Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за Ветробрани

borro снимка borro 31 октомври 2013 - 09:03

другото остава да е хечбек.
Отговори

Niner снимка Niner 31 октомври 2013 - 12:25

Да, не се бях сетил. Благодаря.
Отговори

krasi_policaq1 снимка krasi_policaq1 18 февруари 2014 - 20:36

Zdr iskam i az da si kupq (opel astra G)
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 19 февруари 2014 - 17:24
Причина за редактиране:: КИРИЛИЦА!
Отговори

Гостmuss_* 14 май 2014 - 20:37

Тук има за ветробрани всички модели на опел...сложих си на астрата пасват без забележка....

http://hopshop.bg/in...dex&cPath=76_94
Отговори

killtek снимка killtek 05 февруари 2015 - 11:36

Здравей те, колеги. От доста време не е писано по темата. Преди седмица си купих ветробрани за моята кола ( опел вектра ц ) марката им е HEKO. Сложих си ги аз и всичко ок изглаждат добре, добре паснаха. Но идва момент, в който тръгвам да пътувам извън града и проблем след 100км/ч като почна да шуми все едно е отворено леко стъклото а то не е. Въпроса ми е дали и при вас е така или явно нещо не съм ги сложил както трябва. Благодаря ви предварително.
Отговори

didko_just снимка didko_just 05 февруари 2015 - 15:20

Ако си сложил "п" образните скоби,стъклото не ляга в канала плътно и от там идва свистенето.Имах такъв опит със старите ми ветробрани и за това новите които взех са ClimAir защото те не се захващат с тези скоби.
Отговори

Bareto снимка Bareto 27 април 2020 - 18:39

Здравейте колеги, има ли някой с ветробрани на марката ClimAir монтирани на Зафира Б? Все повече се замислям за монтаж на ветробрани, тъй като заради панорамния таван температурата в купето става прекалено висока. Идеята ми е да оставям леко отворени прозорците при паркиране на слънце. Бях се насочил към полските Heko, но днес попаднах на тази тема, от която разбирам че дори и при тях при високи скорости се чува шум от недоброто затваряне на стъклата. Наистина ли с тези на марката ClimAir няма допълнителен шум при високи скорости?
Мнението беше редактирано от Bareto: 28 април 2020 - 11:42
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg