Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Антифриз в маслото

qgoar снимка qgoar 09 октомври 2012 - 20:42

Здравейте колеги.Когато купих(Опел Астра 1.7ДТИ Исузо 2000год.) колата имаше масло в антифриза.Веднага смених топлообменника като евентоалния заподозрян.След като спря да излиза масло промих системата с меглио и вода и налях новия антифриз.Но след около седмица започна да губи антифриз и да се покачва маслото.Питането ми е възможно ли е пак да е от топлообменника или този път отиваме на гарнитура?И има ли вариант да вкарва антифриза от друго място в маслото?Колата пали и работи нормално няма да пуши бяло.Благодаря предварително ако някой реши да помага.
Отговори

Erdoto снимка Erdoto 10 октомври 2012 - 06:58

 qgoar, на 09 октомври 2012 - 20:42, каза:

Здравейте колеги.Когато купих(Опел Астра 1.7ДТИ Исузо 2000год.) колата имаше масло в антифриза.Веднага смених топлообменника като евентоалния заподозрян.След като спря да излиза масло промих системата с меглио и вода и налях новия антифриз.Но след около седмица започна да губи антифриз и да се покачва маслото.Питането ми е възможно ли е пак да е от топлообменника или този път отиваме на гарнитура?И има ли вариант да вкарва антифриза от друго място в маслото?Колата пали и работи нормално няма да пуши бяло.Благодаря предварително ако някой реши да помага.





Аз съм за гарнитура
Отговори

PepinoDi снимка PepinoDi 15 октомври 2012 - 22:01

 Erdoto, на 10 октомври 2012 - 06:58, каза:

Аз съм за гарнитура


Или спукана глава (дано не е това колега) че вече става друго
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg