Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

1 идея

Тази тема е заключена

NaniG снимка NaniG 28 юли 2006 - 00:00

Предложенията са страхотни,както и това,че получаваме подкрепа :) Надявам се да се осъществи тази Национална Среща и да бъде незабравима за всички нас :) Мисля,че през Септември ще е най-добре
Отговори

Vansa снимка Vansa 09 август 2006 - 16:12

Е, има ли някакво развитие по въпроса? Интересува ме най-вече на коя дата ще е горе долу (ако изобшо се състои).Ако е до 2-3 септември, бройте още двама сигурни фена от Чирпан! Айде действайте! Дано стане!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 09 август 2006 - 16:18

Да, ако е преди 10-ти бройте още 2-ма, в противен случай ако е след 23-ти септември важи същото :) В този период ще съм в чужбина, за съжаление :devil-smiley-019:
Отговори

stolu снимка stolu 09 август 2006 - 16:41

Мисля че на 2-3 Септември е и рали сосър Сливен, което е точно горе в планината при Карандила.
Отговори

yasmania снимка yasmania 09 август 2006 - 20:55

БААааа ЯКО !!! Ето още едно яко предложение...

Условията звучат супер, само трябва да се донаучат детайлите..
Но мисля че когато събора е върлзан с представителна фирма, нещата ще звучат много по- сериозно и на национално ниво...и ще се възприемат така де!

Дерзаем да стане.
Отговори

хибридния снимка хибридния 09 август 2006 - 21:33

И аз съм за септември. :devil-smiley-019:
Отговори

emcho_k снимка emcho_k 09 август 2006 - 21:52

До тука добре звучи...дано да е след 20ти септември :bou:
Отговори

stefanbga снимка stefanbga 10 август 2006 - 08:35

ако си измислите дата мога много да ви помогна с организацията на писта Дракон при положение че сте сериозни (като БМВ-клуба) не като лада клуба ще дойдем ще дойдем и накрая имаше точно 4 лади .
Отговори

Stoil снимка Stoil 10 август 2006 - 08:48

наистина има доста хляб в тази идея - сближаваже на колектива и сверяване на часовниците. дръжте ни в течение, че да можем да разчертаем навреме графиците.
Отговори

Vansa снимка Vansa 10 август 2006 - 14:49

Вижте сега, съвсем нормално един да иска (да може) примерно август, друг да иска септември.Всеки си има различни планове.Така няма да стигнем никога до единодушие.
Затова предлагам LET's fly сам да прецени и да се заеме с организацията,че няма време. Мисля че когато и да се състои срещата ще има достатъчно навитаци. И в двата случая едни ще могат да отидат, а други -не.
Това е което имам да кажа.
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 17 август 2006 - 15:24

...и темата пак остана на заден план. А септември месец идва с пълна сила :padlock: Дайте да правим нещо, който с каквото може да помогне. Мисля, че е време да се организираме, да се прецени коя част на септември ще бъде, точна дата може и по-нататък.
Отговори

Vassil снимка Vassil 17 август 2006 - 15:50

Ако може часта от Септември, да е кам началото на Октомври, ще е най-добре :padlock:
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 17 август 2006 - 15:57

Много добре звучи!
Аз съм много ентусиазиран.
1-2 пъти съм идвал на ОМВ, поради липса на време, но тази среща звучи много добре.
:padlock:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 17 август 2006 - 16:06

Ndoe, на Aug 17 2006, 03:50 PM, каза:

Ако може часта от Септември, да е кам началото на Октомври, ще е най-добре  :padlock:
 

Мен също ме устройва ;)
Отговори

Krasteff снимка Krasteff 17 август 2006 - 17:17

аз сам за само ако може да е кам края на септември или началото на октомври че моито орле е в бокса а не варви на опел среща с толедо да доида. Иначе сам за с две ръце за Сливен защото е посредата на България и мисля че ще доидат много фенове. А и ако ocb са спонсори на сабирането мисля че ще има и голям медиен интерс. :padlock:
Отговори

Жоро снимка Жоро 18 август 2006 - 08:51

Ама ще хубаво да сме много хора...
И ще стане...
Отговори

stefanbga снимка stefanbga 20 август 2006 - 09:31

беше септември ся октомври да падне снега освен където кажете почти сигурно е че ще дойда


п.п. ако все пак решите да е на писта калояново мога да съдеиствам и то доста но нека да се реши по рано хубаво е да има минимум месец
Отговори

kaka снимка kaka 20 август 2006 - 12:59

stefanbga, на Aug 20 2006, 10:31 AM, каза:

п.п. ако все пак решите да е на писта калояново мога да съдеиствам и то доста но нека да се реши по рано хубаво е да има минимум месец
 

Колега, дай да видим какво можеш да направиш за съдействие там, защото за съжаление нещо ни се разсъхнаха опитите по другата линия... Май към Карандила ще отидат нещата :padlock:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 21 август 2006 - 00:51

Добре - айде дайте Сливен и дата!

В смисъл - когато има място и точна дата все може нещо да се направи!
Отговори

Vassil снимка Vassil 21 август 2006 - 09:32

Аре Мишо, аз давам датата, от теб другото - началото на Октомври, след 5ти :bandito:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg