Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Следваща среща

Тази тема е заключена

Гостanarki_* 01 февруари 2007 - 15:43

Здравейте, кога е следващатата среща в Пловдив моля ако е петък след 8, събота цял ден , или неделя по раничко да ми напише някой лично съобщение че само Уикенда сам в Пловдив измислете нещо да се видим някоя събота вечер на някое ОМВ.
Благодаря. :3: :3: :3: :eko: :25: :3: :3: :3: :3: :25: :25: :25: :3:
Отговори

Shades снимка Shades 01 февруари 2007 - 15:46

По принцип срещите са винаги в неделя от 19:00 на :25: , но може и да направим нещо импровизирано в друг ден, стига да има желаещи. :25:
Отговори

Гостanarki_* 01 февруари 2007 - 15:48

Е измислете нещо да направите някой път в Събота че Неделя по това време ходя в София на срещите на клуба хахаха;) кофти трапка.
Но ще се радвам да се запозня и с Опел феновете в Плодив.
Отговори

batko32 снимка batko32 01 февруари 2007 - 22:48

Shades, на Feb 1 2007, 03:46 PM, каза:

По принцип срещите са винаги в неделя от 19:00 на  :19a: , но може и да направим нещо импровизирано в друг ден, стига да има желаещи. :19a:
 

Разбира се Биби аз съм за. Когато и да е :b010:
П.П.
Ако си онлайн гледай на околовръстното.....пак има шоу. Любители на Би Ем ДабълЮ се пробват.................срещу кукитееееееееееееееееееееееее :19a: :thu: :19a: :19a: :19a: :19a: :19a: :19a: :thu: :thu: :19a: :19a:

Мамка му ще изнамеря една камера дето да снима и в тъмно........кефа е голям да знаеш :19a:
Отговори

zlatev снимка zlatev 02 февруари 2007 - 09:44

Къде по-точно става това че може да намина с каручката :thu:
Редовно ли се сабират на това място или е инцидентно?
Отговори

vack снимка vack 02 февруари 2007 - 15:11

Здравеите, надявам се, че тази неделя ще успея да дойда на сбирката и да се запознаем.
Отговори

Гостanarki_* 02 февруари 2007 - 17:49

Каде на околвръсното се дърпат БМВ феновете с куките да ида малко и аз.
Аз ги знам повечето те ходиха преди и на митницата.
Отговори

batko32 снимка batko32 02 февруари 2007 - 21:07

anarki, на Feb 2 2007, 05:49 PM, каза:

Каде на околвръсното се дърпат БМВ феновете с куките да ида малко и аз.
Аз ги знам повечето те ходиха преди и на митницата.
 

Светофара на Мебелна къща посока Ягодово. Доста често си пробват там машините........а аз имам удоволствието да гледам от първи ред :thu:
Отговори

Downlow снимка Downlow 03 февруари 2007 - 10:11

Като гледам феновете от седмица на седмица стват все повече :thu: ако са и редовни трябва да сменяме мястото на сбирката след време защото това ОМВ е тесничко.Все пак се радвам че идват нови хора и се обменят свежи идеи :thu: .Няма проблем да направим срещата и някоя събота ,но нека не тази ,че съм се подготвил за маса :19a: .
Отговори

Гостanarki_* 03 февруари 2007 - 22:55

batko32, на Feb 2 2007, 09:07 PM, каза:

anarki, на Feb 2 2007, 05:49 PM, каза:

Каде на околвръсното се дърпат БМВ феновете с куките да ида малко и аз.
Аз ги знам повечето те ходиха преди и на митницата.
 

Светофара на Мебелна къща посока Ягодово. Доста често си пробват там машините........а аз имам удоволствието да гледам от първи ред :thu:
 

Как така посока ягодово , искаш да кажеш че от тракия като идваш и свиеш на мебелна къща на ляво там се дарпат или? Обесни каде , че събота и петък може да ида малко БМВ-та да драпна да ги видя отворковците че те доста отворени всички от БМВ Клуба :)

А иначе за среща събота нека да не е тази да , айде да се организираме да направим една и събота да се запозная с вас че неделя сам в София на срещите:)
Ще следа темата и се надявам някой да расне едно лично съобщение 2 3 дни преди срещата:)
Отговори

batko32 снимка batko32 04 февруари 2007 - 00:10

anarki, на Feb 3 2007, 10:55 PM, каза:

batko32, на Feb 2 2007, 09:07 PM, каза:

anarki, на Feb 2 2007, 05:49 PM, каза:

Каде на околвръсното се дърпат БМВ феновете с куките да ида малко и аз.
Аз ги знам повечето те ходиха преди и на митницата.
 

Светофара на Мебелна къща посока Ягодово. Доста често си пробват там машините........а аз имам удоволствието да гледам от първи ред :thu:
 

Как така посока ягодово , искаш да кажеш че от тракия като идваш и свиеш на мебелна къща на ляво там се дарпат или? Обесни каде , че събота и петък може да ида малко БМВ-та да драпна да ги видя отворковците че те доста отворени всички от БМВ Клуба :)
 

Точно там....на околовръстното :) :) :)
Отговори

StunyGT снимка StunyGT 04 февруари 2007 - 22:54

Това ОМВ стана тясно за зимните срещи :thu: но пък беше интересно :thu:
Отговори

batko32 снимка batko32 05 февруари 2007 - 00:54

StunyGT, на Feb 4 2007, 10:54 PM, каза:

Това ОМВ стана тясно за зимните срещи :thu: но пък беше интересно :thu:
 


:) Нямаше стол свободен........за маса изобщо не ми се говори :).

Дайте да сменяме мястото , че със Станимир и Ники бяхме наказани в ъгъла прави :19a:
Отговори

stepo3 снимка stepo3 05 февруари 2007 - 01:25

Предложения за ново място :thu:
Отговори

FIREMAN снимка FIREMAN 05 февруари 2007 - 11:07

Колеги снощи ми се наложи да заредя на нашето ОМВ когато си тругвахме и можете да се досетите че вобще неможах да стигна до колонката от "рацери" и си тругнах от там и се замислих каде има наблизо бензиностанция за да си сипя бензин ? И тругнах посока Метро и останах много очарован ! На Емкото на кръговото на СПС и Метро беше толкова спокойно , има много голям паркинг зад бензиностанцията , а там се намират масите на заведението и са си отделени от самата бензиностанция ! Та мисълта ми е тази ако искате може да пробваме как ще се получи една среща там ! :thu:
Отговори

Shades снимка Shades 05 февруари 2007 - 11:39

Интересна идея! Не знам дали някой знае, но когато преди години се "раждаше' инициативата за Опел клуба, точно там се провеждаха първите срещи на ентусиасти на марката в Пловдив. Тогава, когато само още пишехме и нямаше официални срещи в нашия град, предложих на момчетата да се съберем там една неделя и така почна всичко ... Може би наистина няма да е лошо да се "върнем към корените". Аз гласувам за идеята и пускам нова тема, за да можем да го решим някъде до сряда-четвъртък, за да не прецакаме срещата в неделя. :thu:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg