Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ОПЕЛ СЪБОР "OPC Mania"

Тази тема е заключена

Tihomir снимка Tihomir 13 юни 2008 - 20:25

Благодаря за инфото!!! :kuku:
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 13 юни 2008 - 20:30

A, дали някой има представа, до колко часа на 06.07 ще продължи събитието, защото съм на работа до 14:00 и не знам дали има смисъл да тръгвам :kuku:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 20:36

Добър въпрос! Аз поне съм останал с впечатлението, че ще е нещо от сорта на 4-5-6 часа максимум на пистата и чао...

Викторе - дали ти знаеш нещо повече по въпроса? :/
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 13 юни 2008 - 20:48

Да тва е добре да се знае за да имаме инфо просто за ориентация!!!
Отговори

GT 51 снимка GT 51 13 юни 2008 - 21:25

:25: :beer: Еми аре честито...щете-нещете, че ме видите и мен...радвам се ,че Момчи ще ме вземе, оти повече нема да му сменям гумите...Ако е удобно, а може и възможно, нямам против стикера ми да е 51 или GT 51,малко така за изгъзица... :kuku: :clap: Не предизвиквам никой, а ще се радвам да пием по бира, щото си имам навигаторка дето ще кара...Поздрави. :sun:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 21:54

Влади - записвам те и тебе, пиша GT51/51 пък ще видим тези с гъзарските номера дали ще ги пускаме, че да не стане няква лудница и да се превърнат в букви, а не номера :kuku:
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 13 юни 2008 - 22:08

евала на организаторите :kuku: ще бьде невероятен сьбор :clap:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 22:38

Коляги, моля ви, преглеждайте списъкът със заети номера в първият пост, защото доста често получавам заявки с вече запазени номера на стикерите!

Също така заявки за участие в събитието изпращайте САМО чрез лично съобщение на RSVP. (въпреки че НЯМА опастност някой да остане незаписан!) Благодаря за разбирането :kuku:
Отговори

drobi90 Opel MANIA снимка drobi90 Opel MANIA 13 юни 2008 - 22:43

МНОГО ВИ МОЛЯ! Ако може да обесните по потробно от софия къде се намира това Черната Котка че не го знам ще съм Ви супер благодарен и ще се радвам много защото и на мене ми се идва МЕРСИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО! :kuku: :clap: :beer:
Отговори

mistik снимка mistik 13 юни 2008 - 23:31

И Перничани се включваме.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 23:45

 drobi90 Opel MANIA, на Jun 13 2008, 11:43 PM, каза:

МНОГО ВИ МОЛЯ! Ако може да обесните по потробно от софия къде се намира това Черната Котка че не го знам ще съм Ви супер благодарен и ще се радвам много защото и на мене ми се идва МЕРСИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО! :kuku: :beer: :clap:

Черната Котка се намира при караулката след като продължиш от светофарa на края на Цариградско Шосе (Горубляне) към магистралата посока Пловдив. Там има едно Лукойлче малко след самата караулка, което е много удобно за подобни срещи, защото разполага с голям паркинг и кафенце рано сутрин :sun:


 mistik, на Jun 14 2008, 12:31 AM, каза:

И Перничани се включваме.


Радостен факт! Ако искате - можете да се включите в групата ни от софиянци... Преценете си вие ;] Ако искате определени номера за стикерите, които не са заети вече, пишете на RSVP! :25:
Отговори

Grand Sport Injection 16V снимка Grand Sport Injection 16V 14 юни 2008 - 00:32

аз ще дойда 100% и 100% ще бъда активен поне тук във форума и ще подканвам всички да се съберем благодарение на колегата MOONLORD
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 14 юни 2008 - 11:50

включваме се и ние на Лукойла кадето се събирате софиянци, №17 ако е свободен :mhihi:
Отговори

хибридния снимка хибридния 14 юни 2008 - 13:06

Айде и аз се включвам със номер --999-- . освен ако не е много голям де.

Почти е сигурно че и ТАЗ е в играта ама нека тои да си каже. :mhihi:
Отговори

mistik снимка mistik 14 юни 2008 - 15:57

ако е свободен №19,го пишете за мен. :mhihi:
Отговори

ruci снимка ruci 14 юни 2008 - 16:05

И аз ще се включа.Запазвам си № 75 :mhihi:
Отговори

Todor Borisov снимка Todor Borisov 14 юни 2008 - 18:03

Здравейте, тъй като живея в Софето но съм с ТХ регистрация ще се присъединя към Софииската група :dance: Запазвам си № 27 ако е свободен:) :mhihi:
Отговори

vesss снимка vesss 14 юни 2008 - 19:19

номер 44 е за мене изкам го :) усещам че ще е мн готино доста приатели и 3-4 яки фенки ще водяя
Отговори

Дамян снимка Дамян 14 юни 2008 - 19:48

Добре де,възможно ли е от "морето" никой да не изявил желание или поне да си напише мнението за тази среща ???
Отговори

GT 51 снимка GT 51 14 юни 2008 - 20:13

:dance: Пичове, изкарвайте ретраците, че преди малко говорих с един от орг.комитет в Пловдив и ще има изненади и в нашия клас...Дотук май сме само двама , а това не ми харесва...Стегнете се :mhihi: :kuku:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg