Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Смяна на динамо-Алтернатор

Dimaka88 снимка Dimaka88 05 януари 2015 - 08:29

Ако излезе динамато как се сменя, то е под тръбата за въздух на дросела. Трудно ли се сменя защото в сервиза сигурно ще ми внземат 50 лв за работа ако трябва да се смени...Ако може с картинки и подробно описание на операцията на български най-добре в краен случай и на английски..Моето диномо пише на него че е e Делхи или Delphi, ако е на годините на колата и нищо чудно да се е скапало..
Отговори

Коцето снимка Коцето 05 януари 2015 - 16:05

Е ти отваряш тема след тема за едно и също нещо, защо не пишеш в другата си тема за да е прегледно всичко, пък и да е ясно за какво става дума? Хората ти писаха в онази тема че трябва да го свалиш и да го закараш при майстор който се занимава с динама и стартери, обикновено тези майстори имат малки работилници и не свалят, но има и изключения. Ако не можеш сам да го свалиш ще трябва и на друг майстор да се ходи за свалянето.
Отговори

Dimaka88 снимка Dimaka88 05 януари 2015 - 18:17

 Коцето, на 05 януари 2015 - 16:05, каза:

Е ти отваряш тема след тема за едно и също нещо, защо не пишеш в другата си тема за да е прегледно всичко, пък и да е ясно за какво става дума? Хората ти писаха в онази тема че трябва да го свалиш и да го закараш при майстор който се занимава с динама и стартери, обикновено тези майстори имат малки работилници и не свалят, но има и изключения. Ако не можеш сам да го свалиш ще трябва и на друг майстор да се ходи за свалянето.

Кажи ми един такъв майстор...Ма да е от Русе..и да е някъде близо до нас...че с тая кола е голям риск да се кара така напред назад..
Отговори

k opel e снимка k opel e 06 януари 2015 - 09:33

Риск е колега разбира се. Защо има нужда да има тема: "Търся ЕКУ, електронен модул за..., реле за и т. н."
Имаш ЛС и ако ме послушаш ще си доволен.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg