Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Протест срещу високите цени на горивата Присъединете се!

old_corsa снимка old_corsa 28 март 2011 - 12:12

 Shades, на 28 март 2011 - 11:29, каза:

Като се аргументира някой смислено за какво се протестира, може и аз да се включа. Такива хаотични истории са ми смешни в момента. :newsm05_41: Първо за цените на горивата, после срещу Лукойл, после за заплатите ... А бат Бойко седи, гледа и ни се радва ...


Е то ти ако не си разбрал какви са аргументите за протеста просто грешката е в теб :newsm05_41: ! Няма как на един слепец да му обясниш какво е светлината :icon_wink2:
Отговори

Shades снимка Shades 28 март 2011 - 13:59

 Tank, на 28 март 2011 - 12:09, каза:

...

Те това имах предвид :newsm05_41:

 old_corsa, на 28 март 2011 - 12:12, каза:

Е то ти ако не си разбрал какви са аргументите за протеста просто грешката е в теб :newsm05_41: ! Няма как на един слепец да му обясниш какво е светлината :icon_wink2:

Слепец викаш ... Ще си въздържа да не ти отговарям в същия тон, че няма да ти хареса. А ти като си толкова просветен - чакам на лични да ме осветиш за истината!
Отговори

exp0se снимка exp0se 28 март 2011 - 14:08

Колегата със сенатора и палатката посредата на булеварда ми направи голям кеф. :first: Иначе наистина се представихме слабо,особено след това на СПС когато колите значително намаляха. Да не говорим за края на протеста,когато на сточна гара щяха да приберат едно приятелче,защото уж драскал по рейса с ключ :kuku: А там бяхме ~30 човека ....
Отговори

old_corsa снимка old_corsa 28 март 2011 - 21:23

 Shades, на 28 март 2011 - 13:59, каза:



Имаш право да подкрепиш или не даден протест! :2bg: Това си е твое право! Но да говориш за "хаотични истории" :non: и липса на "смислени аргументации" ми идва малко в повече :sad:.

Нищо! Трябва да има и такива "хора" :thd:

Отговори

Shades снимка Shades 28 март 2011 - 23:02

Продължаваш с личните нападки, без да се аргументираш! Липсата на аргументация май е заразна ... Ще чакам да споделиш на лично от кои "хора" съм, защото иначе ставаш поредния клавиатурен шоумен без покритие.

Иначе радвам се за момчетата. Евала, че има някакво раздвижване, само дето е по неправилния начин. Предишния път бяха една шепа хора, но в пъти по-аргументирани и знаещи как се правят нещата. Сега е хаос ... Самият факт, че транспортните фирми, които страдат в пъти повече от нас, протестират отделно, говори достатъчно. Аз спирам дотук, който има нещо между ушите може да си направи сметка...
Отговори

teddko снимка teddko 04 април 2011 - 01:29

Стига сте се се карали.Гответе се за новия протест на 16.04.Нека всеки сам прецени даби да идва или не.Аз съм там пък всеки както реши.не ми пречи да изгора малко газ и да подкрепа протеста.Пък и време имам.Айде поздрави.И някой ако иска може да се съберем и да отивами само опели.
Отговори

exp0se снимка exp0se 04 април 2011 - 10:58

Аз също смятам да подкрепя протеста на 16 април за пореден път ! :2bg:
Отговори

ГостoL1pS_* 05 април 2011 - 01:06

 exp0se, на 04 април 2011 - 10:58, каза:

Аз също смятам да подкрепя протеста на 16 април за пореден път ! :2bg:


Милкооуу може и аз да дойда с един приятел :Р , но има още доста време до тогава а и не е сигурно на 100%

П.С. Вече се РЕГНАХ! :D :love_opel:
Отговори

exp0se снимка exp0se 08 април 2011 - 19:44

Цитат

Направихме листовки за раздаване, лепене по блокове на таблата за съобщения, слагане на колите на хората по чистачките и кой както му хрумне, че е удачно да разпространи протеста ни.

Това е за лепене по-блокове, раздаване, слагане по колите на хората по чистачките
http://media.snimka....695-big.jpg?r=0

Това също:
http://media.snimka....629-big.jpg?r=0

Моля ви за съдействие ! И 2 бр. да разпечатате, които да сложите във вашият вход и съседският :mrgreen: пак е НЕЩО !!!
Отговори

teddko снимка teddko 15 април 2011 - 00:07

Има ли навити да се чакаме на бензиностанцията за сбирки на клуба и оттам да отиваме към пожорната в тракия ?
Мнението беше редактирано от teddko: 15 април 2011 - 00:08
Отговори

exp0se снимка exp0se 16 април 2011 - 01:42

 exp0se, на 04 април 2011 - 10:58, каза:

Аз също смятам да подкрепя протеста на 16 април за пореден път ! :2bg:


За сега се очертава да пропусна протеста,надявам се да мина поне към края... :ranting:

--------------------------------------------------------------------------------------

П.С. Колеги,днес опитах да дойда към 14:30 и още в началото на Карловско шосе имаше патрулка и не ме пусна да мина ... Направих се на тарикат и се опитах да заобиколя през пътя за Съединение,от там на магистралата и после пак към Карловско,но уви... И там беше затворено,а аз си мислих,че е блокирано само в едната посока... От там през Войводиново и се прибрах.Общо взето навъртях 60 км. за тоя дет ду*а... :dummy: Голям протест беше... :doh:
Мнението беше редактирано от exp0se: 16 април 2011 - 16:51
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 16 април 2011 - 21:43

 exp0se, на 16 април 2011 - 01:42, каза:

За сега се очертава да пропусна протеста...

Извинявам се на всички, но този път не можах да присъствам. Имам уважителна причина. Но от това което видях по ТВ-то... този път е било мноооого слабо представяне от шофьорска страна.


СРАМОТА! Явно на повечето от нас не им прави впечетление цената на горивата!
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 28 април 2011 - 00:18

Такааа, по-късно днес ще съм на пожарната в Тракия по повод поредния протест. Ще се видя ли с някой от вас? Или казано с други думи, ще има ли някой от форума там. Отговор може и на Л.С.

Аз пак (за пореден път) няма да имам флаер, но се надявам все някой да носи един/два повече.

Хайде, ще се видим някъде към 14:40. Ще ме познаете по маршрутката и ще карам бавно... :surrender: белким видя някой познат... :unsure:
Мнението беше редактирано от Зенит-е: 28 април 2011 - 00:19
Отговори

exp0se снимка exp0se 28 април 2011 - 19:16

На по-разочароващ протест не съм присъствал... :wall:
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 28 април 2011 - 19:38

Аз също. А аз тъй като не те познавам не знаех, че има друг от форума.

Добре, че пак бяха колегите от бяло-синия Опел форум иначе... Имаше една Зафира В сива с текст "ПРОТЕСТ" изписан на задния прозорец.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg