Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Astra G - Angel Eyes

Гостpeshokn_* 13 февруари 2009 - 15:44

Бих казал - много добре!
Отговори

ceko снимка ceko 16 март 2009 - 21:28

http://pitstopshop.eu/product_info.php?cPa...roducts_id=3192

Я да използвам темата за да не пускам нова!!Гледам ги ей тия фарчета горе и много ми приличат на сонар но пише че са нан някаква си dectane германия??та има ли нещо по различно в тях и дали са по качествени от сонарските и тези на FK!!
Отговори

Бате Жоро снимка Бате Жоро 16 март 2009 - 21:34

Невероятно седят :biggrin:
Отговори

Vas снимка Vas 16 март 2009 - 21:52

:biggrin: Че има фотошоп има, но това не означава че самата кола и фаровете не са истински.
Уникална е колицата
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 16 март 2009 - 22:26

 Vas, на 16 Mar 2009, 09:52 PM, каза:

:biggrin: Че има фотошоп има, но това не означава че самата кола и фаровете не са истински.
Уникална е колицата


Дразнител! :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Отговори

Gomes снимка Gomes 17 март 2009 - 00:05

Колега, понеже и аз отдавна искам да си сложа такива и след думите ти, че е лесно направо се разтопих от удоволствие. Но да запитам, по отношение на мигача виждам, че е част от фара. Не е ли прекалено бледа светлината през деня от него?
Отговори

blademasta снимка blademasta 17 март 2009 - 13:11

Здравейте колеги.Реших да ви драсна един два реда.Първо - и аз като всеки вас харесах снемките и веднага си купих такива фарове - уникат са.Второ - набутах се да си купя SONAR - след 1 година лупите им паднаха и сега свети по-надолу (ТАКА СИ КАРАМ ПОВЕЧЕ ОТ ГОДИНА И НЕ Е БОЛКА ЗА УМИРАНЕ) и като отидох да ми ги оправят ми казаха, че трябвало да ги отварям, да ги захващам ръчно и после да затварям със силикон фара - хич не ми харесва тая история.Трето - купувайте на FK защото като цена никва разлика, а като начество и два ринга имат мисля , че са идеални.Просто това ми е опета и съветите.

P.S. АКО НЯКОИ МУ СЕ ЗАНИМАВА И ИСКА КАТО ПОИТЕ ФАРОВЕ СЪМ ГОТОВ ДА ГИ ПРОДАМ ПО ДОГОВАРЯНЕ( ТАКИВА СА МОЙТЕ http://www.bgtuning.com/catalog/product_in...products_id=539 )
Мнението беше редактирано от blademasta: 17 март 2009 - 13:13
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 17 март 2009 - 14:49

Ето още един сайт (немски), пращат до БГ за 25 Евро http://wp1054369.wp085.webpack.hosteurope....3reqidcqd621g24
Обърнете внимание, че имат електрически leveling механизъм. Някой ползвал ли е такова нещо? Успява ли наистина да регулира в движение, или този механизъм означава само обикновеното местене на степени нагоре-надолу?
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 18 март 2009 - 12:38

 bat_jorko, на 17 Mar 2009, 02:49 PM, каза:

Ето още един сайт (немски), пращат до БГ за 25 Евро http://wp1054369.wp085.webpack.hosteurope....3reqidcqd621g24
Обърнете внимание, че имат електрически leveling механизъм. Някой ползвал ли е такова нещо? Успява ли наистина да регулира в движение, или този механизъм означава само обикновеното местене на степени нагоре-надолу?



Тъй като за различните модели пише "ръчен" и "електрически" най-вероятно става дума за стандартното регулиране на няколко нива.
Отговори

ceko снимка ceko 19 март 2009 - 13:03

Е няма ли някой който е сложил машинките от оригиналдъ фаровете на такива било то сонар или фк!!много ми е чудно как става та ако някой се е справил нека сподели доста хорица се интересуват от това и да кажа че май е причина повечето да се замислят дали да си купят такива !!
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 19 март 2009 - 14:51

 ceko, на 19 Mar 2009, 01:03 PM, каза:

Е няма ли някой който е сложил машинките от оригиналдъ фаровете на такива било то сонар или фк!!много ми е чудно как става та ако някой се е справил нека сподели доста хорица се интересуват от това и да кажа че май е причина повечето да се замислят дали да си купят такива !!



аз съм с FK и машинките са ми от оригиналните HELLA, стават без никакви проблеми! не ги слагах аз - за това не мога да дам подробно инфо на самата процедура.
Поздрави !
:icon_razz2:
Отговори

ceko снимка ceko 19 март 2009 - 21:02

Атака благодаря ви!!!Сега ще се се ориентирам и аз към таквиз фарчета ,из форума четох някой ги предлагаше на по тънки пари ама неможах да намеря темата
Отговори

neiman снимка neiman 22 март 2009 - 22:27

А за ASTRA H на какви цени може да се намерят ? :dancin:
Отговори

Гостpeshokn_* 14 април 2009 - 12:46

Аз съм ги слагал машинките - нищо сложно не е, просто е доста чъчкава история. Сега и да се опитам да ти го обясня нагледно, няма да ме разбереш.
Сонар, мисля, че нямаха дупки за машинките за реглажа, докато при ФК гарантирано ги има. Като хванеш самия фар, хващаш с другата ръка машинката и я въртиш 45 градуса в посока обратна на часовниковата стрелка. След това машинките се издърпват с малко напън. Веднъж направил това, ще знаеш как да ги сложиш в ФК фаровете. Процедурата е същата в обратния ред.

Прикачам снимки на машинките за реглажа на фаровете при Astra G!!! Ако ги търсите в немския ebay, на търсачката се пише ASTRA G Stellmotoren Leuchtweitenregulierung и готово!

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

jiggeee снимка jiggeee 14 април 2009 - 13:46

 peshokn, на 14 Apr 2009, 01:46 PM, каза:

Прикачам снимки на машинките за реглажа на фаровете при Astra G!!! Ако ги търсите в немския ebay, на търсачката се пише ASTRA G Stellmotoren Leuchtweitenregulierung и готово!


мойте бяха изгоряли и двете и алтернативен вариант който използвах беше, чрез колегата pepel - мисля че 40лв. ми излезнаха 2те. голям кефец ми стана като ги монтирах :icon_wink2:

Поздрави :icon_wink2:
Отговори

variable intake system снимка variable intake system 06 май 2009 - 23:34

Колеги, искам съвет - решил съм да слагам "черните" фарове на Астрата и ме инетересува кои да сложа, за да не съжалявам после. Hella са класика в жанра, но са и леко скъпи, DEPO са евтини, но за тази марка фарове не съм чувал нищо хубаво. Съветите са добре дошли, ще се радвам ако някой има щракнати DEPO фарове след известна употреба.... ако се сещате и за др марки фарове - казвайте. Благодаря предварително.
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 06 май 2009 - 23:37

Сам си отоговри на въпроса - "DEPO са евтини, но за тази марка фарове не съм чувал нищо хубаво" - бягай далече от тях - абсолютен, долнокачествен боклук !
Отговори

variable intake system снимка variable intake system 06 май 2009 - 23:43

 siegfrid, на 07 May 2009, 12:37 AM, каза:

Сам си отоговри на въпроса - "DEPO са евтини, но за тази марка фарове не съм чувал нищо хубаво" - бягай далече от тях - абсолютен, долнокачествен боклук !


ужас, ти уби и малката останала надежда в мен :) ... както и да е, мерси :)
а по принцип (въпреки, че не съм чувал) Valeo правят ли такива фарове?
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 06 май 2009 - 23:51

Общо взето аз не бих заложил, на който и да е от съмнително евтините варианти....
Малко хора си дават сметка, че от правилната работа на фаровете им и доброто осветяване на пътя зависи живота им .

Това успях да намеря набързо... Сигурен съм, че ако потърсиш внимателно ще намериш това, което търсиш на цена която те устройва :blink:
FK, Кристални фарове Opel Astra G черен хром
SONAR, Кристални фарове ''Ангелски очи'' за OPEL ASTRA G черни
SONAR, Фарове за Opel Astra G - Черни
Мнението беше редактирано от siegfrid: 06 май 2009 - 23:53
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 07 май 2009 - 10:23

Депо са фарове среден клас на достъпни цени.На мойта са депо с лупа и съм пре-доволен!Няма да съжаляваш ако си ги вземеш.А и са толкова ефтини че ако ти се прецака нещо винаги може да си ги смениш.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg