Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Неделна среща на.....полянааа

Тази тема е заключена

VectraB снимка VectraB 13 юли 2008 - 21:44

Що, кво си направил ? И за кво излагане говориш, да не са останали гладни.... :hand: или жадни ?
В 15:00 още нямаше готово барбекю, така разбрах по телефона де.

Вярно е че можеше, но не всички имаха достатъчно време, за съжаление.

Юлий по Л.К. и паспорт, да знаеш .... :flag:

p.s.
Ти мисли за другата неделя, вода да има. Че с тия скакалци дето сте ги снимали....

:hand: Кво се уСпамих, хем не бях, хем писах повече от тези дето са били. Sorry ! :mhihi:
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 13 юли 2008 - 22:17

на стеф4о и на мен мно...о ни хареса,трябва по 4есто да го правим;евала на гуджо за убавата скара, :flag: ,  някои да знае каде се ми одеалата :mhihi: ,поздреви на вси4ки дзверове :hand:
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 13 юли 2008 - 22:37

Добър питник сте си спретнали, ма нещо много ми малеят колите.
Сега е момента някой да цитира Митко Метана - " ОПЕЛ КЛУБ Е НАВСЯКЪДЕ "
Отговори

say_nothing снимка say_nothing 13 юли 2008 - 22:46

Аз се успах много злобно...След дълъг разговор вчера с Гуджата- пръв фитилджия на републиката- бях замислила да се обадя днес сутринта на Кака ни и евентално да ме събере като куфар, с габарити за дясната седалка...но уви...Много ме е яд. Надявам се следващия път да стана навреме!
Отговори

SkiGeorgi снимка SkiGeorgi 13 юли 2008 - 22:59

От снимките виждам, че има още коли, на които не са махнати стикерите от събора миналата неделя...Аз също не съм махнал моите.Виждам, че се радват на голямо внимание от страна на минувачите :mhihi:
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 14 юли 2008 - 13:40

Супер беше :beer: !!!Евала на Гуджо :confused: за скарица та,май ще вземе приза на Жоро най-добър скараджия :mhihi: а и бираджия.
Отговори

gujo78 снимка gujo78 14 юли 2008 - 14:16

 veseliq roger, на Jul 13 2008, 11:17 PM, каза:

на стеф4о и на мен мно...о ни хареса,трябва по 4есто да го правим;евала на гуджо за убавата скара, :first: ,  някои да знае каде се ми одеалата :confused: ,поздреви на вси4ки дзверове :idiot:


Душко, а познай каде са ти одеалцата :beer: и да не забравиш за довечерка ееей


 Mitko_metana, на Jul 14 2008, 02:40 PM, каза:

Супер беше :bbq: !!!Евала на Гуджо :mhihi: за скарица та,май ще вземе приза на Жоро най-добър скараджия :beer: а и бираджия.


Мите, ма ти си бил мнооо сладак като спинкаш бе :beer: даже и не хъркаш, тя жена ти за тва те търпи :beer:
Публикувано изображение

А аз мноо се зарадвах на тая пейка дет сестрами ми я донесе :beer:
много е удобна......
Публикувано изображение

Ама милата се умори докът ми я донесе и легна и тя да поспинка :beer:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 юли 2008 - 14:24

Аре едно Локорско другата неделя??? Верно, няма май място за топка, но пък има рекица, скромно водопадче, доста място и най-вече е много красиво и приятно! :)


Абе, защо чак сега видях темата аз... Ама то и да я бях видял - имахме управителна среща, така че - нямаше как :/ Нищо! Следващият път няма да пропусна, много добре се е получавало ВИНАГИ до сега, смях, ядене, бири... Ама и Бугатия трябва да дойде! И да опънеме пак палатките да е тоталната лудница!
Отговори

venum619 снимка venum619 14 юли 2008 - 15:29

Колеги, имам процедурно предложение :) Като искате и река защо не направите срещата при село Железница. Има река, поляна голяма, дърва за огрев. На една бира разтояние е.
Отговори

Nomak снимка Nomak 14 юли 2008 - 15:32

вие не сте уред,само си търсите поводи да пиете и просто виждам как вече опел срещите ще почнат да се състоят в нечии дом на по ракия и салатка :mhihi: :confused:
Отговори

ickko снимка ickko 14 юли 2008 - 15:54

Ей го, той организатора вече пише.

Лейдис енд джентълмен, представям ви :

Гуджо78 :beer: :mhihi:

:confused:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 14 юли 2008 - 16:01

 venum619, на Jul 14 2008, 04:29 PM, каза:

Колеги, имам процедурно предложение :) Като искате и река защо не направите срещата при село Железница. Има река, поляна голяма, дърва за огрев. На една бира разтояние е.


Ми батенце, кат за начало искаме хората да пишат преди събитието (съответно да идват на него) и тогава да дават акъл.Щото аз места знам много, и на Бистрица и на Железница, и т.н.(Пацо стига с тва Лукорско,надухте ми главата, има е по убави места) Омръзна ми да чувам...Ми аз много исках да дойда, ама спуках гума....Ми то и аз исках да дойда ама тъщата роди...Леле много хуаво сте си искарали,нещо колите ми се виждат малко...и да неги изреждам всичките бисери

 Nomak, на Jul 14 2008, 04:32 PM, каза:

вие не сте уред,само си търсите поводи да пиете и просто виждам как вече опел срещите ще почнат да се състоят в нечии дом на по ракия и салатка :mhihi: :confused:


Точно така батенце, и то дом ще да е моя, :beer: заповядай :beer:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 юли 2008 - 16:10

Хубаво де, Насе... Ти пък чак комплекси ще получиш от думата ЛОКОРСКО :)

Просто сме ходили там, доста хора се събрахме, чак и рожден ден празнувахме :) Беше си лудница, затова и доста хора го дават като предложение, става им готино като се сетят ;)
Отговори

gujo78 снимка gujo78 14 юли 2008 - 16:15

 Moonlord, на Jul 14 2008, 05:10 PM, каза:

Хубаво де, Насе... Ти пък чак комплекси ще получиш от думата ЛОКОРСКО :)

Просто сме ходили там, доста хора се събрахме, чак и рожден ден празнувахме :) Беше си лудница, затова и доста хора го дават като предложение, става им готино като се сетят ;)


Ма титака кажи, че те гони носталгия...ще отидем няма грижи....Аз за теб гол в женска баня влизам,т а на Лукорско няма да ида :confused:
Отговори

bugatti снимка bugatti 16 юли 2008 - 22:43

 Moonlord, на Jul 14 2008, 05:10 PM, каза:

ЛОКОРСКО :)


Там много гърми в момента :confused:
Отговори

venum619 снимка venum619 16 юли 2008 - 23:17

DAMN! Куджо не се газирай де! Нищо не съм казал. Някой даде вой за рекичка до полянката и дадох идея, а че ви е слаба организацията... това както казват мъдрите хора "е друга бира". Със здраве и много весели моменти на сбирките.
Поздрави!
Отговори

Жоро снимка Жоро 17 юли 2008 - 07:53

Радвам се, че сте си прекарали добре, евала на екипа...

 Mitko_metana, на Jul 14 2008, 02:40 PM, каза:

...май ще вземе приза на Жоро най-добър скараджия :confused: а и бираджия.

Ах ти къф си продажник...
Ама то за теб е ясно, няма значение кой ти е слугувал 100 пъти, при теб е важно кой сега ти е напълнил голямата мешка :mhihi:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 19 юли 2008 - 18:05

А...е ги и моите снимки :)
Пикник
А тук са 3-те клипчета :)
Отговори

gujo78 снимка gujo78 19 юли 2008 - 18:07

 НеаМ РаВеН, на Jul 19 2008, 07:05 PM, каза:

А...е ги и моите снимки :)
Пикник


:fire: :opc: :fire: мерси Ванка, цела седмица ги чакаме :unsure: макар че несъм сигорен,щот първо ти пиша па после ше гледам ... :opc:


п.п. Нещо клипчето него отваря :fire:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 19 юли 2008 - 18:28

Изчакай да се качат и трите, че са големшки... и недей да ъпваш темата :unsure:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg