Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Търся свестен Стругар в София - HELP !

redc20xe снимка redc20xe 12 юни 2010 - 19:43

Здравейте на всички ,

Днес бях решил да сменям Гарнитурата на Клапаните (Ц20ХЕ) . Когато с Майстора свалихме Капака , излезна 1 Циганийка от предишният Собственик . Явно Капака е бил пренатегнат , и Резбата на няколко дупки я няма никаква .
Трябва ми Стругар които да ми направи нови резби за малко по - голями Болтове .

Ако някои знае подходящ Майстор или Стругар , моля да даде Инфо (за София !! ) .

Мерси предварително .
Мнението беше редактирано от redc20xe: 13 юни 2010 - 18:53
Отговори

rendeto снимка rendeto 13 юни 2010 - 12:39

Ботевградско шосе посока излизане от София след Подуене третият светофар вляво улицата е рилска обител след това първата вдясно и отляво е къщата на стругаря Павката се казва занимава се от 25 30 години предимно с автомобили и цените са прилични.
Отговори

redc20xe снимка redc20xe 13 юни 2010 - 18:55

Мерси много за отговора Колега .

Все пак Астричката чак в Събота отива на Стругар . Някои друг ако има опит с някои Стругар , нека го сподели :)

10х предварително .
Отговори

Corsa16 снимка Corsa16 13 юни 2010 - 23:00

Еми колега аз като затягах лапите на валовете извадих резбата на няколко не е толкова сложно да се нареже с мечик нова резба в главата само трябва да е внимателно и така.
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 21 септември 2010 - 12:38

Здравейте, някой да знае стругар в района на Младост, Студ. град, Дървеница или Гео Милев в София ?
Отговори

iwanov снимка iwanov 17 октомври 2010 - 15:41

 Corsa16, на 14 Jun 2010, 0:00, каза:

Еми колега аз като затягах лапите на валовете извадих резбата на няколко не е толкова сложно да се нареже с мечик нова резба в главата само трябва да е внимателно и така.


Дам весело става ако резбата се е прецакала прекалено много и след това само с метчик нищо не става щото като сложиш калибара и той си хлопа доволно много. Вариянта е да се разпробие старата резба и да се набие втулка и на нея да се направи нова резба. :)
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 17 юли 2011 - 09:13

 javor_bg, на 21 септември 2010 - 12:38, каза:

Здравейте, някой да знае стругар в района на Младост или Гео Милев в София ?
Отговори

Samo снимка Samo 17 юли 2011 - 14:39

знам един в горубляне ако те интересува
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg