Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

16.07.2006

Тази тема е заключена

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 15 юли 2006 - 23:49

Хайде и аз да пусна една тема тук :)

Надявам се днес всички да са на линия. Мисля има доста неща за обсъждане и разказване. За да ви заинтригувам ще пусна малко снимки от вчерашната мини среща :)

Една мафиотска Вектра тука :cen:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Ето и най-новия тунинг на Астрата ми

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Ето това е най-новия Опел сервиз за клубни членове в Благоевград :)
Публикувано изображение


Ноу съм фйешън а :bandito:
Публикувано изображение


Общо взето този Петък и Събота си я изкарах в компанията на Кabby и Инструктора и беше супер фън! Бая работи си пооправихме по колиците. За жалост има и една рекламация която се надявам да оправим най-скоро. Абе който иска повече инфо да дойде довечера :cen:
Отговори

kabby снимка kabby 16 юли 2006 - 18:02

Не е хубаво, Бояне, да си изключваш телефона.
Ще се видим на OMV, имам изненада.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 17 юли 2006 - 07:17

Ето такива срещи искам ей!

Радвам се, че всички бяха на линия, имаше нови хора, някои бяха за малко други за повече, но факта си е факт, пак задръстихме ОМВ-то (то това нащо е малко ОМВ :) ). Ще пусна снимките направо и ще слагам по малко коментар. :19a:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Трудно се хващат всички коли с GSM-a :). Ако се чудите какво правим на "Най-бързата Учебна", то търсим да видим номера на скоростите, ама не ни върза :19a: . Много беше гужва там! Ето какво имам редвид:

Публикувано изображение


Сори, че пуснах снимката, бях обещал да не го правя ама съм несериозен. Просто много ме кефи! И не се сдържах. Филтъра е махнат само временно, иначе си има конусче красота. Махнат е защото му се прави нова система за монтиране. :love_opel:

Публикувано изображение


Ето това е лудия инструктор на Кур-систки. Неможах да го хвана за малко на едно място да го снимам, много е поврътлив. :love_opel:

Публикувано изображение


Момчето с червената тениска, дойде с една Астра дизелче ама не се нареди за снимка :love_opel:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение
- Красота!!!

Публикувано изображение


Някой тръгват, други идват!

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Един от най-новите членове на форума и неговата синя Астра!

Еми това е! Снимките казват повече от думите. Аз се изкефих много, надявам се и за другите да е било така! Поздрави на всички!


П.С. Янко пиши на кирилица във форума!
Отговори

kaka снимка kaka 17 юли 2006 - 14:43

Scorpion_BV, на Jul 17 2006, 08:17 AM, каза:

Ако се чудите какво правим на "Най-бързата Учебна", то търсим да видим номера на скоростите, ама не ни върза  :love_opel: . Много беше гужва там!
 

Затова и ние имахме среща - да получите инфо и подкрепа от разстояние :love_opel: :love_opel: :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 17 юли 2006 - 15:45

Ама тичат ли ми новите номера ? А?!

Супер среща се получи.
Аз понеже тъпях цял ден се оказах пъри и ... след 15 мин чакане мислех, че никой няма да се появи..
Добре, че се оказах неправ по този въпрос.

Благодаря на всички дошли,
това дава смисъл на усилията, които аз лично полагам, а съм сигурен че и Боян се чувства така
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 17 юли 2006 - 20:13

Добра среща стана,ДАААААААА!!!!!
утре съм в БОКСА,за смяна съеденител, и лагери главина?!
Дано да стане диск от ВЕКТРА, щото ще ми прилошее!!!

Бояне,другия път ше дойда да ме снимаш с костюма,Я!!!
Защо пусна тая размазана снимка бе,ХАЙМАНА!!!! :love_opel: :love_opel:

ДРУГИЯ ПЪТ ЩЕ ТЕ ГРЪМНА!!!!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 17 юли 2006 - 21:09

Снимките в оригинален размер тук

П.С. Инструктора, кат имаш пищов и ся кво ще ме плашиш а! :bandito: Айде другия път ще почерпя да не ми се сърдиш! :love_opel: Снимките са си супер според мен като за снимани с телефон :)
Отговори

yaniss снимка yaniss 17 юли 2006 - 23:16

:love_opel: Доста добре се разбира и така. Видях че веднага си качил снимките. Супер са!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 юли 2006 - 07:49

Ето какво роди и следващата мини среща:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


След дълги овещания на колегите от форума ги послушах и сложих бели мигачи. За монтажа специални благодарности на Kabby за помоща! :love_opel:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 19 юли 2006 - 08:55

Дживджанка си Бояне,
сега остава да помислим и за нови членове, примерно едни колеги с бели астри със сини нещица по покрива, а? ... :love_opel:
... Зарибявка - намаляваш пред патрулката и бавно бавно им показваш надписите на колата си (ОПЕЛ КЛУБ) ... те са силно и необратимо заинтругувани и ...
... следващият път ОМВ е окупиран от бели полицейски астри :love_opel: ...
... :love_opel:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 юли 2006 - 12:06

HotBlg, на Jul 19 2006, 08:55 AM, каза:

Дживджанка си Бояне,
сега остава да помислим и за нови членове, примерно едни колеги с бели астри със сини нещица по покрива, а? ... :love_opel:
... Зарибявка - намаляваш пред патрулката и бавно бавно им показваш надписите на колата си (ОПЕЛ КЛУБ) ... те са силно и необратимо заинтругувани и ...
... следващият път ОМВ е окупиран от бели полицейски астри  :19a: ...
...  :love_opel:
 

Ами лошо няма, то вече където мина се някой се върти по колата. Това си е ебаси тунинга! Ама с полицайте ненам. Ако са мераклии да идват лошо няма, искам само една синя лампа да си перкам транзит по улиците! :love_opel:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 20 юли 2006 - 08:03

И аз искам също ... ще праим бартер - лепенки с/у сини лампи :love_opel: !
Да питам ли кат ме спрат следващият път ???
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg