Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Обща Тема - Русе

Milislavov снимка Milislavov 21 юни 2008 - 07:46

Хайде колеги... 5:00 ви чакаме в Търново на бензиностанция Петрол :) Елате повече! :)
Отговори

raid снимка raid 25 юни 2008 - 21:06

 Milislavov, на Jun 21 2008, 08:46 AM, каза:

.... Елате повече! .....



Хммммм, не възлагайте големи надежди .....
Отговори

taxiruse снимка taxiruse 26 юни 2008 - 00:48

кои ще ходят от русе на тоя събор ?
Отговори

Tank снимка Tank 03 юли 2008 - 11:28

От Русе, за тези които ще бъдат на националния събор:
В 5.00 се събираме във Велико Търново на бензиностанция Петрол(под Военното училище,на изхода за София).
В 5.20(най-късно)след като се появи групата от Варна и Шумен тръгваме към Габрово.
Търгваме толкова рано за да пътуваме спокойно без изцепки.
Ще се радваме ако се възползвате от създадената организация.
И те така.
Отговори

dagod снимка dagod 14 февруари 2009 - 20:18

колеги вижте що за животно се продава в mobile.bg ( Opel Vectra TURBO 240к.с. )
Отговори

Petsata снимка Petsata 20 февруари 2009 - 21:49

Колеги, през изминалата една седмица едната ми най - голяма любов, а именно Астрата, претърпя сериозни промени по двигателя, и то без никой да подозира - дори и аз в началото. Уж започнахме с малко ремонтче, а се оказа че четиривратото бяло ангелче се превърна в бесен бял дявол ! Доста съм доволен от това което направихме, но има още работи за доискосоряване, така че не искам да кажа какво всъщност измайсторихме, за да не срещнем спънка докато я приключим напълно. С нетърпение чакам следващата ни сбирка - дано само да е хубаво времето, и дайте да се видим някъде по нашироко за да видим какви нови възможности ми предоставя моята бяла любов !
Отговори

dagod снимка dagod 20 февруари 2009 - 22:12

Честито тогава Пеца.
Между другото да кажа, ако на някой му се налага да пътува към София да не тръгва че се е.... мамата. Найстина е много зле. Добре че бяхме с Опел, че да се приберем :mhihi: И на цялата критична обстановка се радвах като гледах другите Опели как без проблем се справяха с преспите. Евала. :icon_razz2:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 21 февруари 2009 - 19:29

Колеги,моля кажете как са пътищата при вас,че трябва да ходя до русе.Ако нестава да знам поне и да дойда с влака.Тук в Плевен е бедствено положение.
Отговори

dagod снимка dagod 21 февруари 2009 - 20:07

Днес пътувах до Бяла пътя беше проходим и се пътуваше нормално нататък ще те излъжа. Иначе в града е нормална обстановката даже снега се топи. Колега дай някакъв телефон че ще ми се налага да пътъвам към София или утре или понеделник да звънна да кажеш как е натам иначе моя е 0893433515 Наско се казввам
Отговори

petio_78 снимка petio_78 21 февруари 2009 - 20:14

0878260240 Петьо
Пътя за София е проходим,само до Радомирци и Луковит има малко проблеми.Образуват се колони,заради закъсали тирове,но се работи по проблемите.Ако се чудиш откъде знам- :icon_razz2:
Мнението беше редактирано от petio_78: 21 февруари 2009 - 20:15
Отговори

dagod снимка dagod 21 февруари 2009 - 20:46

Това е добре защото имам да прибирам един бус от Луковит. Там го зарязах вчера за да му подменят гумите. Купихме го онзи ден а се оказа с калпави гуми и на на Хумата на байра закъсах. Да се надявам да се отвори време да си го прибера. Ще ползвам жокер да звънна ако тръгна утре.
Отговори

gospod_ снимка gospod_ 21 февруари 2009 - 22:54

 Petsata, на 20 Feb 2009, 09:49 PM, каза:

Колеги, през изминалата една седмица едната ми най - голяма любов, а именно Астрата, претърпя сериозни промени по двигателя, и то без никой да подозира - дори и аз в началото. Уж започнахме с малко ремонтче, а се оказа че четиривратото бяло ангелче се превърна в бесен бял дявол ! Доста съм доволен от това което направихме, но има още работи за доискосоряване, така че не искам да кажа какво всъщност измайсторихме, за да не срещнем спънка докато я приключим напълно. С нетърпение чакам следващата ни сбирка - дано само да е хубаво времето, и дайте да се видим някъде по нашироко за да видим какви нови възможности ми предоставя моята бяла любов !

и ма боже пак си е сменил въздушния филтър или можеби го е маинал :icon_razz2:
Отговори

gospod_ снимка gospod_ 22 февруари 2009 - 22:46

каде да отида да ми сложат 4ип на екосекса мбе ? и колко пара струват а да и на някой да му се намират предни пружини за продан ??????
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 22 февруари 2009 - 23:45

 gospod_, на 22 Feb 2009, 10:46 PM, каза:

каде да отида да ми сложат 4ип на екосекса мбе ? и колко пара струват а да и на някой да му се намират предни пружини за продан ??????


Ти още ли не си се отървал от тоя екотек....имам една астра ф точно като за теб и тънко ще ти я дам :icon_razz2:

Пешо недей да се правиш, ами казвай какво си правил на лебеда :mhihi:
Отговори

Burn_0ut снимка Burn_0ut 16 март 2009 - 17:31

колеги много се мъчих днес ;) уж отидох да махна катализатора , ама тя стана дълга и широка и дълбока , но все пак се оправих и отново съм на минус :biggrin: ама както се казва Господ не ме мрази... просто го търся на грешна линия :)
Мнението беше редактирано от Burn_0ut: 16 март 2009 - 17:31
Отговори

dagod снимка dagod 16 март 2009 - 18:32

Братче, какво толкова те измъчи, я кажи?
Отговори

Burn_0ut снимка Burn_0ut 16 март 2009 - 19:16

 dagod, на 16 Mar 2009, 06:32 PM, каза:

Братче, какво толкова те измъчи, я кажи?


ем избушихме стария катализатор и остана само обвивката вика идялно трагвам карам не ме кефи много гадно звучеше (като ладичка) :biggrin: вращам са да слагам резонансно гарне сложихме стана перфектно звука е уникален заклевам се обаче едни болтове от колекторите (маи така се казваха) на цилиндрите се окривиха и ест няма6е други болтове мачихме ги цял ден накрая напаснаха и в крайна сметка останах с 50 кинта на минус с як звук и с миризма на бензин и БЕЗ катализатор ! Мжду другото не го казвам да се самоуспокоявам но наистина без катализатор движението е по добре отколкото с износен и стар за разхода незнам мисля че си е същият дано не съм те отегчил :biggrin: ама пак съм малко доволен в крайна сметка ... ще я чуеш на сбирката :tongue:
Отговори

dagod снимка dagod 16 март 2009 - 20:14

 Burn_0ut, на 16 Mar 2009, 07:16 PM, каза:

ем избушихме стария катализатор и остана само обвивката вика идялно трагвам карам не ме кефи много гадно звучеше (като ладичка) :biggrin: вращам са да слагам резонансно гарне сложихме стана перфектно звука е уникален заклевам се обаче едни болтове от колекторите (маи така се казваха) на цилиндрите се окривиха и ест няма6е други болтове мачихме ги цял ден накрая напаснаха и в крайна сметка останах с 50 кинта на минус с як звук и с миризма на бензин и БЕЗ катализатор ! Мжду другото не го казвам да се самоуспокоявам но наистина без катализатор движението е по добре отколкото с износен и стар за разхода незнам мисля че си е същият дано не съм те отегчил :biggrin: ама пак съм малко доволен в крайна сметка ... ще я чуеш на сбирката :tongue:

Абе да ти кажа, че май и аз трябва да го кормя, че направо си е...о мам*та. Последно време ми се качи доста разхода и постоянно ми светва чек енджина когато я изфорсирам. И майстора ми обяснява че най вероятно е запушен катализатора и от там връща висока температура и май от там е изгоряла ланда сондата. На срещата ще обменим малко инфо и ако ми хареса и аз ще го правя така.
Отговори

Burn_0ut снимка Burn_0ut 16 март 2009 - 21:23

 dagod, на 16 Mar 2009, 08:14 PM, каза:

Абе да ти кажа, че май и аз трябва да го кормя, че направо си е...о мам*та. Последно време ми се качи доста разхода и постоянно ми светва чек енджина когато я изфорсирам. И майстора ми обяснява че най вероятно е запушен катализатора и от там връща висока температура и май от там е изгоряла ланда сондата. На срещата ще обменим малко инфо и ако ми хареса и аз ще го правя така.


честно казано ламбда сондата ти е в началото на изпусквателната система след катализатора няма така че режи го смело само НЕДЕЙ ама НЕДЕЙ да махаш вътрещността на каталзиатора и да слагаш обвивката на сащото място ако си чувал лада без гърне така ти се чува ще съжеляваш резонансно гърне и караш и :biggrin: успех :biggrin:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg