Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел Уикенд 2 (03.03.06-05.03.06)

kaka снимка kaka 06 март 2006 - 10:44

:unsure: Питаш ли ме дали ми беше лесно 1 час да пиша, и после да махам иконки, че има някакво глупаво ограничение.. :flag: :2bg:
:newsm65: Сега ще си ги наслагам обратно! :2bg: :2bg: :beer:

VectraGT, на Mar 6 2006, 10:40 AM, каза:

Ако става въпрос за синьо-зелената калибра това е dj_simo_boy. Багабонта изобщо не дойде.
 

Така де, моля за извинение, поправям си грешката :)

П.П. Още нещо като коментар към разказа ми, страшно много се забавлявах! Не помня откога не ми се беше случвало! Не беше от Паничище, и там се забавлявах много, но ми тежаха малко известно количество организаторски отговорности. Момчил мисля, че усети тежестта им някъде към 4 сутринта, едва гледаше :nau: Браво, другия път пак!
Мнението беше редактирано от MpbHku: 06 март 2006 - 11:10
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 06 март 2006 - 11:41

Баааааааааааа,"К :nau: Ра ми да те убиййй"..... /Powered by Sliven/ :2bg:
 

:unsure: :2bg: :beer:

май се изложих повече от нормалното :2bg: ама тоя алкохол е виновен
и присъствието на консуматорите му :nau: :nau: :flag:
Отговори

Оги снимка Оги 06 март 2006 - 11:49

:2bg: :unsure: :flag:


Казак брато, сещаш ли се към 4 и 30 как за малко да подариш ЦЯЛАТА Вектра на части :2bg:
П.С. Успех с интервюто :beer:
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 06 март 2006 - 12:26

Loz, на Mar 6 2006, 12:49 PM, каза:

:beer:  :unsure:  :2bg:


Казак брато, сещаш ли се към 4 и 30 как за малко да подариш ЦЯЛАТА Вектра на части  :2bg:
П.С. Успех с интервюто  :2bg:
 


xaxaxa нямам спомен батка много яко си изкарах да мине малко време и пускам
една тема за "опел уикенд-3-алкохолизма продължава"
ще се съберем на карандила


п.с. А там как се пиеееееееееее :nau: :nau: :flag:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 06 март 2006 - 12:32

ka3aka, на Mar 6 2006, 12:26 PM, каза:

пускам
една тема за "опел уикенд-3-алкохолизма продължава"
ще се съберем на карандила

Леке! :unsure:
Отговори

Оги снимка Оги 06 март 2006 - 12:34

... и ето Super Стара Загора Golf Performance Tuning

Вентилирани алуминиеви КРЪГЧЕТА :newsm65:

Публикувано изображение

:unsure:
Отговори

kaka снимка kaka 06 март 2006 - 12:39

Покажи и таблото де, и то беше красиво :unsure: :beer: :flag:
Отговори

compacta снимка compacta 06 март 2006 - 12:51

Цитат

Баааааааааааа,"К  Ра ми да те убиййй"..... /Powered by Sliven/

мухахаххахахахаххахахахахаххахахахахахахахах
Към това мога да добавя само:
Казака на Целика: Ще е*а и ти ще е*еш !! :unsure: :flag:
Каде е ония пияница Копара(Копарката) е жив ли е ?!?!?
Отговори

zag снимка zag 06 март 2006 - 12:57

На ми напомняй за тази реплика, че като се сетя име избива на бурен смях и си се смея тука сам :beer: :2bg: :unsure:


А иначе тунинга е много добър бе кво не му харесвате наиш как ухлаждат тез вентилираните :2bg: :2bg: :flag:
Отговори

Оги снимка Оги 06 март 2006 - 13:48

Ndoe, vlad0, тамън си поръчах семенца да засадя, смятам да спретна една добра моравка :unsure: може лятото да се обадя да попасем заедно :flag:
... ше разреждаме с бирчок разбира се :newsm65:
Отговори

Жоро снимка Жоро 06 март 2006 - 16:19

ka3aka, на Mar 6 2006, 12:41 PM, каза:

Баааааааааааа,"К :2bg: Ра ми да те убиййй"..... /Powered by Sliven/  :beer:
 
май се изложих повече от нормалното  :nau: ама тоя алкохол е виновен
и присъствието на консуматорите му  :nau:  :nau:  :unsure:
 

Що бе лафа си добър ама нощес им умръзна на приятелите ми след като им го повторих около 100 пъти...

Loz, на Mar 6 2006, 12:49 PM, каза:

Казак брато, сещаш ли се към 4 и 30 как за малко да подариш ЦЯЛАТА Вектра на части  :2bg:
П.С. Успех с интервюто  :2bg:
 

Ко за малко бе та той си я обеща мога да кажа списък с нещата дето обеща...
Аз помня... :flag:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 06 март 2006 - 17:02

Да, чудесно сте си изкарали :unsure: :flag: .
Неможах да стигна до Стара Загора. Имах неприятен инцидент на околовръстното на Сливен, преди моста за Ямбол. Там правиха ремонт и се натресих в една малка дупчица, но пораженията се оказаха сериозни. Нещо се откачи от предния мост, падна болт с тампон на него и колата почна да дърпа силно наляво. После видях , че и я няма планката на дългите кормилни щанги. Сега още е в реанимацията.
Това околовръстно на Сливен , за втори път ме изненадва лошо.
Отговори

Дамян снимка Дамян 06 март 2006 - 17:07

Цитат

После видях , че и я няма планката на дългите кормилни щанги. Сега още е в реанимацията.
Това околовръстно на Сливен , за втори път ме изненадва лошо.


Това не е хубаво,жалко.Но идния месец ще направим пак срещичка ,така,че споко.Ще има още хубави емоции
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 06 март 2006 - 17:48

Ае казак верно раздаде доста работи аз да ти напомня на мен ми обеща решетка, и не се прави да не те убие к*ра ми :) Найстина беше доста забавно и весело, 2-рата вечер гледах малко тъпо ама това беше щото много ми се спеше а пианките още държаха, е наказах ги сутринта пък аз :)
Отговори

ГостBuxalkata_* 06 март 2006 - 20:19

е други снимки ще има ли???? :flag: и какво стана с видеото то пани4иште???някой взели го???? :unsure:
Отговори

dj_simo_boy снимка dj_simo_boy 06 март 2006 - 22:20

Мдаа, добра беше срещата, определено който не дойде изтърва много :flag:
Относно голямата локва това ще го патентовам - с 40 км/ч минаваш 2-3 пъти и не ти трябва автомивка, дори и отчасти двигателя се измива :2bg: :2bg: Така де - поне картера ми лъсна като минах и през тревите след локвата :dancin:
Само не разбрах това стратегически ход от страна на Момчил ли беше или просто така се случи ама ей го на - вече съм Варненеца, иначе съм от Стара Загора а пък живея във София :beer: :2bg:
Наздраве Варненци :nau:
И да се надяваме, че май месец ще сме не 11 ами 111 коли :unsure:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 06 март 2006 - 22:21

За филма какво да ти кажа, zag пак се изложи, засега каза че ще ви го прати по куриер ама и това кога ще е :unsure: ... "като се постопли" :flag: Сега да разкажа и аз малко интересни нещица покрей уикенда. През 2-та дена постояяно ми звъня телефона и всеки казва: "Аз съм ..... къде сте вие какво правите" на доста хора май обещах и да им се обадя, а на никой не се обадих после ама ... ще ме извините. Просто аз карам някой ми звъни пускам се с някой и пак звъни.... ааааа изнервих се. Важното е че май всички са доволни от организацията :) Петък вечерта нещо ми се губи спомням си само някаква зелена напитка и че ритах един кош докъто покрей мен минаваше една патрулка. Събота едвам събудих "съквартиранти.тииии" Хапнахме малко (хамбургер с бира) и посрещнахме големия параход(сенатор) от там разходки малко докъто пристигнат и другите, на пистата имаше доста интересни гонки, някой ги изтървах защото помагах на един закъсал колега в калта, добре че бяхме 9 коли и 20 човека че да го дърпам сам. Най ме е ят че забравих да направя някой замервания с вектрата, че предния ден си бях сменил гуметата. Ама някой ми взе уредчето и добре че се сети да ми го върне :) Още имам и кошмари как ме би RadioDJ голем срам. После вече нямя да коментирам че ще кажат че пак вадя компромати...


П.С.

Цитат

Относно голямата локва това ще го патентовам

Добре че не видя как мина Васко през нея на връщане :) :)
Отговори

zag снимка zag 06 март 2006 - 22:32

Не съм се изложил бе :)
Филма е записан на диск и утре ще се разбера с някой да му го пратя по еконт


И забравих да благодаря на мрънки за това че ме взеха на буксир :) и на колегата за въжето, кето така и не издържа

PS: Чакаме още снимки от Варна и Васко, не ги крийте ей :)
Отговори

compacta снимка compacta 06 март 2006 - 23:45

dj_simo_boy, на Mar 6 2006, 08:20 PM, каза:

Мдаа, добра беше срещата, определено който не дойде изтърва много :flag:
Относно голямата локва това ще го патентовам - с 40 км/ч минаваш 2-3 пъти и не ти трябва автомивка, дори и отчасти двигателя се измива :2bg:  :nau: Така де - поне картера ми лъсна като минах и през тревите след локвата :dancin:
Само не разбрах това стратегически ход от страна на Момчил ли беше или просто така се случи ама ей го на - вече съм Варненеца, иначе съм от Стара Загора а пък живея във София :2bg:  :2bg:
Наздраве Варненци :nau:
И да се надяваме, че май месец ще сме не 11 ами 111 коли  :unsure:
 

Май месец ще напудря кошника и идвам тос път с него. Ще патувам 5 часа ко трябва ма ще дойда. :nau: :beer:
Отговори

kaka снимка kaka 07 март 2006 - 09:13

zag, на Mar 6 2006, 10:32 PM, каза:

Филма е записан на диск и утре ще се разбера с някой да му го пратя по еконт
И забравих да благодаря на мрънки за това че ме взеха на буксир :) и на колегата за въжето, кето така и не издържа

Прати ги ако искаш на мен, заедно с кутийката за панела, дето я забрави. Момчил ми знае адреса, пращали сме си вече ;)

А за тегленето, няма проблем, който има нужда от теглене да свирка :flag: :unsure: Ако имахме повече въжета, може би щях да успея всичките да ви навържа зад мен :newsm65:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg