Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Спира да въврви на бензин C16SE

ГостOpeldjiq_* 19 май 2013 - 20:15

Колеги помогнете ми ако сте се сблъсквали с подобен проблем. Случката е следната: Понеже смених двигателя от моно със пълна инжекция и следователно смених и помпата и сложих външна от 2.0 115hp. Сложих първо една без бензинов регулатор, работи работи, започна да работи странно и изгоря. Сложих друга както е със стойката си с бензиновия регулатор върви си и докато карам започва да се чува зверски силно и колата спира да върви. Гася , паля и отново върви карам 5-6км и пак започва така да прави така, в резервоара има около 15л.
Отговори

Icho_87 снимка Icho_87 19 май 2013 - 21:54

Привет, колега.
И аз имам същия проблем. При мен всичко си беше оригинално, но в един момент просто спря да върви на бензин. Сложих помпа втора ръка и докато изляза от сервиза пак изгасна. Интересното е, че като вържат помпата директно към акумулатора работи без проблем. Сложих за всеки случай друга помпа и дълго време нямах проблеми. Само че, ако например вечер изгася колата и минат няколко часа после на бензин не мога да запаля - въртя 5-6 пъти доста продължително докато запали. Иначе на газ няма проблеми. Запаля ли на газ прехвърлям на бензин и всичко е ок. Преди няколко дни пак ми направи съшия номер - не иска на бензин. Бях се отказал вече да търся проблема, докато не видях че ми прокапва от бензиновия филтър. Смених и го пак се оправи, но не за дълго. Обшо взето когато иска работи, когато на иска не работи. Нямам идея какъв е проблема. Някой ако знае да казва.
Отговори

ГостOpeldjiq_* 19 май 2013 - 21:57

Нямам течове, всичко сам огледал най-подробно. Сякаш докато работи някой слага една тапа, колата ама изведнъж спира да ваврви и помпата започва да реве, и да се товари зверски......
Отговори

aan_astra снимка aan_astra 19 май 2013 - 21:58

EКУ- там е проблема.
Отговори

ГостOpeldjiq_* 19 май 2013 - 22:11

 aan_astra, на 19 май 2013 - 21:58, каза:

EКУ- там е проблема.


Дали. По принцип на газ няма проблем.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg