Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Неделна среща на.....полянааа

Тази тема е заключена « Prev

gujo78 снимка gujo78 10 юли 2008 - 11:04

Дами и господа, снощи както се бяхме събрали на ЕКО-то обсъдихме някой неща, и аз реших :mhihi:
Та неделната среща ще се проведе из дебрите на Витоша, с хубаво огънче, много студена бира.....
Е вол няма да печеме,ама чубапчета и чуфтета ша има, и тук таме некой домат :hand: за вегетарянците.

Който има въпроси, или тук или на лъцъ.

Сборният пункт ще бъде на Билата на бул България от 10:00 до към 10:45, кой дошъл дошъл.Влизаме в Билата зимаме мръвье и бира за колкото народ сме се събрали,и е те така...
Отговори

Сашко снимка Сашко 10 юли 2008 - 11:13

 gujo78, на Jul 10 2008, 12:04 PM, каза:

Дами и господа, снощи както се бяхме събрали на ЕКО-то обсъдихме някой неща, и аз реших :hand:
Та неделната среща ще се проведе из дебрите на Витоша, с хубаво оганче, много студена бира.....
Е вол няма да печеме,ама чубапчета и чуфтета ша има, и тук таме некой домат :flag: за вегетарянците.

Който има въпроси, или тук или на лъцъ.

Зборният пункт ще бъде на Билата на бул България от 10:00 до към 10:45, кой дошъл дошъл.Влизаме в Билата зимаме мръвье и бира за колкото народ сме се събрали,и е те така...


Чичов, аз имам въпросче :)
каде туи полянка и с моито кола ще мога ли да стигна до нея?? :mhihi:
Отговори

sauber снимка sauber 10 юли 2008 - 11:13

Който ще да ми вярва, таман мислех да пускам тема с оферта за Пикник :)
Ако ще да е хубаво времето бих дошъл ( ако има с кво да е*а ).

п.с. - Къде точно ще се опъват кърпите с сиренето и доматите ?
Отговори

gujo78 снимка gujo78 10 юли 2008 - 11:16

 street racing, на Jul 10 2008, 12:13 PM, каза:

Чичов, аз имам въпросче :)
каде туи полянка и с моито кола ще мога ли да стигна до нея?? :hand:



Ми полянки бол батьовото :mhihi: зависи колко народ се съберем, и по това ще избираме.
Но в краен случай, по ниските резачки може да ги оставим на Билата :flag:
Отговори

Сашко снимка Сашко 10 юли 2008 - 11:19

 gujo78, на Jul 10 2008, 12:16 PM, каза:

Ми полянки бол батьовото :mhihi: зависи колко народ се съберем, и по това ще избираме.
Но в краен случай, по ниските резачки може да ги оставим на Билата :hand:


аааа НЕ. ше изпадат грЪнци пак ма не я оставям :hand:
пиши ме и мен вуйче :flag:

и Ицко да не се прави на :flag: да хване да доиде и тои :beer:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 юли 2008 - 11:23

Само кажи кога да я подключим темата, кой дойде - дойде ;)
Отговори

gujo78 снимка gujo78 10 юли 2008 - 19:00

Забравих да спомена че е обходимо всеки да си носи одеалце за сядане, или рибарско столче тип-триножник :mhihi:
Относно минаването през полянката, няма никви крижи с кадетя направо прелитам , а той си е нисичък.
Ако някой има хладилна чанта, също няма да е излишна.Общо взето това е, много хора обещаха да дойдат,ама а да видим.......
Темата за сега е ключ, за да не стане спам (кой го казва) :hand: ако има въпроси на ЛС плиииз
Отговори

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 10 юли 2008 - 20:41

Вие к'во искате бърже бърже да направите корекция на текезесарско-индианския тен от Калояново :hand:
По тоя повод и аз имам нужда от корекция и ще гледам да дода :flag: па да видиме тоя път ще се ориентирам ли в "социално-опознавателната сфера" , че за съжаление до сега нямам голям успех :mhihi:
Отговори

Жоро снимка Жоро 11 юли 2008 - 20:32

Аз не знам дали няма да ни домързи да се донесем, но имам едно предложение и то е някой да се качи по-рано да пази полянка иначе ще застанете на най-факЪното място...
Качвал съм се на Дендрариума към 10.00ч (за който не знае това е едно от най-готините места на Витоша за пикник, хем колата ти е близо кем е широко) и беше пълно с "туристи" с много бира и манджа...
Отговори

Sandman снимка Sandman 11 юли 2008 - 20:57

Четох преди време за Опел уикенди надолу към Локорско някъде, и имаше добри отзиви. Ние с френдове ходим нататъка към Локорско, Кътина... Има добри местенца за пикници и уикенди :) А и са по-усамотени от витошките полянки.
Отговори

VectraB снимка VectraB 11 юли 2008 - 21:16

Винаги има и по-добро, съгласен съм. Нека да започнем от някъде по-близо.
Другата седмица на Лoкорско ! Аз съм фен за Локорско и съм 100% ЗА, но .... :hand:
Бия катанеца :mhihi: на темата по-молба на gujo78 !

Който идва е на Билата в уречения час, нали...

Ако се навиете на Л.С. за Локорско, свиркайте !
Отговори

gujo78 снимка gujo78 13 юли 2008 - 19:36

Дека са ми снимките бе сестро,Иьоване и ти несе скатаваи.....лесно ви е на вас, през цялото време ме гледахте :mhihi: ма искам и аз да са видя :hand: че само на преразкас по картинка не стааааА...
Отговори

O-Z снимка O-Z 13 юли 2008 - 19:40

 gujo78, на Jul 13 2008, 08:36 PM, каза:

Дека са ми снимките бе сестро,Иьоване и ти несе скатаваи.....лесно ви е на вас, през цялото време ме гледахте :mhihi: ма искам и аз да са видя :hand: че само на преразкас по картинка не стааааА...



Немаше кой знае какво за гледане... :flag:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 13 юли 2008 - 20:42

 O-Z, на Jul 13 2008, 08:40 PM, каза:

Немаше кой знае какво за гледане... :mhihi:


Бе то и за пиьенье немаше, и за иьеденье....абе сухарска среща неква се получе.....
Отговори

kaka снимка kaka 13 юли 2008 - 20:42

Айде който ще разправя, да разправя по картинки :hand:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Твърдо окачване :flag:
Публикувано изображение

Тоя Сашко много заякнал бе...
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Скачат му на :hand:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

И на тръгване се сетихме за топката :mhihi:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Тоше, благодаря ти за гласуваното доверие и разходчицата с буболечката :flag:
Отговори

O-Z снимка O-Z 13 юли 2008 - 20:50

Кака само толкова ли...Ванка айде дай и другите снимки...не ни спестявай срамът
Отговори

gujo78 снимка gujo78 13 юли 2008 - 20:53

бате срамъ е изцяло мой (и до някаде твой) та незнам те ко са притесняват :mhihi:
Отговори

VectraB снимка VectraB 13 юли 2008 - 20:58

Е така е ! Някои живот си живеят, други куцайки ходят на среща на УС на ОКБ.
Гледам добре сте си изкарали. И Ванката не го пуснахте, но поне държахме връзка по телефона. :hand:
И Мишо(O-Z), като пишеш дълги постове, от време на време си ги запазвай в Clipboard-a ... :mhihi:

p.s. Забравих да кажа най важното. Исках да дойда, не можах, но другата неделя съм с Вас. Сигурно ще вали.
И мислете от сега да има река, вода до поляната, да има къде да хладим бирата и динята.
:flag:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 13 юли 2008 - 21:09

 VectraB, на Jul 13 2008, 09:58 PM, каза:

Е така е ! Някои живот си живеят, други куцайки ходят на среща на УС на ОКБ.
Гледам добре сте си изкарали. И Ванката не го пуснахте, но поне държахме връзка по телефона. :flag:
И Мишо(O-Z), като пишеш дълги постове, от време на време си ги запазвай в Clipboard-a ... :hand:

p.s. Забравих да кажа най важното. Исках да дойда, не можах, но другата неделя съм с Вас. Сигурно ще вали.
И мислете от сега да има река, вода до поляната, да има къде да хладим бирата и динята.
:hand:


Юлиан ли си Цезар ли си...ни та знам :beer: А с чиста съвест можеше да си проведете сесията около нащата среща :flag: Верно беше екстра, и ме е яд че не дойде...щеше да ме облекчиш....нема само аз да са излагам :mhihi:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 13 юли 2008 - 21:38

а мен как ме е яд че не дофтасах :mhihi:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg