Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Залепяне на вътрешното огледало за обратно виждане

portnoy снимка portnoy 13 юли 2008 - 22:40

За регулирането на фаровете поне на моята има едно колело точно зад левия фар(имам и бутон за целта на таблото,точно под ключа за фаровете,ама не баца),а относно огледалото предполагам ще ти отговори някой който знае.
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 13 юли 2008 - 22:51

За огледалото върви в някой сервиз където сменят челни стъкла на автомобили, те имат специални лепила за стъкло и срещу 10-15 лв ще е камък. Не се пробвай канаколити и т.н. щото не държат :mhihi:
Отговори

Владко снимка Владко 13 юли 2008 - 23:24

 IGNEV, на Jul 13 2008, 11:51 PM, каза:

За огледалото върви в някой сервиз където сменят челни стъкла на автомобили, те имат специални лепила за стъкло и срещу 10-15 лв ще е камък. Не се пробвай канаколити и т.н. щото не държат :mhihi:



Аз пък си го залепих с моментно лепило (бизон) :?
Падна в движение и в полеви условия разполагах само с тва ;D Но си държи вече кажи-речи месец си карам така и още не е паднало ;) Но и аз смятам, че най-добре ще могат да го залепят стъкларите ;)
Отговори

Maiky снимка Maiky 14 юли 2008 - 00:00

От опит ви казвам, използвайте само лепило за стъкла, което се продава по магазините за аксесоари. Ако използвате каноконлит или други подобни рислувате да ви се спука стъклото от вътрешната страна. Гарантирам за думите си, не питайте от къде го знам.........и ми го потвърдиха и във фирма за стъкла. Ако мразите някой, няколко капки каноконлит под уплътненията в ъглите на предното и задното стъкла и гледайте след няколко дена до седмици в зависимост от времето какво става.......
Отговори

IvanMaister снимка IvanMaister 14 юли 2008 - 11:31

Мерси за бързите отговори :confused:
Отговори

floyd снимка floyd 14 юли 2008 - 16:24

Е пич, има една врътка, като застанеш пред фара, отзад, отдолу, от страната на мигача. Пластмасова е, ще я видиш.
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 14 юли 2008 - 17:26

За огледалото от личен опит ти казвам пробвах канаколити,други моментни лепиила,бизони такива където се смесват държат макс 2 месеца,според мен най-разумното което аз направих е кипих си едно ново огледало ама такова на вакум.Защо???Защото като падне плюеш и продължаваш и др това което зех беше с по 2 пръста по-широко от старото и е супер удобно.Това е което мога да ти кажа аз за огледалото а за фаровоте при мен са ел. и се регулират отвътре от едно бутонче точно до това от което се пускат фаровете и то е на височини от 0-5 мисля.
Мнението беше редактирано от Жоро: 13 февруари 2014 - 11:37
Причина за редактиране:: Слях 2е теми и някои мнения малко се повтарят :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg