Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Поредният Пиянски Уикенд!

Тази тема е заключена

Оги снимка Оги 26 февруари 2007 - 18:45

Ndoe, на Feb 26 2007, 07:33 PM, каза:

Просто както казахме, това е запланувано от много време и вече трябваше да го направим.
 


Ендо ма френдо, кръстил си го "Опел Уикенд" и си мислих, че стаа дума за всички :b070:

Ndoe, на Feb 26 2007, 07:33 PM, каза:

Ако е във Варна, няма да могат да дойдат момчетата от Благоевград примерно. Винаги ше има такива, на които не им е удобно! Няма друг начин просто.
 


Ами да, именно :mhihi: Аз затова казвам да е по-посредата да е еднакво за всички.

Заемам се аз да търся тука къде да се съберем обаче ся иам толкоз работа, че незнам кога ше стане.
Иначе като цяло аз си представям примерно Трявна като удобно място :b010:

Пожелавам ви приятно изкарване :beer:
Отговори

Vassil снимка Vassil 26 февруари 2007 - 19:21

Loz, на Feb 26 2007, 06:45 PM, каза:

Ендо ма френдо, кръстил си го "Опел Уикенд" и си мислих, че стаа дума за всички  :b070:
А къде брат, видя, че не е за Всички? Поканата е към всички, естествено! От Благоевград ще има поне 10 човека, от Петрич също минимум толкова! Относно следващият, казах ти, намери място и дай оферта и сме там, дали Трявна, дали Варна се ми е тая на мен лично. Дано се видим скоро, тва е най-важното :mhihi:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 28 февруари 2007 - 14:26

Чшш, неска е средник, вдруги ден е петник, така де, не остана време, ае записвайте се!!! :mhihi:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 14:28

Явно агънце-багънцето ще се разкоства в тесен кръг :dancin:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 февруари 2007 - 14:35

Аз чаках тия мойте ора да прочетат темата и да си кажат сами ма са мноо несериозни и ще ме карат па да се набутвам с телефона и да им званя да ги сбирам. :mhihi: За сега аз и жената сме в списъка, но без спане, имаме си къде да спинкаме. Вили е нещо болен, ще разбера довечера какво става с него. Слави с черната Манта каза, че за Петък не може, но в Събота е на линия. Другите довечера. Момчетата от Петрич ме питат в тунинг.бг-то къде ще е купона.
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 14:42

Добре! Вие сте без малкия разбойник, така ли? То ако не спите, няма смисъл да идвате в Петък, защото ние ще пристигнем чак към 21:00 най-рано! После незнам какво ще правим, но баш деня ще е Събота! 100% ше се разходим насам-натам, като Летището е задължително, някъде към обяд мисля! Вечерта ше се запива и заяжда някъде, може и на домашно, а после смятам да посетим Авалон, шот там е най-оферта според мен! Това ще го измислим допълнително де, нека видим как ще потръгнат нещата! Иначе ако има желаещи и такива, където не са ходили до Мелник и Рупите примерно, също може да ги разцъкаме. Аве ше има ко да се прай :mhihi:

Scorpion_BV, на Feb 28 2007, 02:35 PM, каза:

Момчетата от Петрич ме питат в тунинг.бг-то къде ще е купона.
Нека ми пишат ЛС тук и да го обсъдим :dancin:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 февруари 2007 - 15:40

Ми тогава що не го направим сичко в Събота, т.е. тръгвате от София в Събота сутринта, после се събираме на Благоевград и правим яка колона до Петрич!Така няма да има проблем за работещите пък и за нас от Благоевград май също е по-добре така, защото в Петък май всички са заети.
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 28 февруари 2007 - 16:37

Е сега, направо в неделя да тръгнем че тогава сме най свободни...
Тръгваме в петък по план и според кой кога се освобождава, пак ще има време за една прилична злоупотреба :mhihi: :beer:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 18:31

Akulski_Cali, на Feb 28 2007, 04:37 PM, каза:

............
:beer:

Именно! Събота си е за Събота :mhihi:
Отговори

30e снимка 30e 28 февруари 2007 - 19:13

Eндо махни ми питанката :mhihi:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 23:27

Метъле, готов си :wall:
Иначе и Пацолин каза, че ще дойде, Кабби се чуди.......бе ше стане :dancin:
Отговори

DerMeister снимка DerMeister 28 февруари 2007 - 23:30

E как точно така ще се получи! Не стига, че отдавна искам да се отбия при баба ми и дядо ми в Петрич, не стига, че отдавна се каня да ви видя колко пиете и да се вмъкна на някой Опел уикенд, ами те го направили в Петрич, а аз заминавам за Велинград в неделя! Срамота! :2angry1: :b060:

Приятно изкарване. Петрич си е верно Калифорния! И да повторите! :wall:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 23:35

DerMeister, на Feb 28 2007, 11:30 PM, каза:

........а аз заминавам за Велинград в неделя! Срамота!  :2angry1:  :25:
Е хуу де, Неделя се връщаме, къв е проблема? Заповядай, ще се радваме на присъствието ти! :25:
Относно пиението, не си уцелил клубЪ! Съжалявам :wall: :b060:

А само да вметна, че в Петък ще е леко казано късно и нежелателно да се записвате, защото трябва да си организирам нещата там! Ще е хубаво ако утре вечер имам няква яснота за бройката, да няма после сърдити :yuck:
Отговори

DerMeister снимка DerMeister 28 февруари 2007 - 23:40

Вие се връщате, ама аз съм на работа в събота по случай, че няма да съм в понеделник. Абе тъпо. Ама нищо де, друг път. И да не пиете, пак ще е весело. :b060: :wall:

П.П. Качете се до хижа "Беласица", ако е хубаво времето. Може да врътнете една скара. :25:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 28 февруари 2007 - 23:43

Аре у петрич-калифорния :b060: :dancin: :wall:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 23:46

DerMeister, на Feb 28 2007, 11:40 PM, каза:

П.П. Качете се до хижа "Беласица", ако е хубаво времето.
Оферта е там, да! :wall:
Са се сещам, че е 3ти Март! Което пък ме сеща, че миналата година на тоя ден, бяхме в Стара Загора :dancin:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 01 март 2007 - 01:44

жужа и акулски без микси :wall:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 01 март 2007 - 08:49

Добре бе нервак! Само предложих! За сега тези с който съм говорил ще идват в Събота. Жената нещо не и се ходи и маи ще си идвам сам. Кога решихте да тръгнете последно?
Отговори

Жоро снимка Жоро 01 март 2007 - 10:43

А аз що имам питанка? Нали знаете че метановица не тръгва без навигатор.

blue-jujka, на Mar 1 2007, 01:44 AM, каза:

жужа и акулски без микси  :wall:
 

Несериознци.
Отговори

kaka снимка kaka 01 март 2007 - 10:44

Къде видя питанка? Махнала съм ти я още рано сутринта :wall:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg