Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

yasmania в София

Тази тема е заключена Next »

veseliq roger снимка veseliq roger 13 април 2008 - 23:17

убаво беше; коли,жени,перни4ании и варненци,тоя яската искупи сите калибри в софиа;ненаситен бе :gazim:
Отговори

Maiky снимка Maiky 13 април 2008 - 23:55

Беше хубава среща, видяхме се с доста хора, по свършихме някоя и друга работа! Яската беше на гости, Калибрите превзеха форума, имаше и Перничани! И въпреки лошото време се напълни цялото ОМВ!
Ето и линк към всички снимки, които правихме тази вечер на Резиденса! Има и добри попадения, но има и доста размазани! Който има желани нека ги разгледа всичките! Снимки Опел Клуб
Отговори

Nomak снимка Nomak 14 април 2008 - 01:06

yaskata като гледам ще изкупи всичко живо което на него пише Калибра де :beer: Ама нищо лошо няма жив и здрав да е все по често да ни навестява :nau:
Отговори

Иво снимка Иво 14 април 2008 - 10:17

Да, имаше масирано присъствие на калибри. Само дето на резиденцията беше тъмно и за това не се получиха снимките. И да не съм чул повече негативни мнения за голфаджийте. Както видяхте карах голф, играх голф и ще приемам лично всяка нападка :beer:
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 15 април 2008 - 13:14

мдаа Калибрите превзеха срещата :beer: интересно беше, но на резиденцията си беше много тъмно иначе добре се бяха подредили :nau: иначе яска ко стана в понеделник :nau:
Отговори

Taz снимка Taz 15 април 2008 - 21:13

ето още малко снимки

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

yasmania снимка yasmania 15 април 2008 - 22:48

Пфууууу даЕба не остава време да си вляза у форума да видя какво що...

първо искам да благодаря на всички пичове с които имах честта да се видим и общуваме в неделята, както и за поммощта която ми предложиха и осъществиха. Много ми беше приятно, чувствах се свой сред свои, за минутка не съм изпитал притеснение неудобство от непознато място или умора през цялото време с Вас.



 veseliq roger, на Apr 13 2008, 08:17 PM, каза:

убаво беше; коли,жени,перни4ании и варненци,тоя яската искупи сите калибри в софиа;ненаситен бе :gazim:


Софийка, ма не само :nau:


 Maiky, на Apr 13 2008, 08:55 PM, каза:

Беше хубава среща, видяхме се с доста хора, по свършихме някоя и друга работа! Яската беше на гости, Калибрите превзеха форума, имаше и Перничани!


Отново ми се изпълни сърцето ... и ВАс си ви видях и с още хора се изпозапознахме, свършихме доста работа и се поохарчих, но прекарването ми беше 6 точки, благодарение на вички Вас


П.С. а Пацо нещо телефона му ме отхвърляше вечерта, треа го питам дали му имам актуалният.


 Nomak, на Apr 13 2008, 10:06 PM, каза:

yaskata като гледам ще изкупи всичко живо което на него пише Калибра де :beer: Ама нищо лошо няма жив и здрав да е все по често да ни навестява :doh:


те калибрите скоро няма да остареят братле, докато се порадваме на тази вече 6 цилиндровите максимално оборудвани от последните си години няма да са акцизни.... да видим докога ще ми продължи манийката :nau:


 Лудия Макс, на Apr 15 2008, 10:14 AM, каза:

мдаа Калибрите превзеха срещата :nau: интересно беше, но на резиденцията си беше много тъмно иначе добре се бяха подредили :nau: иначе яска ко стана в понеделник :19a:


В понеделник с Боби се изпратихме, той на работа, аз По работа, и кажи речи това заради което бях дошъл свърши още до към 9 часа. След което трябва да се издаде сертификат с лиценз на TUV , и женсата казва- до половин един час ще са готови. След половин час каза същото, след 2 часа- отново същото.
В крайна сметка си взех въпросният сертификат в 1 часа по обед и чак тогава хванах наобратно пътя, в 18 часа си бях в къщи.

Но не съм се и съмнявал де, то знаем как е всичко с наще държавни агенции администрации и всичката леш покрай тях.

 Taz, на Apr 15 2008, 06:13 PM, каза:

ето още малко снимки


Супер са и тези снимки, я поразгледайте имам впечатление че момичето ти ме хвана в някой и друг кадър, прати ми ги ако искаш на мейла, да си гледам фейса сред вашите :nau: и я поздрави !
Отговори

Taz снимка Taz 15 април 2008 - 23:14

 yasmania, на Apr 15 2008, 10:48 PM, каза:

 Taz, на Apr 15 2008, 06:13 PM, каза:

ето още малко снимки


Супер са и тези снимки, я поразгледайте имам впечатление че момичето ти ме хвана в някой и друг кадър, прати ми ги ако искаш на мейла, да си гледам фейса сред вашите :nau: и я поздрави !


10x братле :nau: Надявам се, че като домакини се представихме добре :)

А ето и тези на които ни се виждат мутрите. На първата не се смейте много! :beer:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 16 април 2008 - 00:55

Vidin Rulez
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 април 2008 - 07:50

Публикувано изображение

КАЛИБРА ТИИМ
Отговори

O-Z снимка O-Z 16 април 2008 - 10:15

:thu: :beer: :thu: Дано да не ги виждам на светло някъде тея...
Отговори

Дамян снимка Дамян 16 април 2008 - 10:47

 O-Z, на Apr 16 2008, 10:15 AM, каза:

:thu: :beer: :thu: Дано да не ги виждам на светло някъде тея...



Що е,я ги скиИ кви са готЯни,ко им има,красавци
Отговори

Nomak снимка Nomak 16 април 2008 - 11:32

 Scorpion_BV, на Apr 16 2008, 07:50 AM, каза:

КАЛИБРА ТИИМ

Калибра тийма се оказа доста по-голям дори от този на снимката :beer: Имаше и още един болен ама уви снимка не го лови :thu:
Отговори

Иво снимка Иво 16 април 2008 - 12:29

 O-Z, на Apr 16 2008, 10:15 AM, каза:

:thu: :thu: :thu: Дано да не ги виждам на светло някъде тея...


Ти гледай и на тъмно да не ги срещнеш, че ще те .... у белата ризка :beer:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg