Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Срещи ...членство?:)

Тази тема е заключена « Prev

BEKTPA снимка BEKTPA 13 май 2007 - 01:25

А бе колеги .. в Варна състоят ли се срещи на опел клуба? И ако се състоят каде става това и кога ?:) Би ми било приятно да видя други зарибени като мене .. с яки опелчета :) :icon_biggrin:
Отговори

Chosta снимка Chosta 13 май 2007 - 01:57

Да стават такива срещи , заповядаи 13-ти , тоест тази неделя , на паркинга на бриколаж над пикадили младост , в 20:00 часа , там сме всички :icon_biggrin:
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 13 май 2007 - 09:40

А сабирате ли се .. да не идем само двамата ?:))))) :icon_biggrin:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 13 май 2007 - 09:45

нема да се пуашиш, намират се хора
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 13 май 2007 - 11:32

Единственото условие е да се донесът БОНБОНИ иначе :icon_biggrin:
Отговори

beos снимка beos 13 май 2007 - 12:39

Chosta, на May 13 2007, 01:57 AM, каза:

Да стават такива срещи , заповядаи 13-ти , тоест тази неделя , на паркинга на бриколаж над пикадили младост , в 20:00 часа , там сме всички  :icon_biggrin:
 



Да мястото на срещата и часа са верни, но това за "ВСИЧКИ" :))) доста ме съмнява ..

ще има доста отсъстващи .. и ще им търсят извинителна бележа ;)

Другата неделя и аз ще присъствам .. тази отново няма да мога
Отговори

Владко снимка Владко 13 май 2007 - 17:35

BEKTPA, на May 13 2007, 10:40 AM, каза:

А сабирате ли се .. да не идем само двамата ?:))))) :blink:
 


http://www.phantomgrip.snimka.bg/album.php...&view=1&photo=1

Ти как мислиш? :icon_biggrin:

Цитат

..в 20:00 часа , там сме всички respect.gif..


Почти всички :thu:
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 13 май 2007 - 18:21

мм идеално :) След малко и аз тръгвам за там .. да видим за какво става въпросче :)
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 13 май 2007 - 22:53

джиджано беше, следващия път може да се поосучем под моста поне. Ако дойда с на Чоста корсата и ми я даде... :icon_biggrin:
Отговори

Chosta снимка Chosta 13 май 2007 - 23:13

на Chosta Корсата няма ръчна и няма да се сучи никога :icon_biggrin:
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 13 май 2007 - 23:42

който има ръчна ще се сучи ...който няма .. ще гледа :) иначе момчета какво ще кажете за Вектричката ми .. добре е нали?:)
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 14 май 2007 - 00:04

вектрича е супер! А за ръчната и сукането, аз докато не я пробвам, не я отписвай ;). Мойта астра без ръчна я суча.
Отговори

Chosta снимка Chosta 14 май 2007 - 08:45

Моята корса е обявена в Мобиле-то вече , мисля да минавам към астра сектата :thu: :icon_biggrin: , а относно вектрата , СУПЕР е !
Отговори

Дамян снимка Дамян 14 май 2007 - 09:07

Едва ли е нямало фото тази неделя.Дайте да глеаме и ние,останалите :icon_biggrin:
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 14 май 2007 - 11:00

мм да ти кажа колега май никой не снима ... :icon_biggrin:
Отговори

Мишо снимка Мишо 14 май 2007 - 11:03

Как ве Симича беше папарака снощи :icon_biggrin: Чакаме го да пусне някоя и друга снимчица... Иначе аз лично съм доста доволен от новото място.. Снощи имаше доста коли и то при положение, че доста от обичайните заподозрени липсваха, а друга голяма част бяха без коли (кой без книжка, кой с повреден автобус, кой с upgrade на ДВГ -то :thu: )
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 14 май 2007 - 11:10

Е да ... ама мене ми беше малко странно ...щтото все пак вие се познавате от ехее.. а аз .. сефте идвам :) ама с още няколко посещения трябва да свикна :)
Отговори

Оги снимка Оги 14 май 2007 - 11:23

BEKTPA, на May 14 2007, 12:10 PM, каза:

Е да ... ама мене ми беше малко странно ...щтото все пак вие се познавате от ехее.. а аз .. сефте идвам :) ама с още няколко посещения трябва да свикна :)
 


Да е, няа ко да се притесняваш ... мислиш ли, че ние сме се познавали отначало :thu:
Срещичката беше супер, направо не повярвах, че се сбрахме толкова хора ... ае другия път повече и ще взема фотото да си направим малко снимчици :icon_biggrin:
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 14 май 2007 - 11:29

ДАм .. определено и аз съм 'ЗА'
Отговори

kior4o снимка kior4o 14 май 2007 - 13:07

:blink: пичове,сори за оф-а първо.Хайде някой да помогне :thu:
Издирвам фирма във Варна,занимаваща се с метали и подобни услуги,профили и т.н. доколкото разбрах фирмата се казва Кортекс или нещо подобно беше....може и да е било до кортекс....По принцип я издирвам тая фирма ,за да си направя всмукателен колектор с мои размери или плочките и колената отделно само да ми направят.
Помагайте варненци.... :blink: :icon_biggrin:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg