Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Няколко супер Астри Ф комби с тунинг!

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 15 септември 2005 - 09:17

Колеги надявам се да ви харесат снимките! Аз лично ако имам финансовата възможност догодина смятам да няправя мойта като тази жълтата! Не съм виждал по сполучлив вариант до сега и е доста радикален <_< <_< Албума със снимките!
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 17 септември 2005 - 08:36

Никаки не са лоши аструните. <_<
Отговори

ГостSh0Ck_* 17 септември 2005 - 08:46

ДОбри са Но има Още какво да се желае от тях :) не ми харесват усобено много но пак биват <_<
Отговори

Downlow снимка Downlow 17 септември 2005 - 18:56

Мене лично червената ми харесва повече.Много са яки малките хриле и джантите :D
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 януари 2006 - 14:19

За тези който желаят да разгледат съм добавил още доста интересни решения по темата в галерията! :huhsign:
Отговори

yasmania снимка yasmania 13 януари 2006 - 14:30

Scorpion_BV, на Sep 15 2005, 07:17 AM, каза:

Колеги надявам се да ви харесат снимките! Аз лично ако имам финансовата възможност догодина смятам да няправя мойта като тази жълтата! Не съм виждал по сполучлив вариант до сега и е доста радикален :huhsign:  :mhihi: Албума със снимките!
<{POST_SNAPBACK}>


Супер са...и жълтата е много хубава. Но само искам да споделя че колкото и хубави джанти да и вземеш, ако я понаправиш и са 14 цола ще стои лееко смешно недоискусурена...
Ти си решаваш ама....
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 януари 2006 - 14:56

yasmania, на Jan 13 2006, 02:30 PM, каза:

Scorpion_BV, на Sep 15 2005, 07:17 AM, каза:

Колеги надявам се да ви харесат снимките! Аз лично ако имам финансовата възможност догодина смятам да няправя мойта като тази жълтата! Не съм виждал по сполучлив вариант до сега и е доста радикален :beer:  :sup: Албума със снимките!
<{POST_SNAPBACK}>


Супер са...и жълтата е много хубава. Но само искам да споделя че колкото и хубави джанти да и вземеш, ако я понаправиш и са 14 цола ще стои лееко смешно недоискусурена...
Ти си решаваш ама....
<{POST_SNAPBACK}>


Това го знам ама има няколко проблема:
1. Колата е 1.4 и така ще си остане :beer: No money for more!
2. Колата е за всекидневна употреба и с нископрофилни гуми с големи джанти ще е едно голямо адче...
3. Големи джанти - скъпи гуми ...
4. В Тунинг център пловдив ми искат 500лв. с халогените и монтажа без боядисване да ми я направят така... а за да взема хубави джанти поне 15" със нови гуми (аз в момента си имам комплект 4исто нови 14") ще ми трябват много повече... Абе всичко опира до пари... С жена ми прайм доход към 600лв. на месец и имаме 2 годишен син... за кое по напред да дам :mhihi: :huhsign: а мерак имам чак немога да спя :fire:
Та така колега, сега ако оспея да я направя външно като жълтата поне ще е добре макар, че май-се разкандардисах, в тез новите дето съм ги постнал има доста изчистени и добре изглежащи машини и май ще се преориентирам...
Отговори

yasmania снимка yasmania 13 януари 2006 - 15:12

Scorpion_BV, на Jan 13 2006, 12:56 PM, каза:

[Това го знам ама има няколко проблема:
1. Колата е 1.4 и така ще си остане  :mhihi:  No money for more!
2. Колата е за всекидневна употреба и с нископрофилни гуми с големи джанти ще е едно голямо адче...
3. Големи джанти - скъпи гуми ...
4. В Тунинг център пловдив ми искат 500лв. с халогените и монтажа без боядисване да ми я направят така... а за да взема хубави джанти поне 15" със нови гуми (аз в момента си имам комплект 4исто нови 14") ще ми трябват много повече... Абе всичко опира до пари... С жена ми прайм доход към 600лв. на месец и имаме 2 годишен син... за кое по напред да дам  :huhsign:  :fire: а мерак имам чак немога да спя  :beer:
Та така колега, сега ако оспея да я направя външно като жълтата поне ще е добре макар, че май-се разкандардисах, в тез новите дето съм ги постнал има доста изчистени и добре изглежащи машини и май ще се преориентирам...
<{POST_SNAPBACK}>



Успех човече!!! На малко хора им е лесно да извадят пари затова което искат, за съжаление практиката тук си е такава.
Инак...не е като да няма астри 1.4 с 15 или повече цола...а ако гумата не е по-ниска от 55 няма да имаш грижи с всекидневната употреба на джантата...а разликата в цени на 14 и 15 цола гуми немисля че е толкова голяма...но и така да е както казвам, то ти си каза основното....за да изглежда формата на колата така- 500лв. За джанти с гуми- пак толкова....еми няма как наистина...едно по едно.............

Успех още веднъж
Отговори

Милен снимка Милен 13 януари 2006 - 16:12

Кажете от къде могат да се купят прагове, брони и другите неща за тунинг на Астра комби? Благодаря.
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 13 януари 2006 - 16:12

Откраднах вече няколко идеи за каравана :huhsign:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 13 януари 2006 - 16:19

kalonkin, на Jan 13 2006, 04:12 PM, каза:

Кажете от къде могат да се купят прагове, брони и другите неща за тунинг на Астра комби? Благодаря.
<{POST_SNAPBACK}>


В Сливен , до женския затвор има всичко каквото поискаш, но конфекция.
В Габрово няматели такъв магазин?
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 януари 2006 - 16:53

kalonkin, на Jan 13 2006, 04:12 PM, каза:

Кажете от къде могат да се купят прагове, брони и другите неща за тунинг на Астра комби? Благодаря.
<{POST_SNAPBACK}>


Колега ти не четеш ли?! Споменал съм, че да ми я направят като жълтата в Тунинг Център - Пловдив ми искат 500лв. - значи там продават това което търсиш. Работят и по снимка, т.е. гепваш коя ти харесва от тези дето съм показал и отиваш и питаш колко кеш треа за да стане твоита като тази която си избрал! :huhsign:
Имат сайт и в нета потърси с гуглето.
Отговори

Pingelov_Junior снимка Pingelov_Junior 19 януари 2006 - 00:03

Астрите са доста пипнати.А случайно на някой да му се намира такава галерия,само че с Кадети комби?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg