Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за Ветробрани

lleno снимка lleno 27 март 2007 - 22:05

Някой знае ли откъде мога да си взема ветробрани за предните стъкла на Astra F и колко пари е това нещо? Изобщо така ли се наричат тези плексигласовите дето се поставят на предните стъкла за да не духа като са малко отворени прозорците? :19a:
Отговори

Maiky снимка Maiky 27 март 2007 - 22:54

Около 35лв за предните и около 50 за цялата кола. Нязнам къде се продават, аз си ги поръчвам на един пич и той ми ги носи! :25:
Отговори

ivogeoang снимка ivogeoang 28 март 2007 - 15:08

lleno, на Mar 27 2007, 10:05 PM, каза:

някой знае ли откъде мога да си взема ветробрани за предните стъкла на astra f и колко пари е това нещо дали въобще така се казва.
тези плексигласовите дето се поставят на предните стъкла за да не духа като са малко отворени. :25:
 

9549606 9515399 0888802665-вносители :25:
Отговори

lleno снимка lleno 28 март 2007 - 16:00

а някъде в пловдив
Отговори

ivogeoang снимка ivogeoang 28 март 2007 - 16:45

lleno, на Mar 28 2007, 04:00 PM, каза:

а някъде в пловдив
 

звънни на тези тел.и питай за магазин в Пловдив
Отговори

villain снимка villain 26 септември 2007 - 15:36

Днеска си ги купих и веднага си ги сложих на колата. Според мен изглеждат добре, а се надявам да има и полза от тях като завали дъжд. Омръзна ми да мокри при едвам отворен прозорец вътре копчетата на вратата. Монтират се много лесно няколко лепенки и две планки, които се завират вътре в канала на стъклото. Струват 42 лева – предните два, а ако са четири цената е 56 лева (това за Астра F). Имаха за почти всички модели на Опел, а и на много други марки автомобили. Производство са на HEKO – Полша (www.heko.pl) Фирмата която ги продава е мани-мании. Много са точни хората ама има човек от време на време в офиса, който е в една кооперация на петия етаж. Обаждаш се по телефона питаш за модела дали има и колко струват. Ако случайно нямат можеш да си поръчаш и за 10 дена ти го доставят. Ако някой го интересува ще му пратя адрес и телефон на ЛС да не излезе, че ги рекламирам. Дали са хубави не знам. Ще пиша по натам за впечатления от ефективността им. Ако някой си е слагал такива нека сподели дали е доволен и т.н.

Ето няколко снимки: (сори, че са от телефона ама това имах под ръка)

Публикувано изображение
<_<
Публикувано изображение
:beer:
Публикувано изображение
:drinkin2:
Публикувано изображение
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 26 септември 2007 - 19:25

много ми се искат и на мен ама цената ... дебелко е мамка му <_<
Отговори

корссса снимка корссса 26 септември 2007 - 20:22

Това ще ти вдигне разхода с половин кило на 100 км !
Отговори

PeteRHR снимка PeteRHR 26 септември 2007 - 20:30

 корссса, на Sep 26 2007, 09:22 PM, каза:

Това ще ти вдигне разхода с половин кило на 100 км !

<_< :beer: :drinkin2:
Това сериозно ли го мислеше????

По темата: готини са и не са много издути настрани, добър модел.
Какви са предимствата на това нещо, освен че наистина няма да вали вътре като е отворен прозореца 1-2 см?
Шуми ли при висока скорост?
Отговори

Maiky снимка Maiky 26 септември 2007 - 20:43

 PeteRHR, на Sep 26 2007, 09:30 PM, каза:



Прав е колегата, вдига разхода, защото увеличавва съпротивлението и при висока скорост има свистене, но само пт предните ветробрани. И малко ебават ел.стъклата, но си струва, особено когато вали и се запотяват стъклата. Има ги и на по-добри цени - 26лв предни, комплекта не си спомням. На мен ми ги крадоха един път, по-точно ги бяха изпочупили в бързината и 4-те, но без тях наистина е гадно!
Отговори

Jal mi e za ASTRATA снимка Jal mi e za ASTRATA 26 септември 2007 - 20:57

имах ги на предишната ми астра Ф с 2 врати и бях много доволен,не вали когато отвориш прозореца, духа по малко ,а относно свистенето над 160 има доста по-силни звуци та да можеш да ги чуеш :) сега ще си слагам и на тази на 4 врати на комбито , но аз ги залепвам със силикон :)
Отговори

Тони снимка Тони 26 септември 2007 - 21:26

определено ще да помага при отворен прозорец ,когато вали дъжд и наистина не са толкова раздути настрани,модела е добър,но да не забравяме че не ходят на всяка кола такъв тип аксесоари,на астра комби може да се каже,че и стоят добре ;)
Отговори

shimmy снимка shimmy 27 септември 2007 - 04:04

Аз си сложин на астрата още като я взех и мисля че е доста полезно, особенно за пушачи - на дълъг път, а и като вали е леко отворено стъклото без да ти пръска вътре. Но по спомен ми струваха не повече от 30лв.
Отговори

villain снимка villain 27 септември 2007 - 10:18

Че са удобни спор няма! Особено за пушачите. Че цената им е нереално висока стана ясно от постовете. Има няколко колеги които са ги купували по 26 - 30 лева. Моля, ако някой знае такъв магазин с тези цени да го сподели с нас (може и на ЛС), защото няколко приятели много искат да си вземат, но като им кажа цената се свиват. По един начин звучи 26-30 лева друго е 42.
Отговори

tony__ снимка tony__ 29 септември 2007 - 18:00

Аз си сложих на Зафирата веднага след като я взех преди близо пет месеца но тогава цената за четерите беше 44лв сега сложихме и брат ми на астрата Г и цената с монтажа беше 57 лв на четерите малко е скъпичко наистина но са перфектни и определено има смисъл от тях когато вали бих посъветвал всички колеги които решът да си копуват да не зимат от китаиските от иличнци а да си вземат такива вярно малко са по скъпи но разликата в качеството и изработката е огромна това е саита на фирмата те са вносители http://kalocom.com/c...p?category_id=4 надявам се че няма да се сметне за реклама
Отговори

kamtosh снимка kamtosh 04 ноември 2007 - 23:30

Привет на всички!!! Интересувам се къде мога да намеря ветробрани за Вектра А - 1992г.. Предварително благодаря на всички!!!
Отговори

Maiky снимка Maiky 04 ноември 2007 - 23:43

Автомания на България и Гоце Делчев. Точно до един магазин на МТел и Булсатком, на стоянката на такситата. Имат за почти всички Опели. Скоро зареждаха нови. Предните само мисля, че бяха 26лв, но не съм 100% сигурен!
Отговори

Гостpeshokn_* 30 септември 2008 - 09:39

Не знам дали се казва точно ветробран, ма ще свършим работа! На немски е Windabweiser, на английски Wind Deflector. Снощи точно това питах кака, която даде най-доброто предложение, а именно сенник срещу вятър ... еехх какооууу! <_< Та бих искал да помоля колегата, дето спомена, че е слагал на брат си на астрата ветробран, да публикува тук една снимка за да мога да видя как изглежда.

Иначе тук има доста добър каталог за ветробрани!
Отговори

valio_78 снимка valio_78 30 септември 2008 - 10:40

Взех си от www.eftini.com- за 26,50 мисля само предни, добри са
Отговори

4ebura6ka снимка 4ebura6ka 30 септември 2008 - 11:11

И аз се замислям да си сложа. Гледах ги там ама до като не ги видя монтирани не искам да купувам на сляпо. Можеш ли да пуснеш снимчици и ако можеш да кажеш дали са точно тези цък!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg