Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Стара Загора

За всички от форума

krasio снимка krasio 15 февруари 2011 - 22:33

аз сам на работа до 19:00 така че можете да ме броите предполагам и тигара ще дойде така че +2-ма,Жорж аз ще те взема нали знаеш че няма проблем от моя страна,може по пътя до ЕКО да срещнем някой голф 4 :mhihi:
Отговори

Бате Жоро снимка Бате Жоро 15 февруари 2011 - 22:37

Супер! :mhihi:
Този път искам Голф 2/3 :mhihi:
Отговори

krasio снимка krasio 15 февруари 2011 - 22:43

аз не подбирам квот излезе нали знаеш,все пак и астрала наказахме,само адаша ти нещо се дърпа ама него ще го изненадам в гръб.
Отговори

astraaa снимка astraaa 16 февруари 2011 - 18:34

В неделя и аз не знам кога ще успея да се завърна(на банкетче в Трявна от петък до неделя :mhihi: ),но ще направя всичко възможно да съм на линия в 20:00ч.

А пък"изненадващия в гръб" да не се надъхва чак толкова,че от загуба ще го заболи :mhihi:
Отговори

krasio снимка krasio 16 февруари 2011 - 20:38

мене загубите не ме плашат,искам да ви сложа с Николай двамата на чертата че мн ви биле вървяли колите искам да ви :mhihi:
Отговори

astraaa снимка astraaa 16 февруари 2011 - 20:40

За теб винаги муцка,но това е друга тема....
(Никога до сега не съм и споменал,че колата ми върви много)
Мнението беше редактирано от astraaa: 16 февруари 2011 - 20:41
Отговори

dinko_stz снимка dinko_stz 16 февруари 2011 - 21:09

 astraaa, на 16 Feb 2011, 20:40, каза:

За теб винаги муцка,но това е друга тема....
(Никога до сега не съм и споменал,че колата ми върви много)


Стига сте се оправдавали, пристъпете към действие. :mhihi: ама се обадете да направим малко кълабълък. :mhihi:
Отговори

vectra new снимка vectra new 16 февруари 2011 - 21:28

а жорка май нещо ни предизвикват а хихихихихихихи дане после някой друг да :mhihi: :mhihi: :mhihi: и да има дасе чуди какво мина край мен :mhihi: :mhihi: и накрая да има :mhihi: хахахахха :61: много скоро ще имам изненада за вас :doh: и аз несам споменавал че моята варви много
Мнението беше редактирано от vectra new: 16 февруари 2011 - 21:32
Отговори

vectra new снимка vectra new 16 февруари 2011 - 21:39

а и в тази тема трябва дасе разберем за 05.03.2011г какво ще правим
Отговори

krasio снимка krasio 16 февруари 2011 - 21:41

еее вие да не се засегнахте нещо,не ми е било за цел да го правя,просто искам да пробвам мойто мъртвило с по мощни коли и да видя до каква степен са и възможностите.пак с вас имам приказка и по голяма е вероятността да се навиете.
Отговори

vectra new снимка vectra new 16 февруари 2011 - 21:42

глупости кои дасе засегне няма такива работи :mhihi: :mhihi:
Отговори

Бате Жоро снимка Бате Жоро 16 февруари 2011 - 22:25

Пичове, вие хубаво се чудите, коя кола върви повече, ама сега имате сериозен конкурент .. една Астра самоЛЕТ ..

П.П. Гледам много се надъхвате, дано тази неделя си начешете крастата .. :mhihi:
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 16 февруари 2011 - 22:42

Вие за барбекю ли се организирате или за Пишкодръпие ???

Доколкото виждам темата касае първото и всичко несвързано с основната тематика ще се разглежда като СПАМ :mhihi:
Отговори

KaMuKag3e снимка KaMuKag3e 17 февруари 2011 - 00:53

 gavaliogov, на 14 Feb 2011, 23:02, каза:

Момчете аз предлагам да направим репетиция тази неделя и да се саберем на долното ЕКО че има паркинг голям да се саберем и да обсадим подробно защото хубавите работи се планират от рано :mhihi: :mhihi: пак кам20:00

тва няма ли да го обсъдим или ще бърборим пак празни приказки ?
Отговори

krasio снимка krasio 17 февруари 2011 - 09:53

така спирам с интересната тема хаха,все пак Николай с черната вектра предложи тази неделя сбирката да е на ЕКО в "ориндж Ганчево" в 20:00ч,за да се разберем кога и къде ще се проведе сбирката с барбекюто,от написаното до момента се вижда колко много сме желаещи,ще видим колко ще се съберем накрая.
ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ ОТ ФОРУМА ДА СЕ ЧУВСТВАТ ПОКАНЕНИ
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 17 февруари 2011 - 12:43

Щом става въпрос за ядене и пиене :) . Мисля да дойда на ЕКО да се запознаем че не съм идвал на срещите до сега . Познавам се само с някой колеги.
Отговори

Вектра 'А' Демон снимка Вектра 'А' Демон 18 февруари 2011 - 12:32

Здравейте! И аз несъм идвал досега на срещите и се познавам само с някой от колегите,но ако ви трябва още един фен... и аз ще дойда на мероприятието :devil-smiley-019:
Отговори

gavaliogov снимка gavaliogov 18 февруари 2011 - 22:03

Така, сега колеги , тази неделя ще си проличи колко сме сериозни така че,стегнете се и елате на ЕКОТО да се видим и разберем.ПОЗДРАВИ и до неделя :devil-smiley-019:
Отговори

krasio снимка krasio 18 февруари 2011 - 22:31

аз мисля че нещата вървят много добре,на фона на това че дневните неделни сбирки са със засилено присъствие,даже и вечерните на вегаса,така че в един момент може да се окаже че сме най-сериозния град.Поздрави и от мен и до неделя
Отговори

Бате Жоро снимка Бате Жоро 18 февруари 2011 - 23:05

Че сме сериозни, сериозни сме, незнам защо толкова се филмирате .. :mhihi: :mhihi:
Стягайте бегачките, ще си взема фотоапарата, дано стане нещо интересно. :devil-smiley-019: :devil-smiley-019:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg