Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Софийска група за събора

Тази тема е заключена « Prev

Ивчо снимка Ивчо 02 юни 2012 - 18:58

Съборът наближава остават по малко от 35дни.Време е да започнем да мислим за това тази година ще има ли организация за общо пътуване,както други години или не.Ако ще има кой мисли да пътува с колоната и други такива въпроси.

Програмата вече е ясна предлагам да видим има ли желаещи за поредна година да направим колона.

Понеже откриването е отново в девет часа, може да ползваме програмата от миналата година:

Цитат

ДАТА 07.Юли.2012г.

Сборен Пункт - ЛУКОЙЛ - Църна Маца - 06:30ч.

Лукойла се намира на автомагистрала Тракия след Караулката посока Пловдив!
Публикувано изображение

Тръгване от бензиностанцията в 07:00ч точно! Моля всеки колега да се постарае да тръгне на време ако желае да кара в колоната.

Разтоянието от София до с.Калояново /пистата/ е 150км. Очакваното пристигане на колоната там е към 09:00ч.

Ще има водещ автомобил който ще има грижата да държи колоната в стегнат вид със скорост около 100/110км.ч. Моля всички шофьори желаещи да бъдат част от това да бъдат отговорни, разумни и при необходимост да подпомагат безпроблемното придвижване на автомобилите по магистралата.

Много важно, да се спазва реда в колоната! Който както се е подредил и е тръгнал, трябва така да стигне на пистата (изключвам непредвидени ситуации). Състезанията ще се проведат на пистата! - До там който иска в колоната се закача за задния номер на колата пред него и не се опитва да мине 2 коли напред за да покаже колко е гъзар и колко е бърз.

Хора който се опитват да стигнат на по-предни позиции, изпреварвайки колегата пред себе си ще бъдат публично порицани на пистата!

Миналата година го постигнахме, смятам че тая година сме порастнали и ще е още по-добре!

Моля да се спазват правилата за движение по-пътищата и нашия клуб да служи за пример!
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 02 юни 2012 - 22:31

За сега идвам и ще се лиша даже от джанти и още полувин дузина неща само и само да присъствам.Но ако и тази година някой "РК" ме изнерви се цепя и си карам като пич!
Отговори

Teodosi снимка Teodosi 08 юни 2012 - 18:07

Аз съм за груповото пътуване само кажете кога и къде точно :)
Отговори

Globe снимка Globe 08 юни 2012 - 18:48

аз ще трябва да пътувам рано най-вероятно ,но като цяло доста ми се пътува със групата !
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 08 юни 2012 - 22:44

....мирен Шаро, миииирен.....още нямаме програма, в колко е прегледа, стартовете и т.н., така че добре, ама трябва за поизчакаме с организацията...
Отговори

Divko снимка Divko 09 юни 2012 - 14:22

Колеги аз искам да ви попитам нещо тези ,които са участвали .... Тъй като задните ми гумета са си бая износени ще се наложи ли да ги сменям ако искам да участвам
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 09 юни 2012 - 14:50

Оо не,тая година само минавам да ви видя на Църна маца и си перя сам натам,със 50 тръгни-спри няма да стане!Миналата година със Алекс683822358457309 и Слав си изпердашихме надолу и със 180-200 ми е много по-удобно...
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 09 юни 2012 - 17:05

Вие хубаво се разбирате, ама като гледам има вероятност събор въобще да няма....А ако има аз съм си в пакет с gadjo.
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 09 юни 2012 - 17:46

То от такива хора,където на уговорка за среща в техния град не идват какъв събор да има.Както е тръгнало с този контингент скоро хора и във форума няма да останат.То се видя,че тая година няма никой за групово пътуване,така че моля УС да слага катинара на темата и аз ще си пътувам отделно.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 09 юни 2012 - 19:20

Няма да се слага катинар,малко хора ли се знаем?!Как така няма да има събор като гледам и програма има?
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 09 юни 2012 - 19:31

Моето присъствие все още не е сигурно.Възможно е да пропусна(както и миналата година) събора.Ако присъствам на събитието то най-вероятно ще пътувам от Карлово,и няма как да съм в Софийската група.Пък и честно казано ако повечето хора са мераклии за високи скорости 180 - 200 както е писал колегата milcho2005 се губи смисъла от колоната.......
Мнението беше редактирано от sashonikolov: 09 юни 2012 - 19:32
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 09 юни 2012 - 20:05

 Ивчо, на 09 юни 2012 - 17:46, каза:




Не бре Ивчо, става въпрос, че още не се знае кога е прегледа, няма пуснати документи за заявка и т.н.

Иначе аз съм твърдо навит да пътуваме в колона, но по-организиранко, че миналата се наложи да разтоварвам на юруш баба Вехта на пистата за да се класирам за прегледа.

Пак казвам, ако има организация за пътуване в колона и да има достатъчно време да пристигнем когато трябва без да развиваме безумни скорости като 180-200 съм с "двете ръце" да колоната, но все пак нека запазим адреналина за каране на пистата, да не се правим на състезатели по пътищата.

ПП: Опа сори, току що видях че има програма...та според нея моето мнение е такова: събираме се, когато се събираме, но в 7:00 /седем нула нула/ тръгваме, скорост 110-120 км/ч и към 8:20-тина сме на пистата, имаме 40-тина минути да разтоварим домати, чушки, праз, седалки и готово...но пак казвам - 7:00 да сме излетели, пък на който му е кеф, знае къде е пистата, ако не знае има карти, GPS-и и т.н. Никой не сме вързали.
Мнението беше редактирано от Емо Ангелийн: 09 юни 2012 - 20:12
Отговори

V6 Drag Team снимка V6 Drag Team 10 юни 2012 - 04:57

06:30 на лукойла на църна маца,до 07:00 да се съберем и да тръгваме!
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 11 юни 2012 - 17:15

"-----" Предлагам отново Жорката да води!
Мнението беше редактирано от BatSlav: 12 юни 2012 - 08:38
Отговори

FloW снимка FloW 11 юни 2012 - 18:50

Дано всичко да е наред и ще се включа и аз :) само да успея да завърша работата по Астричката... а за колона честно казано бих се включил, тъй като при такова мероприятие ми е много приятно да виждам Опели навсякъде около мен :)
Отговори

Daredevil_666 снимка Daredevil_666 11 юни 2012 - 19:00

Мен вероятно никой не ме познава, но предполагам не пречи да се включа в колоната :) Ще съм на бензиностанцията в 7без 15 тогава :) Ще продължавам да следя темата!
Отговори

benzata снимка benzata 12 юни 2012 - 00:06

Колоната е едно от най-яките неща за целия събор..тази година пак съм там! :)
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 12 юни 2012 - 00:18

Никой не е споменал мерене на пишки,а каране.Не искам никой да се влияе от мойто мнение,просто споделям гледна точка.
Когато пътя позволява се кара бързо когато не- нормално.
Но реално погледнато риска да стане катастрофа миналата година беше много-по голям в колоната отлколкото с 200.Тва тръгни-спри и да се кара с 50 на магистрала определено не беше ок.
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 12 юни 2012 - 08:28

Милчо,това как ще пътуваш дали със 150 или 200 слабо ме вълнува.Пуснах темата за да се разберем тези,които ще пътуват заедно от София до Калояново.Естествено ти,бат Слав и Виктор трябва да усерете всяка тема.На единият перничате по пътя му били виновни,другият е толкова бърз и му пораснала пи*ката,че чак си я настъпва.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 12 юни 2012 - 08:34

 Ивчо, на 12 юни 2012 - 08:28, каза:

Милчо,това как ще пътуваш дали със 150 или 200 слабо ме вълнува.Пуснах темата за да се разберем тези,които ще пътуват заедно от София до Калояново.Естествено ти,бат Слав и Виктор трябва да усерете всяка тема.На единият перничате по пътя му били виновни,другият е толкова бърз и му пораснала пи*ката,че чак си я настъпва.

Еее ти пък сега в коланата сме Ивчо даже и часа си знаем.Миналата година на 2 пъти щях да се ударя в зелената вектра б с номер "РК" и веднъж в бързата калибра пак със същия номер.Това всичко все в колоната, какво да направя да си трая ли е няма да стане.Тази година съм пак в колоната но ще бъда по назад!!Защо пак сме виновни не разбрах,но щом те дразнЯ ок :sad:
Мнението беше редактирано от BatSlav: 12 юни 2012 - 09:00
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg