Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Националени протести против високите цени на горивата.

Тази тема е заключена

t_g_stoev снимка t_g_stoev 13 март 2011 - 19:18

Лошото колеги че най активни се оказват софиянци.По другите градове почти е нямало такава голяма вълна на протестиращи.Явно бензинът там е по ефтин.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 13 март 2011 - 19:28

 t_g_stoev, на 13 март 2011 - 19:18, каза:

Лошото колеги че най активни се оказват софиянци.По другите градове почти е нямало такава голяма вълна на протестиращи.Явно бензинът там е по ефтин.

Мился,че е нормално това.Все пак София е близо 2 милиона,а и най много автомобили.Мен лично ми харесва идеята на Благоевград и региона да заковат Е79.
Отговори

Diesel Power снимка Diesel Power 13 март 2011 - 19:34

Определено днес беше прилично въпреки че полицията малко ни разкъса напът към народното събрание .... а за следващата седмица съм съгласен с колега да направим организация и да се включим като клуб днес доста търсих по големи сбирки на колеги но може би понеже не Ви познавам или просто нямаше повече от 3 опела с лого на клуба на едно място .... Видях колеги от Алфа клуба от Фолксваген Мерцедес ... но нещо куцаше при нас маи ... на 3 пъти се разминах с колегата Иво с Кърджалииската астра но нямаше как да свирна да се спрем понеже всички свириха ..... :) Другата седмица ще организирам повече хора и от моите колеги ... :) Тази пародя трябва да спре !
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 13 март 2011 - 20:01

 Diesel Power, на 13 март 2011 - 19:34, каза:

Определено днес беше прилично въпреки че полицията малко ни разкъса напът към народното събрание .... а за следващата седмица съм съгласен с колега да направим организация и да се включим като клуб днес доста търсих по големи сбирки на колеги но може би понеже не Ви познавам или просто нямаше повече от 3 опела с лого на клуба на едно място .... Видях колеги от Алфа клуба от Фолксваген Мерцедес ... но нещо куцаше при нас маи ... на 3 пъти се разминах с колегата Иво с Кърджалииската астра но нямаше как да свирна да се спрем понеже всички свириха ..... :) Другата седмица ще организирам повече хора и от моите колеги ... :) Тази пародя трябва да спре !


Ха, може, когото видях със стикери на клуба и нямаше лого му свирнах и му дадох! А Полицаите не ми се говори за тях! Паника паника и пак паника.
Отговори

Petar снимка Petar 14 март 2011 - 09:29

И аз бях на Г.М.Димитров,но много слабо участие от ОКБ мислех че ще има повече души от клуба но уви......Евала на BMW клуба!!!!
Аз съм "за" да се събереме някъде и да отидеме на протеста заедо.
Отговори

Maiky снимка Maiky 14 март 2011 - 09:47

 Petar, на 14 март 2011 - 09:29, каза:





Петре, писах в Основен в главната тема как трябва да станат нещата! Само си чешем езиците. Така само изнервяме касиерките и бензинджиите, ефект няма! Пред парламента е истината!
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 15 март 2011 - 09:37

Може би си прав, но всичко опира до единство и прочие. И това е начин от където произтича проблема, да бъдат те първите потърпевши, а после всички по реда!

Информация от сайта на протеста, преди минути:
" НА 27 МАРТ 2011 г ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ВТОРИ ПРОТЕСТ! НАЧАЛНИЯТ ЧАС Е 13:00 ЗА ВСИЧКИ ГРАДОВЕ! ПРОТЕСТЪТ ЩЕ СЕ СЪСТОИ В БЛОКИРАНЕ НА ВАЖНИ ПЪТНИ АРТЕРИИ ВЪВ ВСЕКИ ГРАД!"

Ще следя за развитието и ще метна информацията и във форума!
Отговори

Жоро снимка Жоро 15 март 2011 - 11:56

 Petar, на 14 март 2011 - 09:29, каза:

И аз бях на Г.М.Димитров,но много слабо участие от ОКБ мислех че ще има повече души от клуба но уви......Евала на BMW клуба!!!!
Аз съм "за" да се събереме някъде и да отидеме на протеста заедо.

Дам мернах те по Цариградско, видях и един черен кадет със златни джанти, дет май е с турбото от Гоце Делчев...
Отговори

Гостballads_* 15 март 2011 - 18:15

ДА ПОКАЖЕМ, ЧЕ СМЕ СИЛНИ!!!

КАНЕТЕ ВСИЧКИТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ! НЕКА ПОНЕ СЕГА УСПЕЕМ ДА ПОСТИГНЕМ СВОЕТО!!!



СОФИЯ - 27 март 2011 г среща на Бензиностанция OMV на бул. Г.М.Димитров - кръстовището с бул.Кл. Охридски в 13 00 ч.

СОФИЯ 2 - ЗАПАД - 27 март 2011 Среща в 13:00 на Паркинга на Кино Арена Запад

ПЕРНИК - 27 март 2011 среща в 17:30 на ЖП гара МЕТАЛ

СТАРА ЗАГОРА - 27 март 2011 среща в 13:00 на паркинга на Техномаркет Европа

ПЛОВДИВ - Сборен пункт изхода на паркинга на Метро в Тракия 27 март 11.30часа.Да се съберем до 12.00 най късно и да се разпределяме по бензиностанциите.

ПАЗАРДЖИК - 27 март 2011 Среща в 11 30 на битака, след което цялата група зарежда бензин за стотинки, по няколко пъти.
Пригответе си стотинки :)

БУРГАС - 27 март 2011, среща на паркинга на МЕТРО в 12:00 ч, бензиностанциите ще се определят в последствие.

ВАРНА - 27 март 2011 среща на паркинга на крайбрежната алея в 13.30 ч

ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 27 март 2011 Среща на паркинга на Практикер в 11:00 ч

РУСЕ - 27 март 2011 Среща в 12,00 ч Кауфланд (на кръговото)

ПЛЕВЕН - 27 март 2011 Среща в 13:30 ч на Паркинга на Кауфланд (до парк "Кайлъка)

МОНТАНА - 27 март 2011 Среща в 13:00 ч на автопазара (полигона) до стадиона

ГАБРОВО - 27 март 2011 Среща в 12:00 ч на Паркинга пред ЖП Гарата

КАЗАНЛЪК - 27 март 2011 Среща в 12:00 ч на паркинга зад Универмага

ДОБРИЧ - 27 март 2011 Среща в 12:00 ч до вторични суровини, където се провеждат ежеседмично гонките

ШУМЕН - 27 март 2011 Среща в 11:00 ч на бул. Симеон Велики-до Томбул джамия

ДИМИТРОВГРАД - 13 март 2011 Среща в 13:00 на паркинга на парк Марица





това е копирано от фейсбук

Мнението беше редактирано от ballads: 15 март 2011 - 18:33
Отговори

Diesel Power снимка Diesel Power 17 март 2011 - 22:47

Какво ще рече това за нас? 12.00ч на бояна и 12.30 общо взето се тръгва към сборния пункт ?
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 17 март 2011 - 23:14

 Diesel Power, на 17 март 2011 - 22:47, каза:

Какво ще рече това за нас? 12.00ч на бояна и 12.30 общо взето се тръгва към сборния пункт ?


Все още няма официална информация за град София.
Координаторите за София, не са си свършили работата. Протеста е на 27-ми защото е дадено технически време до 25-ти да се чуят решенията и мерките които държавата ще вземе по повдигнатите въпроси. При информация, тя ще бъде оповестена във форума ни!
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 22 март 2011 - 16:02

Относно предстоящият протест на 27.03.2011г.
Всичката актуална информация може да намерите на линка на протеста http://gorivo.net

За София град имаме уговорен метод на действия, ще го обсъдим и до утре - сряда ще има официална информация за София град!
Успех на всички, дано този път ни чуят!

Отговори

bambam снимка bambam 23 март 2011 - 18:33

Вече има актуална информация за София!


Група 1- от 12:00 до 12:40 среща на паркинга на МЕТРО на бул. Цариградско шосе срещу Експо центъра. В 12:40 тръгване към детелината за магистрала Тракия. Може да се въртите на детелината както си искате, важно е да се запушат и 2-те ленти и най-вече десния завой за магистрала Хемус.



Група 2- от 12:00 до 12:40 среща на бул. Ботевградско шосе, като първите коли спират преди бул. Владимир Вазов (преди тунела). Булеварда е достатъчно широк, има достатъчно място. В 12:40 тръгване към детелината за магистрала Хемус. Важно е да се запушат и 2-те ленти и най-вече десния завой от лентата за влизане в София


Група 3- от 12:00 до 12:50 среща на паркинга на МЕТРО Люлин. В 12:50 тръгване към кръстовището на бул. Сливница и Околовръстен път, като предлагам да се спре по рано, защото на светофара има караулка и ще ни изгонят на момента.


Група 4- от 12:00 до 12:40 среща ма Околовръстното шосе, като първите коли спират преди светофара с бул. Братя Бъкстон. В 12:40 тръгване към кръстовището на Околовръстен път и бул. Цар Борис ІІІ.



Група 5- събиране на езерото Ариана и в 13:00 блокиране на Орлов мост, за хората, които са пеша.
Аз съм от Младост ако има някой може да се съберем и да заформим ОПЕЛ Кортеж Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от bambam: 23 март 2011 - 19:12
Отговори

omegaab снимка omegaab 23 март 2011 - 18:52

Ако някой тръгва от бул. Владимир Вазов да пише, за да се съберем повече коли.
Отговори

Гостballads_* 24 март 2011 - 00:01

 bambam, на 23 март 2011 - 18:33, каза:

Вече има актуална информация за София!


Група 1- от 12:00 до 12:40 среща на паркинга на МЕТРО на бул. Цариградско шосе срещу Експо центъра. В 12:40 тръгване към детелината за магистрала Тракия. Може да се въртите на детелината както си искате, важно е да се запушат и 2-те ленти и най-вече десния завой за магистрала Хемус.

Група 2- от 12:00 до 12:40 среща на бул. Ботевградско шосе, като първите коли спират преди бул. Владимир Вазов (преди тунела). Булеварда е достатъчно широк, има достатъчно място. В 12:40 тръгване към детелината за магистрала Хемус. Важно е да се запушат и 2-те ленти и най-вече десния завой от лентата за влизане в София


Група 3- от 12:00 до 12:50 среща на паркинга на МЕТРО Люлин. В 12:50 тръгване към кръстовището на бул. Сливница и Околовръстен път, като предлагам да се спре по рано, защото на светофара има караулка и ще ни изгонят на момента.


Група 4- от 12:00 до 12:40 среща ма Околовръстното шосе, като първите коли спират преди светофара с бул. Братя Бъкстон. В 12:40 тръгване към кръстовището на Околовръстен път и бул. Цар Борис ІІІ.



Група 5- събиране на езерото Ариана и в 13:00 блокиране на Орлов мост, за хората, които са пеша.
Аз съм от Младост ако има някой може да се съберем и да заформим ОПЕЛ Кортеж Публикувано изображение




аз съм пеша но съм от западната част на София
Отговори

Злобич снимка Злобич 24 март 2011 - 12:18

Колеги ако колата ми стане готова до обяд ще се присъединя към протеста,че имахме неравностойна битка със задницата на едно такси.
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 25 март 2011 - 20:08

Утре Събота от 14:00ч. на паркинга пред резиденция "Бояна" ще се раздават безплатни плакати и флайери за колите с логото на Протеста! Всеки който няма и желае, може да заповяда да му бъде даден! Търсете сива Opel Astra G с рег.№ К.... и логото на протеста на задните странични стъкла!
Мнението беше редактирано от ivo_valentinov: 25 март 2011 - 20:08
Отговори

burn666 снимка burn666 25 март 2011 - 22:54

Колеги, а след това ще ходим ли пред народното събрание?
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 26 март 2011 - 18:39

Пускам тази тема след разговор с Maiky

Утре 27-ми Март ще се проведе вторият национален протест против високите цени на горивата !

Сборен пункт: 11:00-11:30ч. паркинга пред резиденция Бояна! Който няма стикери ще му бъдат дадени!
11:30ч. тръгване към OMV бул. Д-р Г.М. Димитров.
Тези които им е далече Бояна да се съберат на ОМV бул. Д-р Г.М. Димитров, а от там продължаваме към 1ви сборен пункт на Протеста!
Паркинга на Mагазин METRO на бул. Цариградско шосе срещу Експо центъра от 12:00-12:40.
В 12:40ч. тръгване към детелината за магистрала Тракия.
Цел запушване на 2-те ленти и самата детелина на Околовръстен път и магистрала Тракия!




Не забравяйте, че тази нощ в 03:00ч. трябва да преместим часовниците си 1 час напред!
Часовете са по новото време!!!
Мнението беше редактирано от ivo_valentinov: 26 март 2011 - 19:10
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 26 март 2011 - 22:32

Понеже гледам някакво мерене,ще затрия последните мнения,които не се отнасят до протеста.За в бъдеще се придържайте към темата.Благодаря.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg