Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Автобояджийски услуги

oggie снимка oggie 28 ноември 2011 - 00:06

Търся добър автобояджия за освежаване на боята и лака на предния капак, предните калници и предната броня, че са поочукани от камъчета и лака тук там е олющен. Ще ми трябва още да ми монтира един датчик на бронята и да и смени всички крепежни елементи с нови оригинални. Държа на безупречно качество и да се нацели точния цвят не ми се иска да си дам колата на някой мърляч да я осере не ми пука колко ще струва важното е да е наистина близо до перфектното. Къде ще ми препоръчате да ида ?
Отговори

oggie снимка oggie 16 януари 2012 - 15:27

Гледам в АУТОФИНЕС посягат на доста расови автомобили и мисля там да я карам . Мнение за този сервиз от първа ръка някой има ли ?
Отговори

Black Calibra снимка Black Calibra 22 януари 2012 - 11:40

 oggie, на 28 ноември 2011 - 00:06, каза:

Търся добър автобояджия за освежаване на боята и лака на предния капак, предните калници и предната броня, че са поочукани от камъчета и лака тук там е олющен. Ще ми трябва още да ми монтира един датчик на бронята и да и смени всички крепежни елементи с нови оригинални. Държа на безупречно качество и да се нацели точния цвят не ми се иска да си дам колата на някой мърляч да я осере не ми пука колко ще струва важното е да е наистина близо до перфектното. Къде ще ми препоръчате да ида ?

Супер! Аз съм със сходен проблем,но при мен е направо за цялостно. Но добър бояджия-трудно се намира.Питал съм доста по въпроса,но... Има сервиз Шами по пътя за Виница,от дясната страна.Друг ,при който смятам да пробвам- е във Владиславово срещу 13 блок през шосето,под дрехите втора употреба.
Иначе редовно си патя от майстори и се убеждавам,че в България по-добре да не държиш на нещо,защото и да си плащаш го осират!С извинение.Най-добре да не ти пука,евтин боклук вземаш и да не те притеснява- това е България.Циганите на Европа сме- всеки иска лъскаво,хубаво,ама накарай го да плаща- аааа... Мен ме дразни друго- дори и да държиш да стане,както трябва,готов си да платиш колкото трябва (ясно е ,че в БГ е ниско платен труда,поне за повечето неща) и пак не се хващат или по-лошо - казват: " ДА веее.. ня'а проблем." И накрая- резултата е no comment.
Отговори

yHuKaTa снимка yHuKaTa 23 януари 2012 - 10:43

Мойта кола в момента е на бояджия: Bright Color се казва фирмата под Метро първата отбивка на дясно едно помещение със символ на Армеец. Не съм чувал лоши коментари относно работата му и е много точно момчето. Двама приятели преди 2 години си водиха колите там и все още нищо им няма в предвид ръжди и още лоши симптоми относно подготовката и боята, която използват.
Работи сравнително евтино предвид постигнатите цели. Казва, че взема по 70лв на детайл, но при мен ми направи като че ли някаква отстъпка за почти цялата кола и малко тенекеджийска работа.
Ако е нужно ще пиша на ЛС за контакти ако имаш желание.
Отговори

oggie снимка oggie 23 януари 2012 - 18:25

Ами като си я вземеш огледай я най-педантично и пак напиши мнението си как е направено , лакирано , дали е оцелена тоналноста и дали си доволен . По моята има наистина дребни неща за това се колебая толкова да не стане от да изрисувам вежди да и избода очите .Пък ако си наистина доволен дай координати
Отговори

ГостМирослав Пасков_* 22 февруари 2012 - 14:52

здр.имам един познат които се занимава с бояджистжо и ламарина намира се в село ТОПОЛИ на 5 км от Варна много е добар и хубаво работи казва се Наиден тел 0888003475.
Отговори

corsa gsi снимка corsa gsi 03 март 2014 - 04:12

zdraveite kolegi,az imam opel corsa b,ima nujda ot cyalostno boyadisvane da mi preporachate i na men dobar maistor na boyata.

КИРИЛИЦА!

Мнението беше редактирано от Liubeznia: 03 март 2014 - 14:09
Отговори

KaMeH снимка KaMeH 04 март 2014 - 10:12

 corsa gsi, на 03 март 2014 - 04:12, каза:




Колега, точно над КАТ има един сервиз, който мога да ти препоръчам за тази работа. Ако те интересува пиши на ЛС, да ти кажа телефон :icon_wink2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg