аз не искам да вдигам мощността. Тъй като DPF е яко бъг, искам да го махна и просто да го изключа софтуерно. Конете са ми достатъчни. За това питам.
Отговори

k opel e снимка k opel e 01 юли 2019 - 06:44

Питай Бижо Бижев!
https://www.opelclub...?showtopic=9453
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg