Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена Next »

GTS снимка GTS 08 юли 2010 - 17:16

Определено изглежда, че всичко е било на ниво и присъстващите са си изкарали много добре! Наистина съжалявам, че не можах да дойда за първи път на това страхотно събитие (от скоро съм във форума и собстеник на една голямка Вектра), а и на срещите на ОМВ-то не съм се наканил да дойда още :rasp: , но се надявам догодина да е още по-готино и тогава и аз да съм на линия с още по-стегната колица :drinks:
Още веднъж браво на организаторите и всички, които са помогнали за осъществяването на събора и дано срещите да стават все по-хубави и по-големи! :mhihi: :naughtynono:
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 08 юли 2010 - 17:30

 wrecked_pld, на 05 Jul 2010, 18:05, каза:

Странно ми беше,че не можах да видя къде се беше установил спам отбора ? Нещо не видях или не съм търсил,където трябва :) ?Все пак за малко дойдох,но успях да присъствам,което е най-важно :) ...

На масата,под чадърите.Е,аз малко пописах по дъската с резултатите,ма тва преди да заспя прав и Тигъра да ме замести.
Мнението беше редактирано от Eltoro: 08 юли 2010 - 17:31
Отговори

fanatic снимка fanatic 08 юли 2010 - 17:34

Аз само ще благодаря на всички, които ни помогнаха. Не искам да изброявам, за да не пропусна някои, но благодаря.

Яд ме е много, че не дойдох с моята кола, но от практична точка тръгнахме с комби....

Раздвам се, че всичко мина по живо по здраво и нямаше инциденти...


Наясно сме, че може и по- добре, но пък беше много по-добре от миналия път....

Започваме да си мислим за догодина защото бихме искали да забавляваме повече публиката, която не гледа само пистата.....
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 08 юли 2010 - 17:37

 fanatic, на 08 Jul 2010, 18:34, каза:


Аз мисля че има страхотен напредък.Все пак едно дете не започва да тича,щом се роди.Стъпка по стъпка ще се справята все по-блестящо.Още веднъж респект от мен. :naughtynono:
Отговори

Shiban_Dostaw4ik снимка Shiban_Dostaw4ik 23 юли 2010 - 19:33

Макар и късно.
Браво на добрите постижения на всички (организатори, участници и наблюдаващи :) ).
Представете си колко добро е било след, като и толкова късно пиша за това ^^
Чувствам се чудесно и след това изминато време ^^
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg