Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Пловдивската група на 2-рия Национален Опел Събор

Тази тема е заключена

vforvrej снимка vforvrej 11 юни 2010 - 09:02

Да демек и тука в клуба ми е излезнало име че сам неспокоен шофиор!
Добре!
Мерси все пак за вниманието! :helpsmilie: :piss: :piss:
Отговори

Рошко снимка Рошко 11 юни 2010 - 11:07

Ами явно има защо :helpsmilie: Докажи, че си порастнал и че си се кротнал, че можеш да караш спокойно, спазвайки правилата и кой знае... За следващия събор може и да поведеш колоната. :piss:

Аз също подкрепям кандидатурата на Борето (mcfistell)
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 11 юни 2010 - 11:33

Аз си мислех евентуално и за мантата на Митко /Debeliya/, би било колоритно да е
начело на колоната.
Също може да организираме една "операторска" кола, която да започне от края, да направи снимки и
клипове как тръгва колоната, после да изпревари всички, снимайки, и да снима отпред до пристигане
на пистата.
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 11 юни 2010 - 11:43

А това със заснемате мога да го ореда даже с профисионална камера!Един приятел с това се занимава и мога да го помоля да снима поне до там!
И аз да направа нещо и аз за този събор!
:helpsmilie:
Отговори

BALKY снимка BALKY 11 юни 2010 - 15:42

 Peshotiger, на 11 Jun 2010, 12:33, каза:

Аз си мислех евентуално и за мантата на Митко /Debeliya/, би било колоритно да е
начело на колоната.
Също може да организираме една "операторска" кола, която да започне от края, да направи снимки и
клипове как тръгва колоната, после да изпревари всички, снимайки, и да снима отпред до пристигане
на пистата.


Мантата ми изглежда най-добър вариант. А за операторския автомобил, ако е като миналата година такова натоварено на пътя където бяха 2-те ленти преди Труд, ми изглежда невъзможно да изпревари цялата колона. Иначе идеята ми се струва перфектна.
Отговори

shin3 снимка shin3 11 юни 2010 - 16:05

Излезна информация, че пътя ще е завършен дотогава така че смятам че е възможно "журналистическата" кола да ни изпревари. Все пак модераторите са бутнали рушвет на геодезистите на пътя. :helpsmilie:
Отговори

BALKY снимка BALKY 11 юни 2010 - 19:10

Идеята ми беше, че миналата година на двулентовия път нашата колона зае лява лента, понеже дясна беше много натоварена. Ставаха постоянни прибирания и излизания, щото все се появяваше някой безсмъртен шушляк зад нас.
Отговори

Icemann снимка Icemann 13 юни 2010 - 08:31

Аз също да се разпиша, че ще идвам. Принципно ще съм с още 1 приятел. Ако трябва да взема нещо от нас или да помогна с превоз на нещо, казвайте. Имам цял багажник празен, а и място за 2ма колеги.
Отговори

shin3 снимка shin3 14 юни 2010 - 10:15

Колеги най-вече модератори. Доколкото разбрах няма да има трансперанти по кръстовищата на градовете а това е една доста голяма реклама. Затова апелирам към по бързо раздаване на стикерите за колите с обозначен час, място и т.н. Поне някаква реклама да направим а до събора има 18 дни 21 часа и 45 минути :mhihi:
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 14 юни 2010 - 17:30

Аз за реклама съм направил като боби!

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...st&id=20691

Сиго принтирах и си го лепнах на колата
Отговори

shin3 снимка shin3 14 юни 2010 - 17:53

Ще е хубаво да се искарат 1000-2000 бройки да се раздадат или накичат на автомобили/спряни опели/. Наясно сам че опира до финанси. Но ако искаме посещаемост. Трябва да има повечко реклама.
Отговори

Debeliya снимка Debeliya 15 юни 2010 - 20:23

Опа, тук съм, гледам за мен идело реч?! Ще водя достойно колоната, но понеже съм на работа до обед, ще се наложи да се върна и след това да дойда пак. Така че бройте ме и мен на сбора!
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 15 юни 2010 - 20:25

Тъй като 100% съм от първите на отварянето на вратите... Мога да се самопредложа за една от първо/последните коли в колоната!
Отговори

Tisko снимка Tisko 18 юни 2010 - 13:38

 Peshotiger, на 04 Jun 2010, 15:29, каза:

Но тази година предлагам часовете да се спазват много точно, за да не се окаже че тия, които са най-близо до
събора, ще чакат най-много да влязат в паркинга :newsm05_41:



Разбрах - Лукойл на Карловска в събота на 3-ти, обаче кажете в колко часа? Аз ли не видях нещо или......??? :icon_wink2:
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 18 юни 2010 - 15:22

 Peshotiger, на 11 Jun 2010, 12:33, каза:

Аз си мислех евентуално и за мантата на Митко /Debeliya/, би било колоритно да е
начело на колоната.
Също може да организираме една "операторска" кола, която да започне от края, да направи снимки и
клипове как тръгва колоната, после да изпревари всички, снимайки, и да снима отпред до пристигане
на пистата.


Пешо говорх с оня моя прител дето се занимава с това да снима профисионално
и каза че ще ни струва 100 лв това одоволствие!
Ако сте сагласни кажете какво ще правим!



А за сабора оредих 3м чадър!
Отговори

Shades снимка Shades 18 юни 2010 - 16:07

Щом ще се плаща - пас. Ще се мислят други варианти :newsm05_41:
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 18 юни 2010 - 16:12

Ми някой не разполагали с хубава камера да снимаме!
Пак моята кола може да е операторска защото ще имам навигатор и може той да снима!
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 19 юни 2010 - 08:30

Колеги майни, на брояча пише: "Остават: 13 дни и 23часа и..." а ние още не сме се уточнили дори в колко часа ще се събираме. Какво остава за тръгване, водачи и т.н... А уж сме най-близо.
Мнението беше редактирано от Зенит-е: 19 юни 2010 - 08:30
Отговори

Shades снимка Shades 19 юни 2010 - 08:45

Точно защото пише 13 дни има време :mhihi: Има още неща за доуточняване.

Иначе съм осигурил 2 доста сериозни радиостанции за първата и последната кола. За момента, ако не настъпят някакви промени, нещата изглеждат така - водач на колоната Митко /Debeliya/, последна кола в колоната Борето mcfistell. Вече вътре в самата колона ще сопределим няколко човека, които да са "нащрек" ако стане някоя дивотия. Ще помоля, ако някой ще участва в състезанията, да пише в тази тема, за да анаправим и там малко организация. За Митака знам, други?
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 19 юни 2010 - 09:01

 fanatic, на 19 May 2010, 14:01, каза:

Втори национален събор на Опел Клуб България
Програма
7:00 ч. Отваряне на пистата...


Та... Ние кога ще тръгваме от ЛукОил-а?
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg