Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Добавка задна броня Vectra C

logarex снимка logarex 04 март 2012 - 21:46

Питането е следното.
Ще пасне ли добавката за задната броня от GTS модела на мястото на пластмасата на Vectra C седан.
Ето снимков материал.
Стандартна вектра C
Публикувано изображение
Вектра C седан стил GTS
Публикувано изображение
Дали са сменили цялата броня, или просто са сменили пластмасите отдолу?
Отговори

logarex снимка logarex 12 март 2012 - 14:23

Явно никой нищо не знае.
Отговори

niki82 снимка niki82 12 март 2012 - 15:48

Колега така само по тея снимки, които си дал се вижда,че няма да стане. Виж как завършва нагоре пластмасата на гтс,а на седана е на равно,евентуално с рязане и лепене, но мисля,че ще стане много грозно.
Отговори

Petio снимка Petio 12 март 2012 - 18:38

Едно време бях разпитвал и аз как стоят нещата и доколкото си спомням ми казаха че броня от седан била еднаква с броня от хечбек или с една дума може да се сложи гтс броня на седан, все пак ако си решил да взимаш вземай я с уговорката ако нестане да я върнеш
Отговори

logarex снимка logarex 12 март 2012 - 21:24

 niki82, на 12 март 2012 - 15:48, каза:

Колега така само по тея снимки, които си дал се вижда,че няма да стане. Виж как завършва нагоре пластмасата на гтс,а на седана е на равно,евентуално с рязане и лепене, но мисля,че ще стане много грозно.

Колега... погледни пак добре. 2те коли са седан
2-рата е направена с добавка от GTS. Това, което ти виждаш като "завършва нагоре" се нарича калобран... Слага се допълнително и не част от бронята :)
За да ти стане по ясно
Това е вектра C седан със GTS добавка/броня с калобрани
Публикувано изображение
Това е Вектра C седан със стандартна броня с калобрани!
Публикувано изображение
Затова... няма да режа и лепя пластмаси. Въпросът според мен е... ще пасне ли добавката на бронята на хечбек-GTS модела, на бронята на седана :)
Явно малко неточно съм се изразил, извинете правя го често. Все пак, ако има хора които знаят да споделят :)
Мнението беше редактирано от logarex: 12 март 2012 - 21:26
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 13 март 2012 - 16:55

Не виждам пречка да стане,но ако си си намерил цяла броня според мен по-добре си я пръсни и я сложи цялата
Отговори

niki82 снимка niki82 13 март 2012 - 18:33

 logarex, на 12 март 2012 - 21:24, каза:

Колега... погледни пак добре. 2те коли са седан
2-рата е направена с добавка от GTS. Това, което ти виждаш като "завършва нагоре" се нарича калобран... Слага се допълнително и не част от бронята :)
За да ти стане по ясно
Това е вектра C седан със GTS добавка/броня с калобрани
Публикувано изображение
Това е Вектра C седан със стандартна броня с калобрани!
Публикувано изображение
Затова... няма да режа и лепя пластмаси. Въпросът според мен е... ще пасне ли добавката на бронята на хечбек-GTS модела, на бронята на седана :)
Явно малко неточно съм се изразил, извинете правя го често. Все пак, ако има хора които знаят да споделят :)

Извинявай колега грешката е моя не съм видял снимките хубаво пък и не бях виждал калобрани за Ц-класата :sup:
Отговори

logarex снимка logarex 09 май 2012 - 21:24

Май руснаците ми отговориха на въпроса
Отговори

Shturkov снимка Shturkov 10 март 2016 - 10:31

Темата е доста стара, но понеже аз също съм с Вектра Ц седан и искам да сложа такава добавка на задната броня и ми е интерестно в крайна сметка трябва ли да се смени цялата броня или може да се вземе само добавката, която е отдолу.
Някой в крайна сметка правил ли е процедурата и може ли да обобщи какво точно се прави?
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 март 2016 - 15:06

Отговора ще намериш Моята връзка
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg