Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Клип на Опел Клуб България

DFL снимка DFL 10 януари 2008 - 23:17

Опитах се да направя клип на потребителите във форума,но както се досещате не успях да включя всички коли във форума.За което се извинявам :kuku: Надявам се да ви хареса :kuku:

КЛИП --> http://www.zazz.bg/play:14df7a6b
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 10 януари 2008 - 23:34

Колега, много е хубаво клипчето, също и музичката :kuku:
Обаче ни една Вектричка не видях /само задната врата на един хечбек.../ :kuku:
Пък са си красиви тези моделчета :kuku:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 10 януари 2008 - 23:39

Вектри сигурно в следващия клип :) ... само една забележка, можеше да се обхванат повече колички, вместо по 3-4-5+ снимки на една и съща ... да не говорим, че доста от снимките не са актуални, пък други коли са на път да напуснат форума ( дано Тони :kuku: )
... може да го отдадем на краткото време, от което си тук.

More luck next time :kuku:
Отговори

DFL снимка DFL 10 януари 2008 - 23:45

От скоро съм във форума и не съм много запознат с актуалноста на снимките.Извинявам се за Вектрите наистина съм ги забравил.Но по нататака ще направя за всеки модел отделен клип :kuku:
Отговори

BladeMan снимка BladeMan 10 януари 2008 - 23:50

И моето табълце го има , ама да знаеш че има доста приятни снимки на кадетката ми , пуснал съм ги в темата (Зимните) , иначе е добро!!!
Отговори

kaka снимка kaka 10 януари 2008 - 23:59

То е можело да го кръстиш и "Златната астра на Васко и други опели", ама нищо - явно си имаш любимки :kuku: Само да не ме разберете погрешно, нямам нищо против избора :kuku:

А най-много ми хареса надписа накрая: Най-задружния автомобилен клуб в България! :kuku: :kuku:
Отговори

wehrmacht снимка wehrmacht 11 януари 2008 - 00:25

да бива бива мен ми харесва и клипа и КЛУБЪТ :kuku:
Отговори

Totogada снимка Totogada 11 януари 2008 - 01:46

Хубав клип си направил колега :)
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 януари 2008 - 02:06

Поздравления колега клипът е добър но можеше да не слагаш толко снимки на едни и същи коли има доста коли които могат да се сложат в един такъв клип представящ ОПЕЛ КЛУБ като клуб от много хора можеш да потбереш снимки от форума има ги много както събирания така и отделни модели .Предполагам всички тия критики са добри съвети ...
Отговори

kirenski снимка kirenski 11 януари 2008 - 09:25

Готин е клипът :)
Можеше е някоя по нова Астра да сложиш :kuku: , и някоя Омега и Вектричка
Отговори

WILLY снимка WILLY 11 януари 2008 - 09:45

:kuku: за добрата идея наистина има още доста коли и модели които мажеш да включиш с следващия клип и може да използваш преливки между снимките за да е по ефектно. Ако това е клипа на колите на потребителите на форума може да спретнеш един на ОКБ както е подсказал pavkata-sv със снимки от сбирките на клуба :kuku: Ако ти трябва помощ мисля че няма потребител или модератор който да ти откаже :kuku:
Отговори

Ачо снимка Ачо 11 януари 2008 - 10:21

Моля пропусни го тоя дето се скрил под двата багажника с кабелаците -след това той бе яростно стръскан от няколко киловолта.....хех шегувам се...
евала за старанието,НО както казаха колегите "МНОГО СНИМКИ НА МАЛКО КОЛИ"
хайде следважия ще се води по критиките
Отговори

Free_Fly снимка Free_Fly 11 януари 2008 - 10:51

Браво за старанието колега, аз ще пропусна критиката за многото снимки на малкото на брой коли :kuku:
Все пак трябва да се поощряват такива неща, похвално .
Браво пак и чакаме следващите клипове с колите на форума,
Дерзай колега :kuku: :kuku:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 11 януари 2008 - 12:08

ее браво браво... и аз съм намислил нещо подобно, но има време може би до края на годината за да събера достатъчно материал. Поздравления за клипчето има забележки, но е важно че си се постарал :kuku:
Отговори

Оги снимка Оги 11 януари 2008 - 12:10

Добра идея ама се постарай да сложиш максимално много коли с по една снимка ... мисля, че така има повече смисъл :kuku:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 януари 2008 - 16:36

Браво, колега, за ентусиазма и желанието! :kuku:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 11 януари 2008 - 16:44

Трябваше да си поиграеш още малко, поне да стане като хората :kuku: Снимките като са друг размер, трябваше да ги клъцнеш малко да няма полета отстрани. Иначе похвала за ентусиазма!

ПС. Аз лично щях да махна и номерата, а няма да е лошо и nick на собственика :kuku:
Отговори

B L A D E снимка B L A D E 11 януари 2008 - 16:52

Добро е клипчето колега :kuku: за труда
Отговори

DFL снимка DFL 11 януари 2008 - 17:34

Радвам се,че ви е харесъл клипа :kuku: Ще послушам съветите ви за следващите клипове.Сега мисля да се заема да направя отделен клип за всеки модел на Опел/Кадет,Астра,Корса,Тигра,Вектра и т.н./.И този път ще сложа и nickname-а на притежателите :kuku:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 януари 2008 - 17:59

ами ха те са много модели снимки ще намериш ... коклото искаш :) нали ти викам нема да е лошо и от некои збирки да сложиш снимки !
Успех !
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg