Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Неделна среща на.....полянааа

Тази тема е заключена Next »

bugatti снимка bugatti 19 юли 2008 - 20:17

На Митя "меха" трябва да стане символ на клуба :unsure: :fire:
(не за друго ами винаги всички мислят и се грижат за това той да бъде пълен и сит иначе....то не е мрънкане то не е чудо)
Отговори

Сашко снимка Сашко 20 юли 2008 - 02:09

абе чичка gujo :opc: тез кибабчита и кифтета дет сътвори ги санувам ва, тряя ми доидиш на госке да ми ЗготвИШ :opc:

беше супер дупер пикник тряя да повторим, ама тоя път никои да не дава на чичка gujo брадва че ше ни изтепа а и изсече половината гора да го з..а :unsure: :fire: :fire: :fire: :opc:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 23 юли 2008 - 09:03

 street racing, на Jul 20 2008, 03:09 AM, каза:

абе чичка gujo :unsure: тез кибабчита и кифтета дет сътвори ги санувам ва, тряя ми доидиш на госке да ми ЗготвИШ :opc:

беше супер дупер пикник тряя да повторим, ама тоя път никои да не дава на чичка gujo брадва че ше ни изтепа а и изсече половината гора да го з..а :fire: :opc: :fire: :opc: :clap:


Ша повторим бе Шашко, тая събота или неделя, само да видим кой от двата ще е по топал по прогноза и сме горе,то и без това одеалата и скарата са ми още в багажника ,а и ше земеш да ми заслабнеш ..:beer: ... :clap:
А секирката вече е заварена, споко... :fire:
Отговори

Сашко снимка Сашко 26 юли 2008 - 23:31

е аиде де, чакам с нетърпение
само ми дрънни една дЖица и съм там
Отговори

gujo78 снимка gujo78 01 август 2008 - 22:05

 street racing, на Jul 27 2008, 12:31 AM, каза:

е аиде де, чакам с нетърпение
само ми дрънни една дЖица и съм там


Имаш лъцъ :thu: Та тази неделя пак сме горе, който е идвал знае пътя... :beer: а който не е да пише :thu:
По план график към 10:00....10:30 трябва да сме горе, за да успея и аз да хапна :mhihi:
И нека всички да се чустват поканени сега...
Отговори

gujo78 снимка gujo78 03 август 2008 - 08:53

Мили другарчета и съпартийци :thu: аз след малко излитам на горе че да запаля оганя овреме :mhihi:
За тези който сега виждат темата (и миналият път имаше такива) оставям номера на радиостанцията ми :thu:
0898974065. и си носете одеалца....че боцка....
Отговори

Сашко снимка Сашко 04 август 2008 - 01:45

като каза одеалца, каде е моето бре чичка???
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg