Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Страшна Astra...

Гостxenohack_* 07 април 2005 - 15:03

VLADOGSI16V, на Apr 7 2005, 10:21 AM, каза:

Астрата е Кичка Бодурова или овца във вълча кожа бих казал :D :lol:

ЯК СИ!! ;)
Отговори

fanatic снимка fanatic 07 април 2005 - 15:08

Стига бе обясни се че е правена с цел.И на мен не ми харесва но са положени усилия да се демонстрират елементи и идеи.За мотора какв коментар той в случая не се гледа друго показва колата......
Отговори

Гостstanislav13_* 09 април 2005 - 07:57

street_vagabont, на Feb 15 2005, 10:09 PM, каза:

Астра на маниак от Германия!

Това отстрани колата вид пейка ли е като ходи на пикник да стои на тях ;)
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 09 април 2005 - 15:14

stanislav13, на Apr 9 2005, 07:57 AM, каза:

street_vagabont, на Feb 15 2005, 10:09 PM, каза:

Астра на маниак от Германия!

Това отстрани колата вид пейка ли е като ходи на пикник да стои на тях ;)

Добре сега, да плача ли, да се смея ли, мнението ли да трия КВО ДА ПРАВЯ?!

:thu:
Отговори

Гостmadracer_* 24 май 2005 - 12:32

Интересува ме колко ще излезе да се направят задните калници по този начин, ориентировъчна цена без боядисване
друго интерестно не виждам,
и все пак евала за ентусиазма :unsure:
Отговори

ZOOM снимка ZOOM 28 май 2005 - 14:19

Тунинга на тази астра е правен изцяло с цел демонстрация на всевъзможни новости.За съжаление не е вложена идеята стилът да е еднакъв на цялостния тунинг на колата. А тези прагове май ще събират доста излишен въздух :unsure:
Отговори

Гостkriss_* 12 юни 2005 - 20:40

приятели въпросната червена астра седи пред магазина на SIGI TUNING CENTER - СОФИЯ . този автомобил е УНИКАТ и предназначението му е с цел реклама и по точно че е възможно една обикновенна астра да изглежда много по различна от всички останали астрички..........и понеже не е хубава затова по цял ден около нея е пълно с хора с фото апарати и тел. в ръце..на сбирките на Божурище също има голям интерес около нея.... :thu: А моето лично мнение е:УВАЖАВАЙТЕ ТРУДА НА ХОРАТА... А сега нека някой от вас да се похвали с някоя по добре направена красавица и да ни я покаже...БЛАГОДАРЯ за вниманието.... ;) а и още нещо - тази астра е подарък на 14 годишният син на СИЖИ за рожденият му ден :thu: малкият и се радва от все сърце и е щастлив-и най-важното е че НА НЕГО МУ ХАРЕСВА... :unsure: колко от вас могат да се похвалят че са имали СОБСТВЕНА КОЛА --- на 14 годишна възраст :thu: БЛАГОДАРЯ :wall: УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВАС :thu:
Отговори

sheko снимка sheko 13 юни 2005 - 02:16

Tруда на хората го уважаваме, но като е вложен труд това не значи че е използван пълноценно! Астрата е претрупана квото и да си говориме. А ако този 14 годишен teenager я кара из София е направо тревожно.. понеже вече сякакви хора карат, включително деца! :unsure: за това ни е на това дередже движението!
Отговори

vectra снимка vectra 13 юни 2005 - 08:40

sheko ти за**и да ти е такова движението от деца...по-скоро по мамини момченца качили се на "яката бегачка" с няколко каки или батковци и вече хванал бога за рога...вчера взел книжка и днес вече е професионален шофйор...е от тва главно са ти проблемите!!!

п.п. На мен астрата ми харесва ама тва с подарък за 14 му рд...и какво яко хвърчи из софия а? :unsure: :lol:
Отговори

Гостastra power_* 13 юни 2005 - 09:23

vectra, на Jun 13 2005, 08:40 AM, каза:

...вчера взел книжка и днес вече е професионален шофйор...е от тва главно са ти проблемите!!!

ами не, не са ми само това проблемите, защото може и да е взел книжка преди 3 дена, но си пълнолетен и малко или много носиш отговорсност за постъпките си, а това на къв се правиш или какъв си са много важни първите 7 год!!!!
а аз си признавам, че съм карал много време и без книжка, но това не значи, че не съм усъзнавал каква БЕЗотговорна и общественна личност съм.
PS - не съм взел вчера книжка, такаче не се защитавам в момента, това да се има превид.
Отговори

ZOOM снимка ZOOM 13 юни 2005 - 13:31

kriss, на Jun 12 2005, 08:40 PM, каза:

приятели въпросната червена астра седи пред магазина на SIGI TUNING CENTER - СОФИЯ . този автомобил е УНИКАТ и предназначението му е с цел реклама и по точно че е възможно една обикновенна астра да изглежда много по различна от всички останали астрички..........и понеже не е хубава затова по цял ден около нея е пълно с хора с фото апарати и тел. в ръце..на сбирките на Божурище също има голям интерес около нея.... :thu: А моето лично мнение е:УВАЖАВАЙТЕ ТРУДА НА ХОРАТА... А сега нека някой от вас да се похвали с някоя по добре направена красавица и да ни я покаже...БЛАГОДАРЯ за вниманието.... ;) а и още нещо - тази астра е подарък на 14 годишният син на СИЖИ за рожденият му ден :unsure: малкият и се радва от все сърце и е щастлив-и най-важното е че НА НЕГО МУ ХАРЕСВА... :thu: колко от вас могат да се похвалят че са имали СОБСТВЕНА КОЛА --- на 14 годишна възраст :wall: БЛАГОДАРЯ :thu: УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВАС :thu:

Колега искаш някой да ти се похвали с добре направена кола ли? ами добре АЗ СЕ ХВАЛЯ - Виж моята
Отговори

Arni снимка Arni 21 юни 2005 - 10:42

vectra, на Jun 13 2005, 06:40 AM, каза:

sheko ти за**и да ти е такова движението от деца...по-скоро по мамини момченца качили се на "яката бегачка" с няколко каки или батковци и вече хванал бога за рога...вчера взел книжка и днес вече е професионален шофйор...е от тва главно са ти проблемите!!!

п.п. На мен астрата ми харесва ама тва с подарък за 14 му рд...и какво яко хвърчи из софия а? :cen:  :lol:

И какъв ти е проблема на теб? Като гледам и ти не си по-далече от мамино-детенце... така че не е много коректно да говориш по темата ;) А и невидях някъде да е казано, че още утре ще се пусне да я кара ;)
Отговори

vectra снимка vectra 21 юни 2005 - 20:30

Arni, на Jun 21 2005, 10:42 AM, каза:

vectra, на Jun 13 2005, 06:40 AM, каза:

sheko ти за**и да ти е такова движението от деца...по-скоро по мамини момченца качили се на "яката бегачка" с няколко каки или батковци и вече хванал бога за рога...вчера взел книжка и днес вече е професионален шофйор...е от тва главно са ти проблемите!!!

п.п. На мен астрата ми харесва ама тва с подарък за 14 му рд...и какво яко хвърчи из софия а? :cen:  :lol:

И какъв ти е проблема на теб? Като гледам и ти не си по-далече от мамино-детенце... така че не е много коректно да говориш по темата ;) А и невидях някъде да е казано, че още утре ще се пусне да я кара ;)

човек и как реши, че съм мамино детенце?!Нямам книжка-да...не знам какъв филм гледаш ама си в грешка

п.п.Моля да ме извините за :p
Отговори

Arni снимка Arni 21 юни 2005 - 23:33

vectra, на Jun 21 2005, 06:30 PM, каза:

Arni, на Jun 21 2005, 10:42 AM, каза:

vectra, на Jun 13 2005, 06:40 AM, каза:

sheko ти за**и да ти е такова движението от деца...по-скоро по мамини момченца качили се на "яката бегачка" с няколко каки или батковци и вече хванал бога за рога...вчера взел книжка и днес вече е професионален шофйор...е от тва главно са ти проблемите!!!

п.п. На мен астрата ми харесва ама тва с подарък за 14 му рд...и какво яко хвърчи из софия а? :p  :lol:

И какъв ти е проблема на теб? Като гледам и ти не си по-далече от мамино-детенце... така че не е много коректно да говориш по темата ;) А и невидях някъде да е казано, че още утре ще се пусне да я кара ;)

човек и как реши, че съм мамино детенце?!Нямам книжка-да...не знам какъв филм гледаш ама си в грешка

п.п.Моля да ме извините за :wall:

А ти какъв филм гледаш бе колага? ;) Знаеш ли въобще за какво става въпрос, че си изказваш по този начин "компетентното" мнение? :cen:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg