Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra B

Предна маска

Vectra_Caravan снимка Vectra_Caravan 08 май 2011 - 16:03

Здравейте колеги,

Знае ли някой как се сваля предната маска на Вектра Б, под предна маска визирам детайла в който влиза капака, хванати са ушите на водния радиатор, отворите за фаровете, държи се гредата под бронята както самата броня и предната решетка? Това което успях да видя, без допълнително раглобяване е че от горната страна е хваната с по един винт за калниците, предполагам че някъде покрай мигачите трябва да има по още някой винт, други дали има? След като се свали бронята и гредата под нея, фаровете и мигачите трябва ли нещо друго да се свали за да излезе, като например водния радиатор, интеркулер или може и без да се свалят? Колата е от профила Вектра Б комби преди фейслифт-а ако има значение.

Благодаря предварително!
Отговори

Vectra_Caravan снимка Vectra_Caravan 09 май 2011 - 21:09

А стига бе, това не го вярвам да няма никой който е свалял предната маска. Моля ви колеги да споделите, за да имам представа колко време ше ми отиде, тъй-като не разполагам с гараж и ако се наложи много неща да бъдат демонтирани ще се наложи да се търси къде да пренощува колата, което най-вероятно ще бъде проблем.
Отговори

Vectra_Caravan снимка Vectra_Caravan 10 май 2011 - 17:42

Предлагам някой модератор или администратор да закрие темата, тъй-като явно никой няма представа как става, няма възможност или желание да отговори!
Отговори

GTS снимка GTS 17 юни 2011 - 14:11

Здравей колега,

Аз съм със същата Вектра (да не кажа и съвсем същия цвят като тази от аватара :icon_wink2: ) и понеже имах и аз някои ядове с въпросната маска, това което мога да ти кажа аз е, че освен въпросните болтове, които виждаш към калниците, маската е заварена. Ако не се лъжа заварките са някъде под рамките в които влизат фаровете. Дано не те заблудя и ако някои е сигурен в обратното да пише, но исках от морга да си сваля такава и беше заварена, също така един един колега от форума продаваше такава и гледах, че направо я беше отрязал с частите за които е заварена.

Дано да съм ти от полза. Поздрави и успех!
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg