Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

София Изток

Тази тема е заключена

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 01 февруари 2011 - 13:32

Аз лично съм ''за''.Докато е студено там е добре,щом няма и народ и има къде да се спре...Това е мое мнение,нека другите също кажат.
Отговори

Mery81 снимка Mery81 01 февруари 2011 - 13:43

и на мен ми е удобно, така че решавайте и казвайте :newsm05_41:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 01 февруари 2011 - 13:44

+1 за ПИЦАааа кадето и да е само да не сме навън.Днес съм слизал на "-12" и ми замръзна стафидата :newsm05_41: .



п.с.За пица срещу ХИТ е една от най добрите пицарии Лъчони и правят едно от най-убавото шкембенце..хихи.
Мнението беше редактирано от BatSlav: 01 февруари 2011 - 13:49
Отговори

Globe снимка Globe 01 февруари 2011 - 19:52

край Лъчони (адаша) много са кът паркинг местата... иначе четвъртък ще се видим там :)
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 01 февруари 2011 - 19:55

 Globe, на 01 Feb 2011, 19:52, каза:

край Лъчони (адаша) много са кът паркинг местата... иначе четвъртък ще се видим там :)

Кое е това там?/Да считам ли ,че остава на Хита??Имам и друго предложение по принцип....ОМВ-Дружба под моста.Иделано място с хубави прави отсечки и места има. :newsm05_41: ???
Отговори

vaskogts снимка vaskogts 01 февруари 2011 - 20:00

 BatSlav, на 01 Feb 2011, 20:55, каза:

Кое е това там?/Да считам ли ,че остава на Хита??Имам и друго предложение по принцип....ОМВ-Дружба под моста.Иделано място с хубави прави отсечки и места има. :newsm05_41: ???


Колеги виждам, че за повечето не е ясно къде е пицарията до Билла за това предлагам да се съберем в Хита и от там евентуално да се преместим в някое Заведение, защото така като всеки говори за разни места и ще стане голяма обърквация! А там в Хита на место като обсъдиме ще се разясни най- лесно :pardon:
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 01 февруари 2011 - 20:17

Соир за офф-а,ма на нас от "Запад',като ни е далече Бояна,да се събираме Неделя на ОМВ Тунела ли?Моля ви се,то в такв случай ще се наредиме по квартали...От нас до Бояна са точно толкова,колкото и от Изток до Сердика,ама се старая поне лятото да съм всяка Неделя.
Отговори

vulka снимка vulka 01 февруари 2011 - 20:22

И аз съм новобранец на срещите но ХИТ-А ме устройва идеално
Отговори

vaskogts снимка vaskogts 01 февруари 2011 - 20:25

 Eltoro, на 01 Feb 2011, 21:17, каза:

Соир за офф-а,ма на нас от "Запад',като ни е далече Бояна,да се събираме Неделя на ОМВ Тунела ли?Моля ви се,то в такв случай ще се наредиме по квартали...От нас до Бояна са точно толкова,колкото и от Изток до Сердика,ама се старая поне лятото да съм всяка Неделя.


Ами колега нали за това го правиме това ПЪРВО събиране за да обсъдиме къде ще е удобно за всички! Защото всеки така да дава идеи пред компа трудно се взима решение, докато там сме на живо и обсъдиме нещата мисля, че много по- лесно ще стигнеме до решение на проблема, отколкото тук във темата.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 01 февруари 2011 - 20:41

Дайте да не спорим кой на кое място му е най-удобно.Имаше анкета имаше тема нищо не се реши и всичко си остана по старому.

п.с За четвъртък пропускам ,сега си говорих с Лъчо и се сетих ,че съм на работа.Ако за СРЯДА има ще съм там.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 01 февруари 2011 - 21:10

 vaskogts, на 01 Feb 2011, 20:25, каза:


Колега,никой не ангажирам с мнението си.Казвам,че ще се получи задочен спор,тъй като повече от "старите", не се вясват по срещи.Кажи ми ти защо,споре теб....

 BatSlav, на 01 Feb 2011, 20:41, каза:


Съгласен,бро.Ма като искам да видя теб,Микеле,Лъчо,Бижо и всички "Източни",да се влача 20км. из София ли?Така става разединение,а и не се виждаме,освен на Сбора,евентуално!
Мнението беше редактирано от Eltoro: 01 февруари 2011 - 21:14
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 01 февруари 2011 - 21:17

Дайте да не спамим(то като гледам аз съм на големия спамаджия в тази тема) и да се караме.Който иска да идва има си срещи определени за тази цел Сряда и Неделя.Както каза Eltoro като искам да вивидя ще дойда,знаеш колко пъти сме стояли по сами и по двама...За мен тази среща е просто ей така(няма спор ,че ми е по близо).Другият път в Люлин лошо няма...
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 01 февруари 2011 - 21:25

 BatSlav, на 01 Feb 2011, 21:17, каза:

Дайте да не спамим(то като гледам аз съм на големия спамаджия в тази тема) и да се караме.Който иска да идва има си срещи определени за тази цел Сряда и Неделя.Както каза Eltoro като искам да вивидя ще дойда,знаеш колко пъти сме стояли по сами и по двама...За мен тази среща е просто ей така(няма спор ,че ми е по близо).Другият път в Люлин лошо няма...

Последен спам,и млъкавам.Аз па предлагам на полянка среща с :pardon:,като ено време.Тази година см запланувал на Лобуш на бунгала да ви водя...Ако не ги сринат за незаконно строителство :newsm05_41:
Отговори

bambam снимка bambam 01 февруари 2011 - 22:07

 Eltoro, на 01 Feb 2011, 21:25, каза:

Последен спам,и млъкавам.Аз па предлагам на полянка среща с :mhihi:,като ено време.Тази година см запланувал на Лобуш на бунгала да ви водя...Ако не ги сринат за незаконно строителство :unsure:

Тази среща може да се приема и като междинна,не е задължително и официално обявена но няма да е лошо хората да си се виждат и по райони а после не е проблем и на другата среща да се ходи.Аз например не бих отишъл на редовните срещи,поради причината ,че не познавам никой и ще ми е по не неудобно да се вясна като за първи път на малка скромна среща.Затова съм за,но моето мнение не важи пред хора който са в сектата :newsm05_41: от години.


п.п.За четвъртък имам пътуване до Родопите и ако се върна до 20ч. ще наблюдавам темата и ще дойда.

С уважение:Новобран Раждясалов :pardon:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 01 февруари 2011 - 23:34

Раздумките на срещата :newsm05_41:

Май остава за четвъртък за да може колегите които искат да ходят на срещата в сряда.

В четвъртък ще си купя биричка и ще се паркирам на ХИТ който иска да идва телефона ми е 0885506900. Като се съберем ще мислим за удобни места за срещи.
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 02 февруари 2011 - 00:58

Както каза колегата,новобранците нямат право много на глас!Съгласен съм.Аз съм от има няма 1 година в този форум и нямам намерение да давам наклон кое и къде да се прави.''Старите муцуни'' си имат приказка,така че каквото се реши-това ще е.Аз лично съм ''за'' среща в Младост.Тоест от мен +1.


Поздрави!
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 02 февруари 2011 - 09:43

 BatSlav, на 01 Feb 2011, 19:55, каза:

Кое е това там?/Да считам ли ,че остава на Хита??Имам и друго предложение по принцип....ОМВ-Дружба под моста.Иделано място с хубави прави отсечки и места има. :newsm05_41: ???


Да това ОМВ е много удобно и уютно,но пак идва проблема с пушачите.Като се стопли съм много за ОМВ под Брюксел.

 Бижо Бижев, на 01 Feb 2011, 23:34, каза:

Раздумките на срещата :unsure:

Май остава за четвъртък за да може колегите които искат да ходят на срещата в сряда.

В четвъртък ще си купя биричка и ще се паркирам на ХИТ който иска да идва телефона ми е 0885506900. Като се съберем ще мислим за удобни места за срещи.


Добре,Бижев каза,че в четвъртък ще си вземеш биричка и ще чакаш на паркинга на ХИТ-а,ама към колко часа да се идва :pardon: Дайте да се мисли и за часа,че ако е час пик както идвам от Цариградско до горе ще вися в задръстването поне 30мин.
Отговори

vaskogts снимка vaskogts 02 февруари 2011 - 09:47

От 19:00-19:30ч мисля- в Младост вече ще се е успокоила пътната обстановка. :newsm05_41:
Отговори

Levskar снимка Levskar 02 февруари 2011 - 10:05

И аз ще взема да мина към 19:00 по права линия ми е на 500 метра,че не съм идвал на срещи от една година и повече сигорно :pardon: :newsm05_41:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 02 февруари 2011 - 18:45

 Ивчо, на 02 Feb 2011, 10:43, каза:

Да това ОМВ е много удобно и уютно,но пак идва проблема с пушачите.Като се стопли съм много за ОМВ под Брюксел.



Добре,Бижев каза,че в четвъртък ще си вземеш биричка и ще чакаш на паркинга на ХИТ-а,ама към колко часа да се идва :ranting: Дайте да се мисли и за часа,че ако е час пик както идвам от Цариградско до горе ще вися в задръстването поне 30мин.




Колеги няма само да си чешем езиците. Ако прочетете малко ще видите какво съм писал.

На първа страница, 1 мнение. :good: Аз горе долу по това време ще съм там. Като влезете в паркинга, ще съм в свободната лява зона, тя винаги остава празна за паркиране, щото всеки се бута да паркира до входа :newsm05_41:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg