Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Шопи към Дракон-а... 6:30ч. Лукойл Църна Маца! 7:00ч. тръгване!

Тази тема е заключена

Liubeznia снимка Liubeznia 06 юни 2011 - 10:11

Промених първото мнение където сега има първична информация. Моля ако някой има да допълни нещо или открие някаква неточност да сподели с произволно избран модератор. Мерси.
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 06 юни 2011 - 10:41

Аз искам само да вметна, че миналата година, където имаше дупки а и не само там ... непрекъснато се бутаха в колоната
не-Опелски коли, който нямат нищо общо със събора. Опитваха се да ни изпреварят, а тези които не можеха ни разваляха колоната.
Тези които си пътуват по магистралата с бързите коли - фърчаха в лява лента, а другите случайни се пазеха от тях мушейки се м/у нас.

На моменти найстина ставаше опасно! - това нее само мое мнение а на хора, който са патували с мен или други коли в колоната.
Аз също карах на газ и спирачка почти непрекъснато стремейки се да не развалям колоната.

Това ми направи неприятно впечатление и ако може някакси да се избегне би било хубаво според мен.
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 06 юни 2011 - 11:59

 Liubeznia, на 06 юни 2011 - 10:11, каза:



Перфектно, благодаря.

 jiggeee, на 06 юни 2011 - 10:41, каза:



Ами няма начин, не можем да забраним на никой да навлезе в колоната, противозаконно е, а и е опасно за живота и здравето им....та нека са добре дошли в колоната :newsm05_41:
Отговори

Mery81 снимка Mery81 06 юни 2011 - 12:06

миналата година се получи добре, така че и тази година съм сигурна, че ще се получи и ще се компенсират миналите грешки!
колегите, които миналата година оставяха по две та даже три коли разстояние дано се поправят, защото те разкъсваха колоната!
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 06 юни 2011 - 12:16

Въпросче, по-скоро към организаторите. Тези които ще карат, в колко най-късно трябва да са на пистата, че ако е 8:00, като тръгнем в 7:00 с предвиденото темпо, май няма да стане, а ако е за 9:00, мисля, че няма да има проблем?
Мнението беше редактирано от Емо Ангелийн: 06 юни 2011 - 12:16
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 юни 2011 - 10:01

Мисля, че и написаното по-долу трябва да отиде в първото мнение под някаква форма...

 Liubeznia, на 06 юни 2011 - 09:49, каза:

Много си прав Жоре

Много важно: да се спазва реда в колоната! Който както се е подредил и е тръгнал, така трябва да стигне на пистата (изключвам непредвидени ситуации). Състезанията ще се проведат на пистата - до там, който иска да е в колоната, се закача за задния номер на колата пред него и не се опитва да мине 2 коли напред, за да покаже колко е гъзар и колко е бърз.

Хора, които се опитват да стигнат на по-предни позиции, изпреварвайки колегата пред себе си, ще бъдат публично порицани на пистата!

Миналата година го постигнахме и смятам, че тази година сме порастнали и ще е още по-добре!

Моля да се спазват правилата за движение по-пътищата и нашият клуб да служи за пример!

Мнението беше редактирано от Жоро: 08 юни 2011 - 13:32
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 08 юни 2011 - 10:44

Готово, добавих и карта за всеки случай...
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 08 юни 2011 - 12:22

 Жоро, на 08 юни 2011 - 10:01, каза:





 Liubeznia, на 08 юни 2011 - 10:44, каза:



...чшшш....ей.....алоууууу....аз ква тема пуснах, тя ква стана.... :mhihi:
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 08 юни 2011 - 12:29
Причина за редактиране:: Нещата вървят към бира... :D
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 08 юни 2011 - 16:35

Една тъпа ИДЕЯ,можем да се подредим по номера!!В зависимост от това кой номер имате за събора така да се подреди колоната,така няма да има сърдити и от сорта аз съм след баджанака или братчеда.Имаш номер 122 и се редиш примерно след 118 защото поредноста ще е избягала но какво от това(това обаче да не важи за първата кола).Какви мислите??
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 08 юни 2011 - 16:53

 BatSlav, на 08 юни 2011 - 16:35, каза:



Не е лошо, но нали се сещаш, че подреждането ще отнеме часове....
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 08 юни 2011 - 17:51

 Емо Ангелийн, на 08 юни 2011 - 16:53, каза:

Не е лошо, но нали се сещаш, че подреждането ще отнеме часове....

Аз залагам на дни...
Отговори

GT 51 снимка GT 51 08 юни 2011 - 18:00

Аз ще тръгна от Петък вечерта с Асконата , за да стигна навреме , че тя не може да вдигне повече от 100 км/ч. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 08 юни 2011 - 18:28

 s7ifl3r, на 08 юни 2011 - 17:51, каза:

Аз залагам на дни...

Аз залагам на себе си и само 10 мин.Но това е само предложение :naughtynono:
.
Отговори

acer16v снимка acer16v 09 юни 2011 - 22:57

Колеги, дайте да си направим сборен пункт на МакДоналдс - Пазарджик? Да се чакаме и наредим и ние с вас? Примерно да дадете горе долу час на пристигане и ако има проблеми да дам тел за контакт и да се чакаме горе... Доста добре ще се получи?
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 юни 2011 - 08:49

Защо да има проблем да се присъедините??? По bgmaps.com го дават "90 км, около 51 минути". Което значи, че ако живот и здраве тръгнем в 7,00 а то е почти сигурно, при вас ще сме някъде около 7,40-8,00ч. Което значи че ако се съберете 7,30 ще може да се влеете почти неусетно. Като се разбере структората на групата от София, т.е. как ще се организираме, ще си дадеш кординатите и ще се раберем нещо...
Единственото върху което трябва да се помисли е къде в колоната ще влезете, за да не започне наваксване на позиции от някой не толкова добросъвестен и да земе да стане някой сакатлък...
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 10 юни 2011 - 09:11

Ако се приседините групата ще стане огромна според мен,но може и телефон да дадете за да държиме връзка.Който води колоната от София може с него да комункирате и така да сте наясно докъде сме стигнали!!
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 10 юни 2011 - 09:39

2008г. :flag:
Публикувано изображение
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 10 юни 2011 - 11:26

Малко надъхване за всички със снимки от Събора 2010 г.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 13 юни 2011 - 16:15

Кой ще ни води тази година към "Събора"???Коя ще е тази година колата най отпред??
Мнението беше редактирано от BatSlav: 13 юни 2011 - 16:16
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 13 юни 2011 - 19:28

Мойто мнение е че Жорката се справи идеално миналата година и съм ЗА и тази година той да е отпред. А колкото до комуникацията между първата и последната кола, аз мога да осигуря 2-карти на Виваком който говорят безплатно помежду си. Едната е мойта с моят номер а другата е на напуснал колега от фирмата. :20ashley_results:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg