Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Опел Зафира Б - 1.9 (88kw) - 2010 година - Мнения

miro_rm снимка miro_rm 03 април 2017 - 12:59

Здравейте на всички,

От близо седмица си взех за семейна кола Опел Зафира 1,9 - 2010 г. Двигателят е Z19DT. Бих се радвал на мнения относно този модел и двигател. Като цяло колате е доста запазена, но все пак до сега никога не съм имал Опел.

Благодаря Ви предварително :20ashley_results:
Отговори

fanatic снимка fanatic 03 април 2017 - 15:51

Ще преместя темата във правилният раздел...
Отговори

miro_rm снимка miro_rm 03 април 2017 - 16:41

 Виктор Станчев, на 03 април 2017 - 15:51, каза:

Ще преместя темата във правилният раздел...



Извинявам се че не съм я сложил където трябва :) и благодаря за преместването :icon_wink2:
Отговори

miro_rm снимка miro_rm 05 април 2017 - 09:17

Хммммм кипи от коментари ....................много Ви благодаря за изчерпателните отговори :Topic-is-closed-bg:

Едвам смогвам да прочета всички......още веднъж благодаря :Topic-is-closed-bg:
Отговори

Vectra forever снимка Vectra forever 06 април 2017 - 09:22

Не кипи от коментари, защото им е писнало да пишат едно нещо по 100 пъти. Ако беше поразровил форума щеше да си отговориш на въпросите. Мотора е корав, карай си я със здраве!
Отговори

sathv снимка sathv 06 април 2017 - 10:48

И на мен ми писна да пиша нещо 100 пъти, ама въпреки това отново ще кажа. След 2004г. Опел произведоха най-големите боклуци в автомобилния сектор. Западняците се усетиха, че ги цакат и спряха да купуват опели, благодарение на което опел фалира. Просто проблемни автомобили, не че другите са кой знае колко по-добри. Лошото е, че въпреки финансовата инжекция от няколко милиарда, опел не се стабилизира и не събуди доверие в купувачите. Парите бяха похарчени за разработката на губещи модели като каскада и адам, а качеството остана същото. Даже след спиране продажбите на шевролет за европа, любителите на последния не припознаха опел за алтернатива. Какво е положението в момента никой няма ясна представа. Това от мен. Иначе нормалното е да се пусне темата преди покупката. Сега все тая. Колата вече е купена... Основно поради това че е най-евтината в своя клас. И има защо. Човек обикновено получава толкова за колкото е платил. Макар, че при колите втора употреба има солидна доза късмет.
Отговори

miro_rm снимка miro_rm 06 април 2017 - 13:22

 sathv, на 06 април 2017 - 10:48, каза:

И на мен ми писна да пиша нещо 100 пъти, ама въпреки това отново ще кажа. След 2004г. Опел произведоха най-големите боклуци в автомобилния сектор. Западняците се усетиха, че ги цакат и спряха да купуват опели, благодарение на което опел фалира. Просто проблемни автомобили, не че другите са кой знае колко по-добри. Лошото е, че въпреки финансовата инжекция от няколко милиарда, опел не се стабилизира и не събуди доверие в купувачите. Парите бяха похарчени за разработката на губещи модели като каскада и адам, а качеството остана същото. Даже след спиране продажбите на шевролет за европа, любителите на последния не припознаха опел за алтернатива. Какво е положението в момента никой няма ясна представа. Това от мен. Иначе нормалното е да се пусне темата преди покупката. Сега все тая. Колата вече е купена... Основно поради това че е най-евтината в своя клас. И има защо. Човек обикновено получава толкова за колкото е платил. Макар, че при колите втора употреба има солидна доза късмет.



Ами имаше тема и преди покупката..............но резултата отново беше същия :) Конкретни отговори няма........но както и да е
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 06 април 2017 - 19:28

Дай да я видим тази зафира.
Пък виж тогава може и да има повече коментари.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg