Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Шопи към Дракон-а... 6:30ч. Лукойл Църна Маца! 7:00ч. тръгване!

Тази тема е заключена

Liubeznia снимка Liubeznia 13 юни 2011 - 20:06

Колеги, та вие самите още на първа страница го предлагате него. Аз до момента оставам с впечатлението, че той е човека по това което е написал.
Отговори

Жоро снимка Жоро 14 юни 2011 - 08:44

 Liubeznia, на 13 юни 2011 - 20:06, каза:

Колеги, та вие самите още на първа страница го предлагате него. Аз до момента оставам с впечатлението, че той е човека по това което е написал.

АААААА Любезни ми господине, не съм се самопровъзгласявал за нищо!!! - написал съм пропуските от миналата година и идеи за тази...
Ако другите са доволни от мен мога и тази година да повлека крак, ако ли пък смятат, че някой ще се справи по-добре от мен...
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 14 юни 2011 - 09:29

 Жоро, на 14 юни 2011 - 08:44, каза:

АААААА Любезни ми господине...

Хаххах :), Жоре моя глас отива за теб защото имаш опит и си един от най-уважаваните членове в ОКБ.
Отговори

snoopy снимка snoopy 14 юни 2011 - 22:23

Мога и аз да водя :devil-smiley-019:
Отговори

Maxx снимка Maxx 19 юни 2011 - 07:12

 Жоро, на 06 юни 2011 - 09:42, каза:



2. Да станциите са проблем, не съм запознат дали има по-широкообхватни, но тея вопще не сме ги ползвали!!! Като тръгна колоната и те загубиха обхват! Според мен трябва да се търси или нещо по-добро, или някой да предостави за пътуването 2 мобилни карти дет говорят за без пар междъ тях си и така, да се потдържа втъзка. Че миналата година беше едно набиране, със Sparx сме държали връзка само по мобилните...



Това с картите аз мога да го уредя :drinks:

btw Ако има някой от района на Надежда дето не му се кара сам до Црна Маца, да звънка да идем заедно :)
Мнението беше редактирано от Maxx: 19 юни 2011 - 07:21
Отговори

fanatic снимка fanatic 19 юни 2011 - 09:07

 Liubeznia, на 10 юни 2011 - 09:39, каза:

2008г. :flag:
Публикувано изображение


Тва е една от най-култовите снимки изобщо....Ако автомобилите се появят без марули, шатри, столове и.т.н. за събора няма да е проблем по късното идване... преди се мотахме много защото връщахме колите да разтоварват, което не недопустимо...
Отговори

Sparx снимка Sparx 19 юни 2011 - 10:41

За жалост тази година няма да бъда с колоната, но пък ще ви чакам на пистата :)

Иначе, ето малко фото и от мен от миналата година, гледката беше нечовешка, но за жалост нямах читаво фото да я документирам и съм снимал с едно старо апаратче, което нищо не е направило ...

Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ето и две клипчета от пътуването към Калояново миналата година, благодарение на Ани :)

http://www.youtube.com/watch?v=51EHw0px1yA
Отговори

GT 51 снимка GT 51 21 юни 2011 - 21:20

Ще ходиш на сватба в Сарая ли серсеминоооооо...???? :smile3560: :drinkin: :mhihi: :mhihi:
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 22 юни 2011 - 16:08

Днес се чухме с Жоро по телефона, тъй като мисля, че се разбрахме той да е водещият автомобил. Докато разговаряхме се сетихме, че не сме обсъждали кой ще затваря колоната. Има още малко време, та който има желание нека да пише и ще го обсъдим :)
Отговори

speeeedi снимка speeeedi 23 юни 2011 - 21:33

аз ще съм там и искам пак да съм в великата колона а за последен мога и аз да съм този
Мнението беше редактирано от speeeedi: 23 юни 2011 - 21:35
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 27 юни 2011 - 06:46

От няколко дни съм в преговори с една приятелка да ми отпусне HD камера за записване на пътуването. За целта обаче, евентуално трябва да намеря кой да ми кара колата до Пловдив за да мога да снимам. Другото е, че за по добър ефект трябва да се намери кола с шибидах през който да се показвам :unsure:
Мнението беше редактирано от Ex7r3m1s7a: 27 юни 2011 - 06:48
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юни 2011 - 08:35

Има няколко кабриолета в Сф :) Мисля ,че от там ще снимаш най-добре...
Другото което се сещам е, че Винкела беше с шибидах и той добре обикаляше колоната. Ама тоя човек де е, никй не знае...

P.S. Перник, Благоевград и др. дет минават през София, ще се присъединят ли?
Мнението беше редактирано от Жоро: 27 юни 2011 - 08:37
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 27 юни 2011 - 09:33

За Перник все още не се знае, но на 90% мисля че няма да пътуваме с вас :unsure:
То пък като кажеш Перник като че ли колона от 20 автомобила :biggrin: Най-вероятно сме 2 коли :unsure:
За Благоевград нека Ванката да каже , но пък той ще кара и сигурно потегля по-рано :icon_wink2:
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 27 юни 2011 - 11:30

Абе Жорка аз от къде да снимам ще намеря обаче кой ще ми кара колата, то на всички дето имам доверие за тази работа ще си карат свойте коли :helpsmilie:
Отговори

mileff снимка mileff 27 юни 2011 - 11:49

Тази година и аз ще пътувам с колоната, така че се ангажирам да нося със себе си моето фото, и имам идеята за поизбързам и позабавя на места, за да мога да направя опит за хубави снимки на колоната! :))
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юни 2011 - 12:03

Да, според мен трябва да се прави точно така! Да се изпреварва клоната и да се правят N на брой снимки примерно 10тина докато тя минава, ако апарата ти има тая функция де, послед докато настигаш колоната пак и така, само дет ще е голямо юркане. Също така ако може да се качиш на някой мост или нещо такова по-високо, за да се хване колоната :)
Отговори

mileff снимка mileff 27 юни 2011 - 12:09

Може да скоча и с парашут и да снимам отгоре :))))
Жоро, трябва да ми дадеш тел. за връза, за да можем да се координираме
Иначе апарата го позволява да :)))
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юни 2011 - 12:15

Това с парашута е добра идея, аз мога да вържа 2 дъски на покрива да се приземиш там :)))
Това с моста го написах понеже има няколко удобни места, да речем на Ихтиман, където може да спреш, да снимаш и пак напред :)))
Публикувано изображение

P.S.1 Писах лично на момчето от Пазарджик за да разбера до къде са стигнали с организацията и да взема и негопвия телефон. За да му звънна като тръгваме, наближаваме и т.н.т...
Мнението беше редактирано от Жоро: 27 юни 2011 - 12:18
Отговори

mileff снимка mileff 27 юни 2011 - 12:30

И аз се сетих за моста на Ихтиман.. Ще видим в движение как ще се случат нещата. 0886 277 333 съм аз :)
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 27 юни 2011 - 14:18
Причина за редактиране:: Колега, цитат на предходно мнение не е необходим, ще се наказваме вече... мхихи :]
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 27 юни 2011 - 15:02

 Ex7r3m1s7a, на 27 юни 2011 - 11:30, каза:

Абе Жорка аз от къде да снимам ще намеря обаче кой ще ми кара колата, то на всички дето имам доверие за тази работа ще си карат свойте коли :helpsmilie:

Брат нямаш ли??
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg