Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Негативни оценки на некоректните търговци във форума!

Жоро снимка Жоро 26 март 2007 - 11:28

Нека в тази тема споделяме от кого НЕ СМЕ ДОВОЛНИ или е НЕКОРЕКТЕН търговец. От сега нататък +ове няма да се пишат (мнения с даване на + ще се трият), идеята е да знаем само кой е НЕКОРЕКТЕН.

,,Списък ъпдейтнат до 26.03.2008

30e: +++
Alibi: +
aan_astra: +
Astra: +
astra_oranj: ++
astra_16V: — —
batigogo: +
bobirobsan: +++++++
Basho: +
Beos: +
bmafiaw: +
BORA : +++
chill: ++++++
cecko_pleven : ++
Cesar: +
chosta: +
City Stars: +
Commodore: ++
Corsa GT: +
cr1cke7 : —
danan4o: +
damqn4o:—
DJ IMC: +++++
diodgett: — — —
diskoinferno: +++
Devil_Vas: ++
dohc16v (Стоил): ++
Drajiii: —
Espero2000: +++++++++++++++++
Fantastic: ++++
febi_e: +++++++++++++
filipov75 : ++
FIREMAN: ++
freez3r: ++++++++
gsi4544: ++
Georgiam: ++
G-Fan: +
Gadjo_1978: ++++++++
GSM_BOSS: ++++
golf2 : —
gospod: +
GSi_Tuning: ++
GSI 16v: +
ilkomotor: +
Idefix: +++++++++
ivan velichkov: —
indianeca1983: —
Hary: +
Hary GSI: +++
kalin09: +
kabby: ++
kaka: +
KAHYTO: +
KUPE: ++++
Kinni: ++
kosi_team: +
ku4eto: —
lavinata_kz: +
letman: +++++
ludmilcar: +
l0rd0fthedark: +
Manta2005: +
Matrix88: —
Maiky: ++++++
mavro_1978: ++
mnh: —
Moonlord: +++++++
motobaik: +++++++++
mitk_: +
Mitko_metana: +
Hary GSI: ++++
Nasko_666: +
Ndoe: ++++++++++
neonman: +
Opel Astra TDLS: — — —
O-Z: +
papalin4o: +
PIXTARA: +
paxtara: —
pifa_gsi16v: +
Peshotiger : ++
petz: +
petar: +
pepel: ++++++++++++++++++
peponio: +++++++
porostorm:+
Pstsanov: +
Race``: +
RadioDJ: ++++++++++
Radiano: +
remuss: +
Sandman: ++
SharkNet: +
Shark_84: +
Silver: +++
Scorpion_BV: ++++++
set16v: ++
_skruj_: +++++++++
socialnia: +
s7ifl3r: +
steevy: ++
Strabex: —
Stranger:++
StunyGT: +++++++
tazmanieco: +
the_game : ++
tomik: +
tonkoff: +
tonkostz: +
troul: +
Turbo Maniak: +
quattro: +
VENCI_GSI: +
VectraB: ++++++++++++
Vectra GT: ++
Vute: +
xxllxx: +
yab_ol:+++++++++
yasmania: +
Zender: ++++++++++
Авточасти ФУГО : —
Бижо Бижев: +++++++++++
Бай ти Митьо: ++++
Коцето-Шумен (буков): +++
Владо (LET's Fly): ++ — ++++++++++
DoH_KuXoT: —
Aчo: +
Дамян: +
Иво (xcalibur): ++++++
Иван Шопов: ++
Коцето-Шумен : ++
Оги (Loz): +++
Неам Равен: +++++++++
Тони: ++
Жоро: +++++
хибридния: +++
Manolov: ++++++
Крум: — — —
Мишо: +
Myy: +++
veskonyracing: —


Моля, ако имате въпроси или забележки, свържете се с Бижо Бижев без да се притеснявате! :19a:


Списъкът е напълно актуализиран. Останаха само негативните мнения !
-----------------------------------------------------------------------------------------------
От тук почва поста на Жоро:


Пускам тази тема защото вече не веднъж чувам за излъгани потребители на нашият форум. Знам за случай в който купувачи не са получили това което им е било обещано или просто продавачa се е отметнал по един или друг повод.
Онзи ден и аз се сблъсках с такъв човек!
Ето я темата ТУК в която колегата diodgett продаваше спойлер от Астра GSI.
Както личи от темата проявявам желание да взема крилото - пишa лично на колегата diodgett за да се разберем за начина по който да стане мое при условие че той е в Стара Загора а аз в София.
Ето и едно лично съобщение което няма да преразказвам:

Цитат

Mar 22 2007, 07:17 PM
tvoi e pri edno uslovie ;
davam ti go za 70 leva i edin obiknoven sennik za astra f

Реално моя "сенник" върви за около поне 20лв, което е увеличение на продажната цена, но да оставим това.
Пиша му че съм съгласен на сделката, да си даде телефона да се разберем.
От пост #17 т.е. ТОЗИ аз разбирам че крилото е за мен.
Ето го следващото лично:

Цитат

Mar 23 2007, 07:42 PM
ako ima osnova stava .ot st,zagora sam
ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

С хиксчета съм махнал кординатите на момчето и името му!!!
Аз още в първото лично съм му дал мойте телефони така че ако е искал е можел да ме намери!!!
И ето го развитието ТУК
Аз не мога да спя върху клавиатурата така че да дебна кога ще ми прати телефона си а и смятам че когато е казал че е за мен трябва да си удържи на думата!!!
Не познавам момчето може да е най-голямия пич на света но за мен лично това което няправи той, беше некоректно за това го пиша тук!

Моля да не става чат и да няма дискусии!!!
Ако някой е "ужилен" или нещо такова моля да пише тук за да предпази другите колеги!!!
Отговори

caneiv снимка caneiv 27 март 2007 - 06:52

Мисля че трябва да се забрани на юзери с по малко от 50 поста да пускат обяви в продава. Да се докажат какви са и тогава.
Отговори

city stars снимка city stars 28 март 2007 - 11:59

Кво ше кажете да е само за негативни оценки темата....щото ми се струва първо че свесните хора са повече, а и другото което е ще е по-удобно.А и като стане 20 страници темата, ми се струва че никой няма да му се занимава да търси точно конкретен ник измежду плюсовете.Кво ви е мнението?!
Отговори

VectraB снимка VectraB 28 март 2007 - 12:11

city stars, на Mar 28 2007, 11:59 AM, каза:

Кво ше кажете да е само за негативни оценки темата....щото ми се струва първо че свесните хора са повече, а и другото което е ще е по-удобно.А и като стане 20 страници темата, ми се струва че никой няма да му се занимава да търси точно конкретен ник измежду плюсовете.Кво ви е мнението?!
 

Има логика в това което казваш и си прав, но въпреки това нека темата остане така. Винаги от нея може да направим една само с некоректните Продавачи.
Тази тема ми дава повод за ОПТИМИЗЪМ. Незвисимо че започна като негативна, тя се превърна в Позитивна. Нека не я разваляме. А Форума ни се нуждае от повече позитивни мнения. Точните Хота тук, са много-много повече от неточните.
Та във връзка със самата тема. Много по-малко съм купувал от колкото продавал, но Колегите винаги са били коректни. За хората за които се сещам:

Zender +
Ники - Espero2000 +
gadjo_1978 + (вече той е моят застраховеател)
Mitko_metana +
Отговори

Иво снимка Иво 06 август 2007 - 16:19

Искам да дам + на колегата idefix ииии един - на golf2, който трябваше да ми прати един филтър. Първо каза, че имал много работа и не можел, после каза, че го бил пратил на друг човек и така и не си удържа на думата.
Отговори

santo_trafficante снимка santo_trafficante 11 ноември 2007 - 18:51

--ku4eto

"Vizor" каза:

Кажи да знаем и ние
беше пуснал темата първо в Опел форум. преди да пусне тема тук :roll: направо му се обадих по тел. и разбрах че съм 1ви изявил желание за гумите :roll: разбрах после че и други са се обаждали за тях и е обещавано на всички/ обадиха се да ми кажат/. разбрахме се за днес в 13,30ч да ги взема :roll: в 14,30ч аз звъня никой не вдига :wink: :wink: :wink:
по късно се обадих от друг тел. пак никой не вдига :roll: точно затварям и ми се обажда на 2рия номер който той не познава :wink: и о чудо :lol: някви лукуми ми се разтегнаха..... :twisted:
та в крайна сметка няма гумиии :lol: :wink:

http://www.opelclub-...showtopic=33954
Отговори

fishbone снимка fishbone 13 януари 2008 - 23:29

всички давате плюсчета аз ще дам един минус на колегата mnh не че нещо ама някои хора решиха че ще правят пари става въпрос за едно шибано казанче за чистачки ми обявява ебаси цифрата от 50 лв за втора употребва купих си мултифункционален волам от пепел за 100 лв а mnh ми искасхе 280 то хубаво сме опелджии и требва да си вярваме един на друг и да си помагаме както са рокерите а кво става праим пари от хора които мислим че няма да ни излъжат ................. нищо лично mnh
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 07 февруари 2008 - 14:07

Тотален МИНУС за Drajiii!
Повече от седмица го чакам да изпрати дигитално табло от Кадет, заедно с датчика за километража.
След като "не можа да го намери къде стои" след обстойните напътствия по телефона, изпратих 3бр. снимки в близък и далечен план за ориентир. От първоначалната уговорка за табло + датчик за километража + маслен датчик в крайна сметка след толкова чакане и набутване за тел. разговори имам "оферта" за табло+ букси. Умната като искате да купите нещо от ТАЗИ ТЕМА!
Междувременно Бижо ми подари табло от Кадет. Благодаря за което! Плюс няма да добавям - свестните хора си личат и без допълнителни оценки!
Отговори

Gladiator_BG снимка Gladiator_BG 13 февруари 2008 - 11:54

аз бих дал едно (-) за колегата astra_16V
разбрахме се да ми прати едни дреболийки ... единия път бил забравил, втория път "утре" щял да ми ги прати. Вече колко "утре"-та минаха ама уви :mhihi:
Отговори

tibet снимка tibet 14 февруари 2008 - 12:05

не обичам да раздавам правосъдие, ама...:

един ( - ) на колегата Matrix88

цяла седмица чакам отговор за 1 подлакътник за Астра Ф
уж имаше пазаръльк, оферти, приех цена и после - пълно мълчание.....

Коректно е, ако нещо е вече продадено другиму поне да уведомим останалите желаещи, мисля аз

Sorry, колега, нищо лично, просто бизнес
Отговори

Hary GSI снимка Hary GSI 18 февруари 2008 - 20:57

От мен един голям - на indianeca1983! Искаше седалки и преден носач, пращах му снимки, пазари се за цената, естествено му намаих от цената, и накрая куриера ми се обади от Исперих че получателя не искал пратката. Носача не бил като неговия, което е невъзможно, а седалките не му харесвали вече, убитак.
Внимавайте накого пращате пратки да не останете опарени! Айде със здраве! <_<
Отговори

batsasho1 снимка batsasho1 19 февруари 2008 - 21:15

Един огромен минус за магазини фуго - ей за това
Отговори

Maiky снимка Maiky 19 февруари 2008 - 23:33

 indianeca1983, на Feb 19 2008, 08:50 PM, каза:

 Hary GSI, на Feb 18 2008, 08:57 PM, каза:

От мен един голям - на indianeca1983! Искаше седалки и преден носач, пращах му снимки, пазари се за цената, естествено му намаих от цената, и накрая куриера ми се обади от Исперих че получателя не искал пратката. Носача не бил като неговия, което е невъзможно, а седалките не му харесвали вече, убитак.
Внимавайте накого пращате пратки да не останете опарени! Айде със здраве! <_<


КОЛЕГА ти маи не ме разбра казах ти че частите не са за мен,а за приател които в момента е без интернет, и ти дадох номера му да се разберете. не ас съм виновен че седалките и носаче са други,от друга кола,сори пич ,ама убитака си ти.
ето ги и вапросните преправяни от всякаде седалки.


Ако искаш да се обясняваш с някой, то използвай лични, телефони, icq-та и други! Като не са били за теб частите, твоя човек да се е свързал с колегата по телефона и да са се разбрали, купувача има интерес и той звъни! Ако на мен ми го беше врътнал този номер, нямаше да съм толкова спокоен колкото колегата Хари!!!
Лични обиди не се допускат! Ако мислиш да пишеш още, то нека да не е в тази тема, използвай си личните!
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 01 март 2008 - 09:49

Голям + за колегата dido vec1 .
Вчера говорихме, днеска куриера ме събуди с новото маторче <_<
Отговори

kalin09 снимка kalin09 04 март 2008 - 17:42

Става въпрос за колегата cr1cke7.Купувам 2 задни помпащи се амортесьора за астра ф ,по неговите думи перфектни,плащам ги без да ги проверя и се оказва че и двата са изтекли,единия е спукан,а другия се държи на честна дума.Пусна ми снимки,но предвидливо ги е бил забърсал,а спуканата гума обърнал надолу.Сега отказва да си ги взема Аз имам път наскоро до ямбол,с едни рокерчета,знам му адреса,имам снимка на колата му,и тел номер,с него ще се оправим на място <_<



ОТ МЕН МНОГО МИНУСИ
Отговори

cr1cke7 снимка cr1cke7 04 март 2008 - 18:11

 kalin09, на Mar 4 2008, 04:42 PM, каза:

Става въпрос за колегата cr1cke7.Купувам 2 задни помпащи се амортесьора за астра ф ,по неговите думи перфектни,плащам ги без да ги проверя и се оказва че и двата са изтекли,единия е спукан,а другия се държи на честна дума.Пусна ми снимки,но предвидливо ги е бил забърсал,а спуканата гума обърнал надолу.Сега отказва да си ги взема Аз имам път наскоро до ямбол,с едни рокерчета,знам му адреса,имам снимка на колата му,и тел номер,с него ще се оправим на място <_<



ОТ МЕН МНОГО МИНУСИ

въпроса е че ти пратих снимки и от 2те страни.не съм ги бърсал не съм ги търкал.от както съм ги свалил от колата не сам ги барал.3-ма човека ги гледаха и казаха че са добри аймовете точно ти ли каза сега че са спукани.пак това за идването на рокерският сабор.ЧАКАМ.никой не сам задължавал да копува от мен.явно толкова си гледал аимовете ако въобще си отворил кашона :unsure: :hand: :unsure:
и от мен минус!
Отговори

kalin09 снимка kalin09 04 март 2008 - 18:21

Цитат

Цитат

братле,амовете доидоха,но единия е спукан,а и двата са изтекли,мноо мерси!!!

и върна ли ги или ?


Това му беше реакцията,нямаше "ама та са здрави..."
Отговори

VectraB снимка VectraB 25 март 2008 - 21:53

ТЕМАТА е вече на 1 година ! Драго беше прав още в началото и, да бъде само за негативните мнения !
И статистиката показва, че Коретните Колеги са в Пъти повече от Некоректните, които се броят на пръсти.
Темата е вече 18 страници и 266 мениея.
Също така не виждам желаещи (колеги от Екипа, било Модератори или Администратори), които да правят UPDATE на статистиката в Първото мнение !
Не вярвам и някой да изчете 18 страници, за да разбере дали човекът, от когото иска да купи нещо е коректен или не.
Затова затварям темата, актуализирам я и променям заглавието и !
Нека от днес тук ще се пишат само негативните мнения ! Така темата ще бъде по-полезна.

Тук ще се дават минуси и на некоректните Купувачи.

Мнения с + ще се трият ! Просто нямат смисъл !

p.s.
Самият аз може да дам един Минус и един Плюс, но няма да го направя. Отдвам минуса си на лош късмет, а плюса вече не го пишем.
Отговори

VectraB снимка VectraB 26 март 2008 - 14:25

Мисля че Ъпдейтнах всичко , както + така и .
Плюсовете ги оставих, от уважение както към хората дали мнението си, както и към Свестните и Коректни колеги във Форума. Радвам се, че положителните мнения са поне 100 пъти повече, от негативните.
Моля пишете само за Колегите, на които давате отрицателна Отценка, било те Продавачи или Купувачи.
Благодаря за разбирането !
Отговори

Владо снимка Владо 29 март 2008 - 23:02

 punishment, на Sep 11 2007, 03:07 PM, каза:

Един огромен минус(----------)за Владо.Ръчка на хората по колите,въобще не знае какво прави,ако стане стане,от списъка с мотори,който е изброил,може да ръчка само по-старите.Иначе гордо пише,че може всичко-дрън-дрън.Ами ако нещо се закучи-оправяй се сам :beer:


хахахах, а ти кой то4но бе6е :newsm05_41: :beer:

тва мнение си е провокация :newsm05_41: не помня да е имало такъв случай
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg