Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Информационен дисплей

Catanzaro снимка Catanzaro 18 януари 2021 - 17:22

Здравейте нов съм във форума и не знам още как се търсят теми относно проблема който имам.Става на въпрос за дисплея който показва час , дата и станция на радиото.Също така и радиото се включва само от централното копче и не работи и управлението от волана иначе клаксона работи както и другото осветление в купето ако някаде има вече такава тема ако може да ме насочите благодаря .
Отговори

помагащ снимка помагащ 18 януари 2021 - 20:21

софтуер колега на ЛС
Отговори

Catanzaro снимка Catanzaro 18 януари 2021 - 20:52

Извинявам се какво означава ,, софтуер на лс ,,????
Отговори

esil2 снимка esil2 19 януари 2021 - 18:10

Да използвам темата искам да питам защо на дисплея на Astra H Z17DTJ температурата на околната среда отчита малко странно. Например отварям вратата дисплея светва и показва -11гр, давам на контакт показва -8гр, запалвам двигателя отива на -3гр и след малко като потегля става 0гр
Отговори

Catanzaro снимка Catanzaro 19 януари 2021 - 18:28

Според мен ти е за смяна датчика имах такъв проблем преди години с едно рено модус след като сложих нов датчик се нормализираха показателите.
Отговори

помагащ снимка помагащ 19 януари 2021 - 20:51

 помагащ, на 18 януари 2021 - 20:21, каза:

софтуер колега на ЛС

чети правилата ина форума
с малко софтуер ще ти се реши проблема
ЛС означава лично съобщение
Отговори

Dowper снимка Dowper 20 януари 2021 - 16:23

 esil2, на 19 януари 2021 - 18:10, каза:

Да използвам темата искам да питам защо на дисплея на Astra H Z17DTJ температурата на околната среда отчита малко странно. Например отварям вратата дисплея светва и показва -11гр, давам на контакт показва -8гр, запалвам двигателя отива на -3гр и след малко като потегля става 0гр


Колата в гараж ли е? При мен е същото като тръгна от гаража и е нормално, първо показва температурата в гаража и постепенно я намалява, докато стигне реалната външна.
Отговори

esil2 снимка esil2 20 януари 2021 - 17:31

Не може д се каже че е гараж само навес
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg