Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Сливен - Ямбол

СЛИВЕН

Margo снимка Margo 02 март 2008 - 14:34

 ti6onki, на Mar 2 2008, 12:00 PM, каза:

 Margo, на Mar 2 2008, 11:50 AM, каза:

Ееййй събрахте се :hand: :thu:


колега как е във варна ... почнаха ли под моста гонките и на лукоила :) дрифта под поста доколкото 4ух маи полицаи имало вече ..

Ако правим сичко "културно" няма никви <_< .Ма от време на време има разни RACER-и пилят гуми на бензиностанцията,връткат дрифт между колонките,разни мотористи без КЮНЦИ-вдигат врява(умрял да си ще ги чуеш) е като се правят такива простотии как няма да ни разгонват :unsure: :unsure:
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 02 март 2008 - 17:21

посещевах там редовно гонките края на септември и началото на октомври ... гониха ни куките 1 път от лукоила щотоото 1 въртя едно пежо на магистралата със затъмнени предни и задни джамове <_< иначе голямо шооо става скоро пак ше иддвам дано има повече хора . началото на февруари ходих 1 2 пъти посд моста нямаше никои
Отговори

manolov снимка manolov 02 март 2008 - 20:18

Я аз тази тигра и днес я видях на пистата, ама днес май не я пуска с никой.
Отговори

H1pNoTiC снимка H1pNoTiC 02 март 2008 - 20:55

Браво на колегите. Имаше масивно присъствие на орлета на пистата :) само мен ме нямаше :( но до другата седмица ако я оправя корсалина, ще съм там и аз :) Ето и малко снимки: | Фотогалерия 2 Март 2008 г. - Сливен |
Отговори

Krasim снимка Krasim 02 март 2008 - 23:32

Вярно,и аз не видях Тишо да се пуска с тиграта.Иначе е често на линията.

Да не си я счупил???
Отговори

H1pNoTiC снимка H1pNoTiC 02 март 2008 - 23:59

мхм насрах си съединителя <_<
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 03 март 2008 - 11:55

е как доста коли наказах даже и едно пежо 407 2.2 160 коня направо го убих ... красио бих и ная вектра ямболската пак с доста ония зеления ровер една марея на гайдата алфата и още няколко единсрвено паднах от ония сеат 2000 16 ката с бабанестите джанти но до 180 ми дръпна 1 кола <_< + другата неделя се присъединява още едно момчее иво с вектрата но с друга вектра и то турбо ще стане голяма свинщина

http://www.opelclub-...showtopic=41147

това е вектрата вчера я капарира . вече при 3 ти иво май ще идва . и ще има доста :unsure: бмв-та
Отговори

Krasim снимка Krasim 04 март 2008 - 00:55

 ti6onki, на Mar 3 2008, 11:55 AM, каза:

е как доста коли наказах даже и едно пежо 407 2.2 160 коня направо го убих ... красио бих и ная вектра ямболската пак с доста ония зеления ровер една марея на гайдата алфата и още няколко единсрвено паднах от ония сеат 2000 16 ката с бабанестите джанти но до 180 ми дръпна 1 кола :unsure: + другата неделя се присъединява още едно момчее иво с вектрата но с друга вектра и то турбо ще стане голяма свинщина

http://www.opelclub-...showtopic=41147

това е вектрата вчера я капарира . вече при 3 ти иво май ще идва . и ще има доста :unsure: бмв-та


Явно съм блял на някъде и не сам те видял.
Като я земете,минете край автокъщата да я видя,мойе да ги пробваме с мойта да видим разликата.
<_<
Отговори

Totogada снимка Totogada 04 март 2008 - 20:33

ti6onki
Чудех се онзи ден като те гледах да се пущаш защо не пишеш вече във форума.
На 15-ти Март ще има много силна офанзива на колегите от БМВ форума,имат събор на Карандила....едно,че се пада и Тодоровден..леле ще стане една.Да се надяваме времето да е топло и да няма проблеми с полицаите,защото си спомням преди 4 години какво стана на Тодоровден.Дано тази Неделя 08 Март да станат добри гонки :)
Отговори

kaka снимка kaka 04 март 2008 - 23:24

Сливен - Ямбол, какво ще кажете за тази идея <_<
http://www.opelclub-...showtopic=40743
Отговори

manolov снимка manolov 04 март 2008 - 23:35

Аз този месец никъде по-надалеч от нашия край не мога да ходя, за другите не знам.
Отговори

coper снимка coper 05 март 2008 - 22:31

Ей охлюви.........
Я да кажете кой ще дойде в Неделята, да видим да измислим нещо??????

И стига сте спамили в темата да не вземам прътчето...

Моля модераторите да почистят темата, и да ми оправят правописните грешки, аз ще почерпя!!!!
Мнението беше редактирано от kaka: 05 март 2008 - 23:04
Отговори

Margo снимка Margo 05 март 2008 - 22:42

Така така по смело,вземайте пример от нас :newsm05_41:
Отговори

Ivanov`` снимка Ivanov`` 07 март 2008 - 17:30

 ti6onki, на Mar 3 2008, 12:55 PM, каза:

е как доста коли наказах даже и едно пежо 407 2.2 160 коня направо го убих ... красио бих и ная вектра ямболската пак с доста ония зеления ровер една марея на гайдата алфата и още няколко единсрвено паднах от ония сеат 2000 16 ката с бабанестите джанти но до 180 ми дръпна 1 кола :newsm05_41: + другата неделя се присъединява още едно момчее иво с вектрата но с друга вектра и то турбо ще стане голяма свинщина



колега аз съм с ямболската вектра че да те питам кога пак си ме бил и не беше ли един път на тенево когато аз те бих беше много успорвана гонка тогава беше до задната ми врата някаде начи евала за тиграта добре бяга :love_opel:
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 07 март 2008 - 22:45

 Ivanov``, на Mar 7 2008, 04:30 PM, каза:

колега аз съм с ямболската вектра че да те питам кога пак си ме бил и не беше ли един път на тенево когато аз те бих беше много успорвана гонка тогава беше до задната ми врата някаде начи евала за тиграта добре бяга :love_opel:



объркал съм се на тенево беше доста успорвана гонка и вектрата ти е супер . просто бензиновия филтър и въздушния ми бяха за смяна и запушено задно гърне с вата и някъкви ламарини .. направо е чупер вестрата !!!! + сега бяхте 2 ма но пак доста дръпнах :newsm05_41:
Отговори

Ivanov`` снимка Ivanov`` 08 март 2008 - 12:37

 ti6onki, на Mar 7 2008, 11:45 PM, каза:

 Ivanov``, на Mar 7 2008, 04:30 PM, каза:

колега аз съм с ямболската вектра че да те питам кога пак си ме бил и не беше ли един път на тенево когато аз те бих беше много успорвана гонка тогава беше до задната ми врата някаде начи евала за тиграта добре бяга <_<



объркал съм се на тенево беше доста успорвана гонка и вектрата ти е супер . просто бензиновия филтър и въздушния ми бяха за смяна и запушено задно гърне с вата и някъкви ламарини .. направо е чупер вестрата !!!! + сега бяхте 2 ма но пак доста дръпнах :love_opel:


:newsm05_41:
Отговори

kleyn снимка kleyn 08 март 2008 - 13:32

Момчета да непускам нова тема ,разбрахме че ще има Драг в Сливен другата събота,някой може ли да даде малко повече инфо и дали ще има такова мероприятие наистина защото сме решили да се дигнеме няколко "бързи" Опела от София и да дойдем да участваме!?
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 08 март 2008 - 13:50

 kleyn, на Mar 8 2008, 12:32 PM, каза:

Момчета да непускам нова тема ,разбрахме че ще има Драг в Сливен другата събота,някой може ли да даде малко повече инфо и дали ще има такова мероприятие наистина защото сме решили да се дигнеме няколко "бързи" Опела от София и да дойдем да участваме!?



хубаво ли е времето 100% и лошо дае пак ще има хора щоом е за спорта палете орлетата и идваите нека накажем малко бмв маниаци воооов
Отговори

Paco GSI снимка Paco GSI 08 март 2008 - 18:48

 ti6onki, на Mar 8 2008, 12:50 PM, каза:

 kleyn, на Mar 8 2008, 12:32 PM, каза:

Момчета да непускам нова тема ,разбрахме че ще има Драг в Сливен другата събота,някой може ли да даде малко повече инфо и дали ще има такова мероприятие наистина защото сме решили да се дигнеме няколко "бързи" Опела от София и да дойдем да участваме!?



хубаво ли е времето 100% и лошо дае пак ще има хора щоом е за спорта палете орлетата и идваите нека накажем малко бмв маниаци воооов


Здравейте и от мен ! Говори се ,че на 15.03. щяло да има измервателна техника, класове, изобщо организирана работа...И всичко това с подкрепата на г-н Данчо Лечков :newsm05_41: Проверете ако обичате тази информация - ако изнамерите нещо телефон на някой, който е в организацията на мероприятието, ще е още по-добре... :love_opel:
Отговори

Krasim снимка Krasim 08 март 2008 - 22:14

 Paco GSI, на Mar 8 2008, 05:48 PM, каза:

 ti6onki, на Mar 8 2008, 12:50 PM, каза:

 kleyn, на Mar 8 2008, 12:32 PM, каза:

Момчета да непускам нова тема ,разбрахме че ще има Драг в Сливен другата събота,някой може ли да даде малко повече инфо и дали ще има такова мероприятие наистина защото сме решили да се дигнеме няколко "бързи" Опела от София и да дойдем да участваме!?



хубаво ли е времето 100% и лошо дае пак ще има хора щоом е за спорта палете орлетата и идваите нека накажем малко бмв маниаци воооов


Здравейте и от мен ! Говори се ,че на 15.03. щяло да има измервателна техника, класове, изобщо организирана работа...И всичко това с подкрепата на г-н Данчо Лечков :newsm05_41: Проверете ако обичате тази информация - ако изнамерите нещо телефон на някой, който е в организацията на мероприятието, ще е още по-добре... :love_opel:


Така беше обещано на предните легални гонки(10.2007),но досега няма нищо официално.Това,което се знае е ,че на 15.03 ще има много хора,както става винаги на този ден(ако не ни пръснат куките)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg