Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Страшна Astra...

PB7077XM снимка PB7077XM 26 февруари 2005 - 18:54

не се стягай бе пич -първо тая кола цецо я направи с цел реклама както мойте съграждани знаят тя въбще не се движи из града а седи пред тунинг центъра - второ мотора никой не е казал че е мощен и колата е бърза а просто най -колегиално отбелязах че има сериозни предпочитания към мощните модели човек е добре да си прави сметката преди да купи кола тези които карат мощните коли сигурно са си прецинили финансите но това е тяхна работа . имайки предвид че цената на един кадет с 1.6 и 2.0 не е голяма но едната ще гори 9/100 градско а другата 13-14/100 и подръжката и е по-скъпа тва имах предвид а аз не виждам ти кво си се надъхал с твойте 90кс
Отговори

Владо снимка Владо 26 февруари 2005 - 19:00

PB7077XM, на Feb 26 2005, 07:54 PM, каза:

...а аз не виждам ти кво си се надъхал с твойте 90кс



хихихихиии :D

апропо :thu: познаваш ли го тоз пич от Тунинг Центъра ? Интересува ме защото нямам човек в Пловдив , с който ба работя и му писах и-мейл но до ден днешен няма отговор... (малко несериозно ама ко да праиш). Би ли могъл да го питаш директно ?

10х
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 26 февруари 2005 - 19:19

да познавам го не сме приятели или близки но го познавам кажи какво трябва да го питам
Отговори

ГостLexus_* 28 февруари 2005 - 17:27

PB7077XM, на Feb 26 2005, 06:54 PM, каза:

не се стягай бе пич -първо тая кола цецо я направи с цел реклама както мойте съграждани знаят тя въбще не се движи из града а седи пред тунинг центъра - второ мотора никой не е казал че е мощен и колата е бърза а просто най -колегиално отбелязах че има сериозни предпочитания към мощните модели човек е добре да си прави сметката преди да купи кола тези които карат мощните коли сигурно са си прецинили финансите но това е тяхна работа . имайки предвид че цената на един кадет с 1.6 и 2.0 не е голяма но едната ще гори 9/100 градско а другата 13-14/100 и подръжката и е по-скъпа тва имах предвид а аз не виждам ти кво си се надъхал с твойте 90кс

Абе момче аз не се стягам, а си давам мнението.... и ти пак с твоите разходи... българска работа е да дадеш маса пара за една кола и да нямаш после възможност да я заредиш...идеята на моите 90кс е тази, че тоя монстър няма да може да свари да ми прочете номера!!! Недей да ми защитаваш тунинг майстора евала направил я е говорихме за мотора, че не и отива на визията!
И за колегите още малко снимки на монстъра без оборотомер!!!

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

ГостLexus_* 28 февруари 2005 - 17:28

и други...

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  DSC00764.jpg (121,48K)
    Брой изтегляния: 35
Отговори

ГостLexus_* 28 февруари 2005 - 17:29

и още...

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

ГостLexus_* 28 февруари 2005 - 17:30

още...

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  DSC00777.jpg (134,63K)
    Брой изтегляния: 36
Отговори

ГостBertone_* 04 април 2005 - 23:48

PB7077XM, на Feb 26 2005, 07:19 PM, каза:

да познавам го не сме приятели или близки но го познавам кажи какво трябва да го питам

Дойде деня когато мога да ти отговоря!Аз съм собственика на "грозната червена астра" на "грозното синьо бертоне" на грозната зелена зефира" на грозната лилава вектра Б на грозната черна вектра А на грозната бегачка със уважавания мотор 20ХЕ с валиве шрик с пауер кап с едни 20 000лв мотор така че още няколко модела ми остават да си попълня колекцията! Гледам че разбираш от мотори има едни тръбни изпускатели на една фирма Лексмаил едно разпределително валче и малко електроника която да управлява този вал се достигат тези мощности . Не искам да разбираш този текст като заявдане всеки има право на мнение!Относно имейла съм страшно зает човек има телефони за тази цел 0886/454 454 .Отговарям и на стрелички не е проблем разговора за това работя за да си купувам най-новите глезотии за автомобилния ми парк. и да говоря по телефона.Ево 500 как ти звучи?Ако си фен на Опел до края на живота си трябва да покараш този автомобил ако нямаш възможността да го покараш значи нищо не си постигнал в живота>казвам го от личе опит аз го притежавах този автомобил!
Отговори

ГостBertone_* 04 април 2005 - 23:50

LET's fly, на Feb 26 2005, 07:00 PM, каза:

PB7077XM, на Feb 26 2005, 07:54 PM, каза:

...а аз не виждам ти кво си се надъхал с твойте 90кс



хихихихиии :D

апропо :thu: познаваш ли го тоз пич от Тунинг Центъра ? Интересува ме защото нямам човек в Пловдив , с който ба работя и му писах и-мейл но до ден днешен няма отговор... (малко несериозно ама ко да праиш). Би ли могъл да го питаш директно ?

10х

това по горното беше за тебе обърках се от скоро влизам по форуми моля за извинение!
Отговори

vectra снимка vectra 04 април 2005 - 23:56

Здравей!Е айде да те питам...защо толкова сте накичили червената астра?На мен ми харесва страшно много като оптика , но така накичена доста се убива впечатлението!А ако е с цел да бъде забелязвана..бъди убеден, че и без тях ще бъде доста забележима!Иначе колите са страхотни!Особени адмирации за черната вектра! :thu: :thu:
Отговори

ГостBertone_* 05 април 2005 - 00:04

vectra, на Apr 4 2005, 11:56 PM, каза:

Здравей!Е айде да те питам...защо толкова сте накичили червената астра?На мен ми харесва страшно много като оптика , но така накичена доста се убива впечатлението!А ако е с цел да бъде забелязвана..бъди убеден, че и без тях ще бъде доста забележима!Иначе колите са страхотни!Особени адмирации за черната вектра! :thu: :thu:

Защото всяка година ноември месец се провежда едно много голямо шоу в един много голям град Есен.Там се представя най-новата тенденция в тунинга и през 2004 -2005 година това беха едни от най-новите продукти.Направил съм го за да го покава на всички българи,защото всички хора имат различно вкусове.Благодаря ти все пак че оценяш труда и средствата които са положени върху този автомобил.Относно лепенките ако ги няма някой друг би казал че колата е грозна без тези лепенки :)Така че хората трябва да бъдат различни за да бъде интересно.Този автомобил искам да ти кажа че беше оценен от водещи фирми в европа ,които се занимават с производство на спойлери и имаше покана да пресъства на щанда на небезизвестната фирма Фк.Така че аз оценявам също вашите мнения и мненията на специалистите в тази област!Благодаря ти за вниманието и винаги мога да бъда полезен с каквато искаш информация по изчистените и стилни автомобили.Синьото Бертоне съм го направил за такива хора като тебе,които си падат по изчистения стил.
Отговори

Arni снимка Arni 05 април 2005 - 01:01

Bertone, на Apr 4 2005, 10:04 PM, каза:

vectra, на Apr 4 2005, 11:56 PM, каза:

Здравей!Е айде да те питам...защо толкова сте накичили червената астра?На мен ми харесва страшно много като оптика , но така накичена доста се убива впечатлението!А ако е с цел да бъде забелязвана..бъди убеден, че и без тях ще бъде доста забележима!Иначе колите са страхотни!Особени адмирации за черната вектра! :thu:  :thu:

Защото всяка година ноември месец се провежда едно много голямо шоу в един много голям град Есен.Там се представя най-новата тенденция в тунинга и през 2004 -2005 година това беха едни от най-новите продукти.Направил съм го за да го покава на всички българи,защото всички хора имат различно вкусове.Благодаря ти все пак че оценяш труда и средствата които са положени върху този автомобил.Относно лепенките ако ги няма някой друг би казал че колата е грозна без тези лепенки :)Така че хората трябва да бъдат различни за да бъде интересно.Този автомобил искам да ти кажа че беше оценен от водещи фирми в европа ,които се занимават с производство на спойлери и имаше покана да пресъства на щанда на небезизвестната фирма Фк.Така че аз оценявам също вашите мнения и мненията на специалистите в тази област!Благодаря ти за вниманието и винаги мога да бъда полезен с каквато искаш информация по изчистените и стилни автомобили.Синьото Бертоне съм го направил за такива хора като тебе,които си падат по изчистения стил.

Евала на такива като теб :o :o
Отговори

omega снимка omega 05 април 2005 - 07:06

Bertone, на Apr 4 2005, 09:48 PM, каза:

Ево 500 как ти звучи?

ЛУДО !!!!!!!!!!!
Завиждам ти, 230 коня , 18' - default, uh !!!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 05 април 2005 - 09:24

i500 Vectra B нали? Това е истината леле :thu:
Отговори

Владо снимка Владо 05 април 2005 - 09:40

Bertone, на Apr 5 2005, 12:50 AM, каза:

LET's fly, на Feb 26 2005, 07:00 PM, каза:

PB7077XM, на Feb 26 2005, 07:54 PM, каза:

...а аз не виждам ти кво си се надъхал с твойте 90кс



хихихихиии :D

апропо :thu: познаваш ли го тоз пич от Тунинг Центъра ? Интересува ме защото нямам човек в Пловдив , с който ба работя и му писах и-мейл но до ден днешен няма отговор... (малко несериозно ама ко да праиш). Би ли могъл да го питаш директно ?

10х

това по горното беше за тебе обърках се от скоро влизам по форуми моля за извинение!



Разбрах го веднага ;) welcome


Относно мейла - разбрах от няколко места (имам доста познати в Пловдив) , че въобще нямате интерес да се занимавате с Чип Тунинг и за това и не съм писал повече , нито правя други опити за връзка.

Поздрави и keep on :thu:
Отговори

omega снимка omega 05 април 2005 - 12:27

Moonlord, на Apr 5 2005, 07:24 AM, каза:

i500 Vectra B нали? Това е истината леле :thu:

не, не, only omega = evo 500, 3.0i 24v, 230 HP, аз зная за 2, една е на последна спирка на трамвая на Ботевградско шосе и 2-та, аз имах оферта да е купя, обаче испуснах е, и купи е един механик за кеф (всичко беше ок освен окачването: шарнири итх.)
Отговори

ГостPilenceto_* 05 април 2005 - 22:26

:thu: абе тая червената астра с какъв мотор е че нещо пак недоразбрах
Отговори

viking снимка viking 07 април 2005 - 08:38

LET's fly, на Jan 11 2005, 10:00 AM, каза:

www.tuningcenter.bg ще ти разкаже всичко..


според мен е доста натруфена, да не кажа селски тунинг... 1,4 моно...

много силни реплики
Отговори

Гостxenohack_* 07 април 2005 - 10:14

LET's fly, на Apr 5 2005, 09:40 AM, каза:

Bertone, на Apr 5 2005, 12:50 AM, каза:

LET's fly, на Feb 26 2005, 07:00 PM, каза:

PB7077XM, на Feb 26 2005, 07:54 PM, каза:

...а аз не виждам ти кво си се надъхал с твойте 90кс



хихихихиии :D

апропо :thu: познаваш ли го тоз пич от Тунинг Центъра ? Интересува ме защото нямам човек в Пловдив , с който ба работя и му писах и-мейл но до ден днешен няма отговор... (малко несериозно ама ко да праиш). Би ли могъл да го питаш директно ?

10х

това по горното беше за тебе обърках се от скоро влизам по форуми моля за извинение!



Разбрах го веднага ;) welcome


Относно мейла - разбрах от няколко места (имам доста познати в Пловдив) , че въобще нямате интерес да се занимавате с Чип Тунинг и за това и не съм писал повече , нито правя други опити за връзка.

Поздрави и keep on :thu:

Като искат 400 евро за чип за C20NE ! Как да им се занимава !

Let's Fly кво ще кажеш а ?? Прайш един чип на месец и след тва не излизаш от кръчмите! :o

Кво говорим ако са два!?
Отговори

VLADOGSI16V снимка VLADOGSI16V 07 април 2005 - 10:21

Астрата е Кичка Бодурова или овца във вълча кожа бих казал :D :lol:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg