Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

БАРБЕКЮ до с.КЛАДНИЦА.

Тази тема е заключена

Ивчо снимка Ивчо 27 юли 2010 - 22:25

 snoopy, на 27 Jul 2010, 22:13, каза:

Предлагам да не е по-рано от 09:00... няма да съм в София и не ми се става по нощите, за да дойда по-рано :icon_wink2:
Влади ще доде, кЪ без него :dance:

Подкрепям напълно,аз събота вечерта ще :mhihi: в с.Петърч и до Билата на България са ми към час път,а по-рано от 8-8:30 незнам дали ще мога да стана.
Отговори

Mery81 снимка Mery81 28 юли 2010 - 08:47

ооо Влади вербуван си вече :dance: :icon_wink2:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 28 юли 2010 - 09:01

Добре часа сега да го променям ли на 09.00 ч. или да оставя на 09.30 ч.Въобще прочете ли някой ,че става въпрос за 09.30 ч.,а не по рано????
Отговори

savski снимка savski 28 юли 2010 - 09:17

 BatSlav, на 28 Jul 2010, 10:01, каза:

Добре часа сега да го променям ли на 09.00 ч. или да оставя на 09.30 ч.Въобще прочете ли някой ,че става въпрос за 09.30 ч.,а не по рано????


На мнение съм, че няма смисъл да е преди 9, даже 9:30 си е идеално, но както реши колективът. Само искам да знам най-късно в събота точния час, защото може да пътувам преди барбекюто и да знам кога да си дойа :)

 GT 51, на 27 Jul 2010, 21:50, каза:

Оооооо тогава и аз може да се кача....ще ме познаете по белия бус на сърчица и Перхидролена невеста с микрофон и камера отдясно до мен.... :dance: :icon_wink2:

Влади, в компанията ни майтапът си е майтап, но когато приятелката ми е там, не искам тази тема да бъде разисквана!
Отговори

snoopy снимка snoopy 28 юли 2010 - 10:02

 BatSlav, на 28 Jul 2010, 10:01, каза:

Добре часа сега да го променям ли на 09.00 ч. или да оставя на 09.30 ч.Въобще прочете ли някой ,че става въпрос за 09.30 ч.,а не по рано????

Да, всички са видяли, че е от 09:30, но тъй като Влади(ГТ 51) спомена, че ще има трафик, аз предложих най-рано за 09:00. Мен също ме устройва 09:30 :icon_wink2: Времето го дават да я готино :dance:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 28 юли 2010 - 10:41

Така вече е решено.За Неделя в 09.30 ч. на бул.България на паркинга на БИЛА.Ще се видиме там.

ВСИЧКО Е ЯСНО ЩЕ ПОМОЛЯ БЕЗ ПОВЕЧЕ СПАМ.Който има възможност да заповяда на :icon_wink2: :dance: .
Мнението беше редактирано от BatSlav: 28 юли 2010 - 18:46
Отговори

speeeedi снимка speeeedi 28 юли 2010 - 21:10

много съм доволен за ТОВА което сте написали за барбекютооо +1
Отговори

GT 51 снимка GT 51 28 юли 2010 - 21:35

 Mery81, на 28 Jul 2010, 9:47, каза:

ооо Влади вербуван си вече :icon_wink2: :mhihi:

е смея ли да откажа.... :dance:
Сава спи спокойно бре.... :mhihi: :drinkin: :drinkin: Много има да ме черпиш.....за да не идвам с буса... :kinggrin:
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 юли 2010 - 21:50

Слав, до заслона за който говря аз се стига през карулката на Владая, на Шела в ниското се завива наляво към Рударци. През Рударци и заслона е след Кладница, като през нея е по главната улица която по спомени е доста права, ама така трудно се ориентирам, понеже после обикаляхме и из самата Кладница...

 GT 51, на 27 Jul 2010, 21:50, каза:

Що се касае за тръгването мисля , че 9.30 е късно...ако е хубаво времето , ще има голям износ от София посока китните места и плажове след Владая....така , че пак помислете....все пак това са близо 30 км, а чакане поне 20 мин на Горнобански не ни мърда... :dance:

 savski, на 28 Jul 2010, 10:17, каза:

На мнение съм, че няма смисъл да е преди 9, даже 9:30 си е идеално, но както реши колективът. Само искам да знам най-късно в събота точния час, защото може да пътувам преди барбекюто и да знам кога да си дойа :)

Ние имахме викач, т.е. човек дет ни пазеше места, иначе около 10ч имаше 100тина човека дет питаха има ли места...
т.е. според мен трябва да иде някой по-отрано...
Отговори

GT 51 снимка GT 51 28 юли 2010 - 21:56

Абе и аз за това говорех да тръгнем по рано...ама полянки...колкото щеш.... :dance: :icon_wink2:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 29 юли 2010 - 00:27

Жорка мерси много за информацията.Ще ни бъде от полза.Ако няма места опаваме се на пътя и почваме продажба на кифтета и кебачета и какво сме вземали а после някаде на кръчма(последното изречение беше шега).
Отговори

snoopy снимка snoopy 29 юли 2010 - 10:37

 BatSlav, на 29 Jul 2010, 1:27, каза:

Жорка мерси много за информацията.Ще ни бъде от полза.Ако няма места опаваме се на пътя и почваме продажба на кифтета и кебачета и какво сме вземали а после някаде на кръчма(последното изречение беше шега).

Предлагам ти като организатор да отидеш по-рано. Останалите ще се съберем пред Била на бул.България в 09:20 - 09:30, ще напазаруваме и ще дойдем :dance:
Мнението беше редактирано от snoopy: 29 юли 2010 - 10:45
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 29 юли 2010 - 12:00

Няма проблем но дали ще се намерим после???Смисъл аз ще се орентирам по карта до там,така ,че малко.......????
Можем да направим следното да отида аз и още някой от района и тогава да звъннем като се настаниме на определено място.
Вие да се срещнете на БИЛА и пазарувате,след което ще звъните и ще се намерим там.

п.с.Барбекю казах ,че ще взема и въглища ще купя!!!!

тел.ми е: 0887825021 - Светослав(BatSlav).Koйто иска да дойде с мен по рано да ми звънне или пише тук или на лично.Но да е един човек или казано една кола!!!
Мнението беше редактирано от BatSlav: 29 юли 2010 - 12:01
Отговори

savski снимка savski 29 юли 2010 - 12:31

 GT 51, на 28 Jul 2010, 22:35, каза:

Сава спи спокойно бре.... :dance: :icon_wink2: :mhihi: Много има да ме черпиш.....за да не идвам с буса... :mhihi:

Благодаря!



 Жоро, на 28 Jul 2010, 22:50, каза:

Ние имахме викач, т.е. човек дет ни пазеше места, иначе около 10ч имаше 100тина човека дет питаха има ли места...
т.е. според мен трябва да иде някой по-отрано...

Брех, не подозирах, че мястото е толкова известно... В такъв случай наистина е добре някой да отиде по-раничко.
Слав, ще се чуем, бате, може и аз да тръгна направо на там, с оглед, че няма да съм много полезен с една ръка пред "Била"...
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 29 юли 2010 - 12:41

 savski, на 29 Jul 2010, 13:31, каза:

Благодаря!




Брех, не подозирах, че мястото е толкова известно... В такъв случай наистина е добре някой да отиде по-раничко.
Слав, ще се чуем, бате, може и аз да тръгна направо на там, с оглед, че няма да съм много полезен с една ръка пред "Била"...



Добре Сава ще ми бъде приятно ние с теб да тръгнем по раничко.
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 30 юли 2010 - 17:53

Ехеее ето ме и мен :beer: вече 100 процентов :mhihi:
Сега само не знам какво сте се притеснили :61: Славче нали ти ще отидеш по-рано???
Аз също мога да отида към 9.00ч с жената и детето само , че незнам къде точно е въпросния навес :ban: Жоро ако си спомня евентуално може да се чуем по телефона и да ми обясни горе-долу???След Кладница посоката към Хижа Силимица ли е или не???Има ли изобщо наблизо някаква хижа???С колата стига ли се точно до навеса или има малко и пеш??? Влади също кво се е умишил нали си е кюмюрче :ban: нищо , че вече в профила му пише "София" :ban:

Ако ли не аз зная друго място в региона на хижа Силимица с навес (ако не е същия) така че споко :rasp:
Иначе моя номер е 0887525324 Юли
Жоро моля прати ми на ЛС номера си да те преслушам
Слав с теб ще се чуем още тази вечер :bishop:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 30 юли 2010 - 18:45

С Юли се чухме преди малко и се разбрахме да се чакаме малко след Шела на Драгичево към 09.00 - 09.15 ч.До тук сме вече трима които ще отидеме.Аз besnik(Цецо) и Юли повече хора не ни трябват за да сме там малко по рано.Ще помоля хората които пазарят да включат и Юли към общата сметка за пазара който ще се извърши от БИЛА.Ще помоля някой да се ангажира да събере хората за бул.България БИЛА и да се пазари каквото прецените без Значение.Незнам по колко пари да се събира предложете вие.Мое лично мнение да се събират по 2-3 лева на човек но максимум до 5 лева в зависимост от хората като бройка(какво имам предвид аз съм със семейството и сме 3 аз,съпругата и детето,като децата естествено не ги включваме в тоз списък или казано двама човека ако се събират по 2 лева ги смятате 4,незнам дали не се увлякох в убяснения).Ще помоля да се вземат въглища и разпалки ,че се оказа че моите за нищо не стават само пепел е останало от тях.Абе за каквото и да е звъннете на тел.0887825021 по всяко време но се представете за да не ви сектирдосам.Ако имате предложения нещо сега е момента.Решавайте.
Мнението беше редактирано от BatSlav: 31 юли 2010 - 13:16
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 30 юли 2010 - 21:32

Слав за кюмюр разчитай на мен имам едно човалче,което си бях приготвил за събора,та да иде горе долу по първоначалното му предназначение.Утре ще се чуем за всеки случай,че вчера явно ме надуха докато бях под дъртата кочина(колата) и нещо съм се разсополивил.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 31 юли 2010 - 08:43

Ивчо ще бъде идеално ако вземеш въглища.

Сега се чух с Savski той ще е човека организатор нахората които ще се събират пред БИЛА!!!!!!!!!!!
Мнението беше редактирано от BatSlav: 31 юли 2010 - 13:15
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 31 юли 2010 - 11:30

За утре времето го дават доста добро и мисля да взема камера или поне апратче за снимане.Ако някой иска и се сети да вземе и той :beer: :bishop: ох ох ох от сега ми мерише на скара и ме заболя корема...

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&....064209&z=7

Тук не виждам обаче рекичка....нещо...
Мнението беше редактирано от BatSlav: 31 юли 2010 - 11:58
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg