Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Сливен - Ямбол

СЛИВЕН

ti6onki снимка ti6onki 09 март 2008 - 12:23

събирайте се и идваите то ще е такава лудница че и да има измервателни уреди едвали ще се вредят всички да направят измерванияя .. мисля че това нее толкова важно ,по важно е да съберем повече бързи опели и да стане интересно относно куките трябва да минат да изгонят ромите :newsm05_41:
Отговори

shunter снимка shunter 09 март 2008 - 12:54

Предният път стана готино въпреки лошото време, така че смятам да не пропускам и сега! :newsm05_41:
Отговори

Stakity снимка Stakity 09 март 2008 - 13:26

И аз сам на линия на 15 :)
Отговори

Totogada снимка Totogada 09 март 2008 - 19:56

Днес времето малко развали работата,но за 15 Март ..го предвиждат такова "В събота ще е предимно слънчево. Температурите отново ще се повишат."
Предполагам ще има много хора. :unsure:
Отговори

manolov снимка manolov 09 март 2008 - 21:41

И аз се стягам , поръчах гуми , и вкарвам колата за малка ревизия утре .На 15 ида , а и червената калибра много се кани.Трябва да се представим добре Ямболлии, че и Сливналии , че на Лечков драга в малкия клас Бургазлии бяха най-бързи.
Отговори

H1pNoTiC снимка H1pNoTiC 10 март 2008 - 00:14

Кръговете по Драг рейсинга ще са към края на Май
Отговори

MITETO GSI снимка MITETO GSI 10 март 2008 - 20:44

 H1pNoTiC, на Mar 9 2008, 11:14 PM, каза:

Кръговете по Драг рейсинга ще са към края на Май



Кръговете по драг огранизиран он БФДР и датите на провеждане ги знаем много добре ! Въпроса беше дали ще има сега на 15.03 Лечков Драг Рацинг 2 ?

По другите форуми казват че ще има.. но нищо повече :unsure:
Отговори

Krasim снимка Krasim 13 март 2008 - 00:29

 MITETO GSI, на Mar 10 2008, 07:44 PM, каза:

 H1pNoTiC, на Mar 9 2008, 11:14 PM, каза:

Кръговете по Драг рейсинга ще са към края на Май



Кръговете по драг огранизиран он БФДР и датите на провеждане ги знаем много добре ! Въпроса беше дали ще има сега на 15.03 Лечков Драг Рацинг 2 ?

По другите форуми казват че ще има.. но нищо повече :unsure:


Не,няма да има!!!
Отговори

DFL снимка DFL 14 март 2008 - 21:35

Утре ще ходите ли на летището?

П.С.Май задавам глупав въпрос <_<
Отговори

H1pNoTiC снимка H1pNoTiC 15 март 2008 - 20:20

Ето и малко снимки от днеска: Снимки: Тодоров ден - Сливен

Отдавна не се бяха мяркали такива "бижута" по пистата. Снимките са малко и немогат да Ви дадът ясна представа за какво точно ставаше въпрос, а и аз късно се сетих че съм с апарат :) Като цяло не беше кой знае какво, даже и малко си беше загуба на време, но толкова много "кукли" на едно място скоро не бях виждал!
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 15 март 2008 - 20:32

Яд ме е че не можах да присъствам, иначе готини колички <_<
Отговори

SolFly снимка SolFly 15 март 2008 - 21:25

Доста готини возила се събраха най голямото шоу направиха БМВ-тата май имаха гуми за пилене иначе като цяло си беше ретро парад :beer:
<_< А мен ме е яд че батерийте на фотото се изтощиха доста бързо <_<
Отговори

Paco GSI снимка Paco GSI 16 март 2008 - 14:17

Е дайте снимки и клипчета от гонките... Ма като гледам, май не трябва да съжалявам, че отложих пътуването за по-нататък... <_<
Отговори

SolFly снимка SolFly 16 март 2008 - 17:11

Ето някой снимки от мен (преди да загубя тоците <_< ) цъкни тук.Изобщо не трябва да съжаляваш имаше добри изпълнения от БМВ клуб яко пилене на гуми и въртене доста пушек вдигнаха <_< , ама тъпите пандури постоянно ги праскаха само обикалят с патрулките <_< и разпръскват хората също така и не допуснаха никой да се дърпат само ретро автомобилите направиха по някоя друга обиколка и толкова.Постояха хората 2-3 часа на вятара и започнаха си трагват кам 14 часа. Ако по късно е имало развитие на събитията то някой който е останал да сподели :beer:
Отговори

Stakity снимка Stakity 16 март 2008 - 17:31

Наистина униформените се ..... със нас не даваха да се пускат но евала на този с пистака кадето леко ги по разигра :)
а за снимки и аз имам някоя друга снимка и клипове но са правени с телефона :)
Отговори

manolov снимка manolov 16 март 2008 - 18:40

Днес имаше - 1 астра в Сливен , катастрофирала беше с някакво фиат купе.И двете коли за нищо не ставаха.Сега сигурно полицаите пак ще ни пръскат от пистата.
Отговори

Strabex снимка Strabex 16 март 2008 - 19:11

да и аз днес ги видях. астрата некви мангали я караха ама и 2-те коли са тоталки. сега заради тъпите мангасаряни пак ще ни пръскат <_<
Отговори

Krasim снимка Krasim 16 март 2008 - 19:28

Получиха се много яки гонки.Всичко започна към2,30ч когато си тръгнаха полицаите и продължи до тъмно.Имаше имного коли идоста добро представяне от Шумен,Бургас и Ямбол.Които не е дошъл или си е тръгнал рано мойе само да съжалява а за колите какво да кажа много хонди ,2корси с Ц20хе мотори,бмв-та с турбини,сеат с турбо,астри и т.н.да не изброявам и наи интересното за накрая Ауди С2 на Веско срещу Бургаско БМВ 3,5турбо(сборът на к.с.на двете коли е над 1000)
Днес отново имаше хора а инцидента стана до старта сблъскаха се лошо астра и Фиат купе турбо.Няма пострадали,само драскотини.
Отговори

ValiuM снимка ValiuM 17 март 2008 - 11:00

сега най много всяка неделя да вардят сините таксита и да неможем да си правим гонки :(
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 17 март 2008 - 11:54

Който си е тръгнал може само да съжалява, получиха се много добри гонки и само яки резачки. Поздрави и на Красио който няма загуба него ден и натупа едната бургаска корса ц20хе момчето с калибрата направо пръскаше ушите на зрителите с бруталната тръба от колекторите + мноого добре вървеше . Момчето с мотора е Пантелей, браво на него направи ги малко луди куките, но не му е за 1ви път. За вчера фиатката летеше нагоре между хората без номера :blink: и от тълпата изкочиха роми с астра последва удар и двете коли са на мекица, по чудо нямаше пострадали ... безумие е да се изшивах точно до хората на старта, но както и да е - важното е, че се размина само с материални щети ... Който иска клипове да даде една заявка, ще запиша на диск и другата неделя ще дам - имам 90 клипа :19a:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg