Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Националени протести против високите цени на горивата.

Тази тема е заключена « Prev

speeeedi снимка speeeedi 07 март 2011 - 22:44

които желае да заповяда в София-На 13 март на ОМВ на Г.М.Димитров 13:30 часа
Мнението беше редактирано от Eltoro: 13 март 2011 - 18:56
Причина за редактиране:: Оправих ти часа
Отговори

burn666 снимка burn666 08 март 2011 - 19:10

Колега, от форума на други бензиностанций ще се събира ли или само на ОМВ на Г.М.Димитров?
Отговори

exp0se снимка exp0se 08 март 2011 - 19:16

Колега,аз защо разбрах,че в цялата страна ще се събираме ~ към 12:00 - 13:00 ч.? Само вие ли сте вечерта и защо така... ?
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 08 март 2011 - 19:56

Има промяна в плана, според организаторите
НА 13 МАРТ 2011Г

13:00 - Сборен пункт: Паркингът на Кино Арена Запад. Оттам пристигане в 13:30 на Бензиностанция Лукойл- кръстовището на бул. Тодор Александров и Константин Величков ! Поне 5 зареждания за по левче !



13:00 Сборен пункт - Бензиностанция OMV на бул. Г.М.Димитров - кръстовището с бул.Кл. Охридски


http://www.facebook....157558034297752

http://www.facebook....106731702740813
Мнението беше редактирано от IvailoM: 08 март 2011 - 20:20
Отговори

Diesel Power снимка Diesel Power 11 март 2011 - 23:59

Там съм !! Даже ще доведа съквартиранта с неговата кола .... определено трябва да се направи нещо такова ...
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 12 март 2011 - 17:05

По последни данни до преди час, разрешителното за Г.М.Димитров и Климент Охридски е отпаднало.
Щели да връщат автомобилите.
Само едно не ми е ясно нужно ли е да се съгласува и защо?
Къде остава правото ни на свободно изказване и отстояване на мнение и позиции.
Демокрация - ужас и нереалност в България.
Колеги от форума, и по точно тези от София, дайте да се разберем нещо конкретно и всички да се съберем на едно место.
Да покажем, че хората в клуба сме единни с това което се случва. Да бъдем наистина членове и всички да застанем един до друг!
Отговори

white snake снимка white snake 12 март 2011 - 18:39

Аз съм там и мисля че доста хора ще дойдат,без да ги интересува дали е разрешен протеста или не.
Поздрави
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 13 март 2011 - 10:43

В 12 и 30 днес, с колегите от Западната част се събираме на бензиностанция Лукойл, която се намира преди тунела на Люлин, в посока център. От там ще се придвижим до кино Арена.
Отговори

Levskar снимка Levskar 13 март 2011 - 10:46

Някой от Изтока ....Публикувано изображение
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 13 март 2011 - 11:38

ЗА СОФИЯ СРЕЩА В 13:00ч
Бензиностанция OMV на бул. Г.М.Димитров - кръстовището с бул.Кл. Охридски --->НЯМА РАЗРЕШЕНИЕ!!!

НЕКА ВСИЧКИ СЕ СЪБЕРАТ НА АРЕНА ЗАПАД, ЗА ТАМ ВСИЧКО Е ОПРАВЕНО!
От официалната страница на протеста!
Аз съм в Бояна, отивам до Мания Принт да разпечатам 10 цветни бланки на протеста и се включвам и аз.
К 6686 АТ ми е номера на колата от аватара. Казвам се Иво, ще имам и да раздам листчета с логото на който няма 8 бройки.
Публикувано изображение
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 13 март 2011 - 17:37

Организацията беше добра като за начало. Всички бяха културни. Имаше доста народ и показахме, че НЕ сме съгласни с това, което се случва! Следващата неделя разбрах, че ще бъдем на Бояна!
Отговори

Diesel Power снимка Diesel Power 13 март 2011 - 17:42

Ще има ли нещо на Бояна следващата неделя,или ще чакаме дали има резултати от днешните събития и тогава да се организира нещо за Бояна ? И ако се организира къде точно на Бояна ? На паркинга на музея ли ?
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 13 март 2011 - 17:51

Организаторите заявиха пред Народното Събрание, че управляващите имат една седмица да предприемат нещо. Как ще се протестира и къде точно със сигурност ще разберем към края на другата седмица :dummy:

Цитат

Блокирано е кръстовището на Орлов мост от протестиращи срещу високите цени на горивата.
Шофьори крещят: „Елате при нас!” и приканват и други да се присъединя към шествието им.
Изнервени шофьори опитват да преминат по пешеходната зона на Орлов мост. В района има полиция, но и нейните коли са блокирани.

Силно затруднено е и движението на автобусите и тролейбусите от градския транспорт.

Километрична опашка от чакащи коли има на бул. „Цариградско шосе”, както и по бул. „Евлоги и Христо Георгиеви” заради спряното движение на кръстовището.

Междувременно десетки души потеглиха пеша към кръстовището на бул. "Г. М. Димитров" и "Кл. Охридски", където според тях, имало блокирани желаещи да се присъединят към протеста .
Напълно блокирано за час и 15 минути бе движението през кръстовището на бул. "Г.М.Димитров" и бул. "Св. Климент Охридски".


Публикувано изображение

Източник : Dnes.bg
Мнението беше редактирано от IvailoM: 13 март 2011 - 17:59
Отговори

white snake снимка white snake 13 март 2011 - 17:53

Наистина всичко мина доста културно.Ако няма промяна другата седмица пак сме навън.
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 13 март 2011 - 18:40

Моля администраторите да не ме санкционират, тъй като линка е по темата - http://protest2011.w....com/index.html
Това колеги е официалната страница на протеста, ще следя какво се случва там и ще качвам инфо тук!
При следващото излизане предлагам хората от клуба да се организираме от предния ден с подготвени материали, и да си направи среща преди всеобщото събиране.
Час по рано да се съберем на уречено място и да се влеем в началният час на протеста. Това ще ни помогне повече откъм организация и ще бъдем по единни.
При положение, че има два сборни пункта ще се уговорим кой на къде да се ориентира и да подкрепи съответното мероприятие. Благодаря ви предварително!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 13 март 2011 - 18:45

 ivo_valentinov, на 13 март 2011 - 18:40, каза:

предлагам хората от клуба да се организираме


така, както направиха BMW, Алфа Ромео и други клубове :dummy:
Отговори

ivo_valentinov снимка ivo_valentinov 13 март 2011 - 18:54

 IvailoM, на 13 март 2011 - 18:45, каза:

така, както направиха BMW, Алфа Ромео и други клубове :dummy:


Именно Публикувано изображение
Отговори

Petar Staykov снимка Petar Staykov 13 март 2011 - 18:55

Днес на ОМВ-то на Геме Димитров от БМВ клуба бяха най-активни.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 13 март 2011 - 19:00

Колеги,моля темата да не става спам.Придържайте се към организиционни дебати и действия.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 13 март 2011 - 19:02

В момента се обсъжда организацията. Ако ти пречи нещо темата можеш да я изтриеш :dummy:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg